Aktuálny cenník za pôrod - nemocnica Šaca

nejaka_petra
6. feb 2017

Čaute kočky, viem že podobné diskusie už existujú, ale potrebovala by som nejaké aktuálnejšie info žien, ktoré už v tomto roku odrodili v Šaci. Aké sú cený výkonov? (nadštandard izba, sála, PEDA, zazmluvnený porodník- resp. "všimné" do obálky). Menilo sa niečo?
Som prvorodička a akurát zvažujem, čo všetko si priplatím. Aké máte skúsenosti, ak ste nemali dohodnutého žiadneho doktora, teda nikomu ste nedali žiadne "všimné"?
Termín máme 3.5.
Ďakujem za všetky podnety, rady a múdrosti. 🙂

tana19
2. júl 2017

Ahoj, vidím, že na Tvoje otázky, bohužiaľ, nikto nezareagoval. Už by si však mala mať pôrod za sebou a ja som teraz v rovnakej situácii, v akej si bola ty. Chcem Ťa teda veľmi pekne poprosiť o radu... 🙂 Rodila si nakoniec v Šaci? zaujímajú ma najmä poplatky, pretože na internete je uvádzaných množstvo cien a neviem z toho vyjsť. 🙂
Ďakujem veľmi pekne 🙂

ludkka0407
2. júl 2017

@tana19 ahoj,rodila som vo februari,tak ak sa nic nezmenilo epi 160e,nadstandard 35e,izby od 18 - 100e😀podla toho,co si vyberies,porodnik pri porode 150 - 300 e☺pritomnost osoby pri porode 30e
Bola som prvorodicka,epi som nestihla,odrodila ma lekarka dr.Ziarova,kt.mala prave sluzbu,vyuzila som len izbu za 25e,aby mohol manzel prist na izbu za mnou a kamosku pri porode
V Saci su vsetci profesionalni☺drzim palce

tana19
2. júl 2017

@ludkka0407 Ďakujem veľmi pekne 🙂 takže by sme sa mali zmestiť do rozumnej ceny 🙂 :D

tana19
2. júl 2017

...ešte otázočka 🙂 čo sa týka zbalenia sa do nemocnice, na čo by som určite nemala zabudnúť? 😇

ludkka0407
2. júl 2017

@tana19 niekde tu na stranke bude zoznam☺ale inak ak tam pojdesna poradnu,tak si kludne pytaj,maju ich tam kopec☺za seba vravim sampon na vlasy,lebo ja som ho zabudla doma😁😁😁😁asi preto,ze nazozname nie je😆😆a veci pre babo staci ked ti donesu,ked vas budu prepustat,pokial netrvas na tom,ze musi mat oblecko od teba a staci ti erarne☺

tana19
3. júl 2017

Ďakujem krásne, zoznam si teda poprosím na poradni 😊

nzeher
2. okt 2018

@ludkka0407 @tana19 - na stranke je cena za "prirodzeny porod" 690e comu trosku nechapem, to tolko sa plati za porod? alebo je to len v pripade ked nieste dohodnuty ze tam budete rodit a tak ? vedeli by ste mi poradit? lebo vobec neviem kolko zhruba penazi odlozit, ci len za epi za izby atd alebo mam ratat aj tych 690e?

dkethe
2. okt 2018

@nzeher to som tiez citala, to pdf. Mne sa vidi ze to je nejaky interny cennik co preplaca poistovna. Bola bh som tiez rada keby nejake mamicky napisali...

albiva
2. okt 2018

@dkethe @nzeher mne tam teraz kolegyňa rodila pár dní dozadu, predtým iné kamarátky a platili len za epi, manžela pri pôrode, izbu, nadštandard sálu. Žiadny iný poplatok.

ludkka0407
3. okt 2018

@nzeher podla mna ta cena 690 je pre samoplatcov,ja som tam rodila pred rokom vo februari,epi som nestihla,platila som za pritomnost druhej osoby pri porode a za izbu.tot vsetko😁

sofkabarbie
26. okt 2018

Aj mna zarazila ta cena prirodzeneho porodu, snad sa to preplaca poistovnou. Prosim vas, da sa rodit nie na koze? Napr v podrepe alebo inak? Mal niekto aj nadstandradnu salu? Je tam rodicka sama iba s manzelom ? Nieje tam aj vana ? Dakujem

sussah
26. okt 2018

@sofkabarbie ja som mala nadštandardnu sálu a bola som tam sama s partnerom. Vaňa tam nebola,iba sprcha.

veronika2621
5. júl 2021

Ahojte je to ešte aktuálne aj v tomto roku 2021? Nič sa nemenilo ?🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre