Ako ste spokojné s pôrodnicou v Trstenej?

12346
29. jún 2013

Rodili ste tam aky je tam prístup k pacientkam?

moonniikkaa
29. jún 2013

O Trsteniej tu bolo už popísane mnoho... Obidve dcérky som rodila v trstenej a som spokojná. Ako prvorodička po študovaní všetkých mamičkovských časopisov, a článkov o pôrodoch a nemocniciach som bola z prístupu trochu sklamaná. Pri druhej dcérke som zistila, že lekári ktorý pracujú 24-ky nemusia byť vždy len vysmiatý. Je to aj o tom na aku službu človek natrafí. Pri mojej druhej dcérke som ležala na "romingu" čiže som mala bábetko pri sebe. Bola som pekvapená keď sa na mňa prišla pozrieť primárka deckého odelenia s tým, že po rochoch si niekto vypýtal roming 😕
Preto roming vrelo odporúčam, ale podľa toho aký tažký bol pôrod. Všetko mi dali od oblečenia po krémy, kozmetiku. (mala som len cumlík a plienky) Bábetko si možete kúpať sama ale mne ju každé ráno nosili vykupkanú. V noci je na odelení a nosia na kojenie. Na izbe je váha taže vždy viete koľko vypije. Trstenú odporúčam, obaja s malželom máme na pôrod pekné spomienky,lekári su odborníci sestričky milé. Sú tam aj výnimky a nie vždy ma každý dobrý deň. Preba si uvedomiť že je to len ich práca a nik sa tam na ten váš malý zázrak ako na zázrak nepozerá. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre