Čo do nemocnice na Kramároch?

benete
1. dec 2016

ahojte mamicky, rodili ste niektora na kramaroch ?? co ste potrebovali ?? som v 33tt a uz ma chyta panika ze co mam zbalit ... aj malej aj sebe ... mala musi byt oblecena v nemocnicnom ci ako to nazvat alebo moze mat svoje ??? ... Dakujem 🙂

pribinak
1. dec 2016

Moze mat aj svoje, nemusi mat erarne oblecko

moni244
1. dec 2016

Hlavne klud, nejdes na wellnes ani na modnu prehliadku, co ti bude chybat, ti donesu, dieta mozr mat aj svoje oblecenie

baaambulkaa
1. dec 2016

tém čo si zbaliť do nemocnice je tu neúrekom,takisto stačí googliť....ja fakt nechápem, čo sa neviete baliť?

librarian
1. dec 2016

choď do skupiny Pôrodnica Kramáre Bratislava - tam nájdeš 99% informácií, aj také, ktoré ti možno momentálne nenapadnú. skús sa tam v tom "prehrabať". určite sa to tam miliónkrát riešilo (ja sama som tieto informácie hľadala - nezakladala som diskusiu - a našla som). prípadne ešte vo fóre. netreba kvôli tomu zakladať novú tému, keď je k tomu xy informácií inde na MK. 😉 ...oblečenie pre bábo (až teda na deň odchodu) je to posledné, čo by ťa malo zaujímať v rámci balenia do pôrodnice. pre bábo je dôležité až oblečenie z pôrodnice.

librarian
1. dec 2016

už keď budeš prihlásená v tej skupine, tak klikni v časti Hashtagy na #zoznam_do_porodnice_od_jandovej alebo aj tu sa určite niečo nájde: #zoznamdoporodnice - a dozvieš sa kopec info. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre