Ako ste sa nahlasovali do pôrodnice?

effy777
21. dec 2021

Ako ste sa nahlasovali do pôrodnice vy? Ja by som rada išla na Antolskú ale neviem nájsť nejaký postup Know-How. Som aktuálne v 7 mesiaci a rada by som si to išla zabezpečiť od nového roka. Prípadne či treba vyplniť predtým nejaký formulár a pod.
Ďakujem 🙂

eeffka
21. dec 2021

Nijak 🤣vrazila som na prijem, ze rodim. Ake hlasenie sa?

alanko20
21. dec 2021

Nijako som sa nenahlasovala, myslím, že 4 týždne pred termínom som išla na poradňu (v časti, kde je poliklinika - ambulancie), len som si sadla a čakala do radu, bola som tam na poradni 3x kým som porodila, potom som len išla cez urgentný príjem hore do pôrodnice

denden77
21. dec 2021

@effy777 rovnako ako @alanko20 😊

effy777
autor
21. dec 2021

@eeffka no ja sama neviem preto sa žeby pýtam? 🙂 Jasné, že ak človek rodí tak mu je fuk kam ale mne išlo o predprípravu a predbežné info.

alanko20
21. dec 2021

Predpríprava funguje tak, že tam ideš na poradňu posledné týždne tehotenstva, môj lekár ma tam poslal, oni si o tebe vedú záznamy a ked prídeš rodiť, vidia, či si mala komplimácie, ako to posledné týždne prebiehalo atď, preto tam máš chodiť na kontroly.

evicka530
21. dec 2021

@effy777 na antolskej mozes chodiť na poradne na 1.zensku co je na - 1.sukromna ambulancia, kde je dr Dlhopolcek. Plati sa 15€ za poradnu, ale objednavaju na cas, robia sono aj pasy a su neskutočne mili. Stoji to zato. Treba volat a objednat sa lebo mavaju plno

julie19
21. dec 2021

@effy777 ono je to teraz v tejto nešťastnej covid dobe dost improvizovane... napr v Žiline som rodila ale tam sa teraz chodí na poradně až ked žena prenaša alebo je riziková...ked rodiš v termine a mas bezproblémové tehotenstvo tak tam proste len zazvonis už až s kontrakciami alebo odtecenou vodou na styl ... “dobrý den, prisla som k vám porodit” a vidíš to tam prvý aj posledny krát 😅🤣...

jazula
21. dec 2021

@effy777 Ja som tiež chodila na 1.ženskú, tam sa treba objednať a stálo to za tie €, všetko na jednom mieste, žiadne čakanie v ďalšej ambulancii na ultrazvuk a podobne… Ak ideš na bežnú ambulanciu, stačí len prísť a čakať 🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pataja
26. jan 2022

Ahojte, chcela by som sa spytat, tých čo boli posledný mesiac sledované na ambulancii na Antolskej,ci im tam robili aj kardiografiu ozviev srdiečka dieťatka a spravili aj ostatné odbery (krvné a iné vysetrenia), ktoré su potrebné. Mam objednaný termín k ním v 34tt. Chcem si aj zazmluvnit porodnika. Mojmu gyn.chodim od začiatku, ten mi chcel ešte spraviť nejaké vyšetrenia, ale k nemu som objednaná až v 36tt co mi príde neskoro už, keďže už okolo 38tt mam mat plánovaný SC. Ďakujem

pataja
24. feb 2022

@evicka530 ahoj, môžem sa spýtať niečo viac k tej ambulancii a na toho lekára? To čakanie v poradni, kde je XY lekárov a chodíš hore dole na ultrazvuk(ak ti ho teda v poradni odporucia) a to vyšetrenie ktoré som mohla absolvovat aj cez telefón mi už začína liezť na nervy ...

evicka530
25. feb 2022

@pataja kludne mi napis spravu, co ta zaujima

smajcii
6. apr 2023

@evicka530 ahoj, prosím ťa, mohla by som aj ja otázku ohľadom MUDr. Dlhopolčeka? 🙂

1mina
6. apr 2023

Do porodnice sa netreba hlasit..mna napriklad doslova dovliekol manzel cez dvere v noci a vojak co tam mal sluzbu (bol cas covidu) trieskal sestrickam na dvere 😂 asi sa bal ze to bude musiet odrodit on 😂

evicka530
6. apr 2023

@smajcii jasne, kľudne píš

smajcii
7. apr 2023

@evicka530 prosím ťa, ešte stále chodíš k dr. Dlhopolčekovi? Prijíma prosím ťa nové pacientky? Inde mi napísali, vraj už robí len na poradni na Antolskej a dá sa k nemu chodiť iba 4 týždne pred pôrodom. Ja ale potrebujem gynekológa aj dovtedy a hlavne aby ma finančne nezruinoval, lebo celkom nerozumiem tomu systému platenia za všetko. Ak sa u neho platí, nevieš prosím koľko aktuálne? 🙈 Ďakujem za odpoveď 🙂

evicka530
7. apr 2023

@smajcii no co viem, tak dr dlhopolcek len tehotné pacientky ma a iné pacientky ako svoje berie na zazmluvnenie tie 4 týždne pred porodom. Inac doktor Kollar. Ale možno sa to zmenilo 🤷‍♀️ ja som chodila iba tie 4 týždne, platilo sa 15€ za každú poradnu. Skus tam zavolať, sestricky su veľmi mile

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre