Beriete si do pôrodnice kufor alebo tašku?

16. aug 2022

baby taka otazka beriete si do porodnice ked sa balite kufor alebo cestovnu tasku? nechcem tam vyzerat ze preboha ta co si tu podonasala😂 ale ved viete tie vlozky to tri baliky odsavacka a taska je plna a kde su este uteraky atd nazbiera sa to😅

anonymous87
16. aug 2022

@petamich ja som tiez bola nabalena. Ale rodila som v roku 2020, ked boli zakazane navstevy. A ked ma odviezli na salu, tak sa lekar pytal, ci tam mam zabalene rovno aj vajicko 😂😂😂😂
Ale mne bolo 4 co si kto mysli🤷‍♀️ Ja mam radsej jednu velku batozinu ako 2-3 male

petamich
16. aug 2022

@anonymous87 to by pozeral, ked by si aj kocik odtial vytiahla 😂😂 a vtedy ozaj nikto nemohol krivo pozerat, ked vo vela nemocniciach ani tasku pri dverach ti nemohli nechat

j

kris_tin257
16. aug 2022

Ja som nepotrebovala nič, všetko mi dali v pôrodnici (akurát kefku a pastu a nabíjačku na telefón som potrebovala) deň pred odchodom mi akurát muž doniesol veci pre malého a mňa 😊 takže ja som prišla s kabelkou 😀

daniela_p
16. aug 2022

@kris_tin257 to kde ste rodili? 😮 to by bolo super, neťahať polku bytu so sebou .. v TT vraj treba ešte aj oblečenie pre bábo 🤦🏼‍♀️

kris_tin257
17. aug 2022

@daniela_p v Bratislave v kochovi, tam sme oblečenie pre bábo nesmeli mať dávali oni a takisto aj "oblečenie" pre mňa papuče a hygienické veci. Takže fakt telefón nabíjačku prípadne tablet kto chcel a Max kozmetiku na tvár, viac nebolo treba. A z pôrodnice som išla oblečená v Tom v čom som prišla akurát spodné prádlo mi muž doniesol čisté a pre malého oblečenie 😊 to som tak či tak nevedela ktoré mu do pôrodnice zobrať podľa veľkosti pri narodení a aktuálneho počasia tak som mala doma 3 kôpky a iba som mužovi povedala ktorú kôpku má zobrať

domiklik
17. aug 2022

@ajsha123 neviem mňa práve pôrodná asistentka nabádal k tomu aby som Pil keď potrebujem, aby som jedla keď som hladná... Nuž asi som mala šťastie na ľudí, nemocnicu

daniela_p
17. aug 2022

@kris_tin257 aha tak to rozumiem 😅 v štátnej nemocnici toto nehrozí 😁

dobkovci
17. aug 2022

Ja keď som rodila tak raz sa mi stalo že tam bol pohár nachystany.cize je to bežné že voda sa pije. a pýtala som sestričku 3x za ten krátky čas ..bolo mi horúco na konci so silami ..kontrakcie 🙂 ale chápem že to môže byť aj zakázané.

mamusa123456789
17. aug 2022

Pri prvej som zbalena 2,5 mesiaca vopred ze keby dačo 😀 manzel mi tam doniesol ešte milión veci ze keby dačo a domov veci odvazal na 2 krát 😀 ale to som bola v nemocnici 2 týždne, pri druhom som bola zbalena mesiac vopred a mala som tašku z vecami na pôrod(doklady, šľapky do sprchy, uterák, hroznový cukor a fľaša vody) v ďalšej som mala veci pre malého a v kufry som mala veci pre seba(osušky, šľapky, vložky, kozmetiku, nočné košele,...) a pri tretej som sa balila 28.12. večer a ráno som šla do poradne a už si ma tam nechali a večer bola malá na svete 🥰 a mala som zbalené tak si isto ako pri druhom plus keď mi doniesli veci, tak ešte mi dopratala v taške nejaké ovocie, Jogurty a somariny na vyhryzanie a celú prepravu vody
A ešte trošku od veci pre pobavenie pri poslednej som sa do pôrodnice doviezla aj odviezla 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre