Aký je prístup lekárov v nitrianskej pôrodnici?

kristea
1. mar 2017

Ahojte som prvorodicka a den D sa blizi.Idem rodit do Nitrianskej porodnice. Chcem sa len spytat ked ste tam nedavno rodili ako ste boli spokojne s pristupom lekarov sestriciek a starostlivostou o babo. Pomamali vam sestricky s kojenim? A ako sa rodi na posteli alebo na kresle? Dakujem za kazdu jednu odpoved 🙂

germaniawerks
1. mar 2017

no hlavne by si mala pochopiť, že tvoje tehu okrem teba nikoho nezaujíma a tomu prispôsobiť svoje očakávania.

evittam
1. mar 2017

@germaniawerks Ty by si mal konecne pochopit,ze na tvoje trapne a hlavne prazdne komentare tu nikto nie je zvedavy. Ked nemas co povedat k teme tak si to nechaj pre seba-urobis sluzbu aj sebe a aj nam.
Uz nech skoncia tie prazdniny.

maria584
1. mar 2017

@kristea ja som rodila v decembri. Rodí sa na posteli, ja som mala pri pôrode primára a bola som spokojná, aj s porodnymi asistentkami. Pôrod prebehol aj s ich pomocou super.
Na novorodeneckom sú sestry aj dobré aj zlé. S kojenim niektoré pomohli super a niektoré boli pomaly až drastické. Ale ja som im zas aj povedala, keď sa mi niečo nepáčilo.

kristea
autor
1. mar 2017

@maria584 Dakujem 🙂

kristea
autor
1. mar 2017

@evittam ahoj evittan dakujem za reakciu ktoru si napisala germaniawerks. Ja som sa zaregistrovala na tuto stranku lebo si tu mozme poradit som tu len kratko ale to co mi napisala ta pani som necakala🙂 asi mala zly den 🙂

evittam
1. mar 2017

@kristea To nie je pani ale nejaky smiesny pubertiak co sa tu nudi....😉

veronika295
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelic
2. mar 2017

@kristea zo germaniawerks si nič nerob... ten tu perlí každú chvíľu a častokrát riadne dvíha tlak alebo žalúdok....
Ja som V NR síce rodila pred 9 rokmi, ale v pohode... držím palce, aby všetko dobre dopadlo a aby si bola spokojná.

kristea
autor
3. mar 2017

@veronika295 Dakujem🙂

vivoka
8. mar 2017

@kristea ahoj,ja som rodila pred rokom, pri porode som mala super sestricky,vdaka ich pohotovosti sa dcerka narodila v poriadku...na novorodeneckom sestricky su aj aj, niektore su velmi mile,ochotne,vsetko ukazu,vysvetlia,druhe maju vsetko absolutne na salame...mne osobne co vadilo,ze rano od 4 nas kazdu hodinu zobudili...prva bola upratovacka potom do radu doktori,sestricky,lebo vazenie pre babatka,vizita pre mamicky,vizita pre babatka atd.,jak keby 2 veci ten isty doktor nemohol vybavit...ale inak celkovo pohodka...drzim palceky,nech vsetko dobre dopadne 🙂

kristea
autor
9. mar 2017

@vivoka Dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre