Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo je podľa vás zbytočné brať do pôrodnice?

adkovmotylik
28. máj 2015

Čo sa vám zdá ako uplna zbytočnost ?

bajana
28. máj 2015

Keby si dala zoznam, tak sak tomu ľahšie vyjadríme...ja som nemala žiadnu nepotrebnosť.

tomaas
28. máj 2015

pracu, starosti, problemy, a vezmi si usmev, radost a vieru 🙂

wieruska1
28. máj 2015

oblecenie pre dieta- daju
cumel- netreba zbytocne naucit

ale tak niekto zasa toto moze povazovat za dolezite tak to je tazko

lilimoni
28. máj 2015

ja som si zbalila oblecko, 2 plienky, pre seba veci. Ak ti nieco bude chybat, tak zavolas a isto tam za tebou niekto bude chodit 🙂 odsavacku na mlieko ak je treba ti pozicaju a plienocky tiez babo dostane a aj ciste veci na oblecenie 🙂 ja som si zobrala vlastnu kozmetiku pre babo. Mydlo na okakanu ritku, kremik na prdelku a vlhcene vreckovky 😀 zbal si aj krizovky alebo knizku 😀

cikyta
28. máj 2015

Chlapa 😀

katrinka8
28. máj 2015

Ja som si pri prvej dcérke naivne zobrala knižku, že budem si čítať, aby som sa nenudila, keď bude bábo spať 😀 Bábo síce spalo, to je pravda, ale mne sa absolútne nechcelo čítať, zapracovali hormóny a keď spala, tak som na ňu pozerala ako na telku 🙂

ena1903
28. máj 2015

Mne nebolo treba zupan - bola horucava a aj tak som velmi nikde nechodila.

smalova
28. máj 2015

Neviem co by bolo zbytocne zobrat ale ja by som.si uz pri tretom.zobrala vecicky pre malinke na oblecenie, nemocnicne kosielky mi.nic nehovorili stale sa gajdali... Plienky nam.nedavali.museli sme mat svoje asi je to rozne v nemocniciach velku hotovost som vobec nepotrebovala stacili drobaky ak za tebou budu.chodit donesu.ti co.budes potrebovat. Zober si vodu vo flaske ja som po porode bola.velmi smadna velmi.sa zisla.zabal.ju tak.aby si ju mala.hned po ruke a daci male na.zobnutie budes aj hladna a kym.ti nieco donesu aspon vyplnis cas dacim drobnym

phillippa
28. máj 2015

pre mna to bola odsavacka na mlieko, oblecenie pre babo doniesol az manzel, mala som zbytocne vela plienok pre maleho a samozrejme kniha mi bola na nic 😀

sara1308
28. máj 2015

úzke oblečenie na cestu z pôrodnice :D :D :D určite ti to tehotenské, v ktorom prídeš padne vhod 🙂

daj zoznam a vyškrtáme, doplníme :D
ale určite si zbaľ vodu. Mne chlap doniesol celý karton, baby verte alebo nie, ale ja som to tam aj vypila. Mňa hrozne smädilo. Drobčeka som pila nebublinkového...
a nabíjačku na telefon... ja som moju lásku stále natáčala, tak sa vybíjal rýchlo.

marbalulka
28. máj 2015

Vela krat som videla v zoznamoch do porodnice fen. podla mna zbytocnost a kazde miesto v batozine je drahocenne

stellamaris
28. máj 2015

sampon a sprchovy gel boli zase mne zbytocne.Musela som sa umyvat cistou vodou,lebo som bola po sekcii 😖

chokma
28. máj 2015

skor by si sa mala pytat, co bolo dolezite zobrat... lebo netusim, co zbytocne by si mohla mat vo svojom zozname. teda ale spominanu knizku by som si nebrala a ani by som nevyuzila. tiez som na maleho pozerala ako na telku a vela veci sa bolo treba ucit ako prvorodicka a zvyknut si. praveze, ked je chvila, ze male spi, je dobre po porode tiez spat, lebo je to narocne obdobie pre organizmus. pre mna zbytocna odsavacka, lebo na mojich cici vobec nefungovala, tie mali svoj zivot 😀 kebych rodila este raz, tak mi nasi urcite donesu aj rektalny vankus a vankus na kojenie, lebo sadnut si a dobre nakojit, tak to bolo umenie na tych tvrdych stolickach tam. nevyuzila som morsku vodu do nosa, balzam na pery a po porode som ani moc smadna nebola, cuduj sa, ale tak zas pit bolo treba aj neskor, takze vodu hej. ucite zavinovacku a svoje oblecko pre dieta. aj ked daju, svoje je svoje.

bejbinka
28. máj 2015

To, co je zbytocne zobrat, vopred neries. Nezoberies daco a potom zistis, ze budes potrebovat. Ja som nabalila vsetko, co bolo na zozname pre mamicky zostavenom nemocnicou...no teda jednu vec som si predsa len nevzala, ale to preto ze som nevedela co to je...tusim mušle to boli. 😀 Vsetko voslo do jedneho kufra a jednej vacsej tasky. Radsej nech to mas po ruke, ako potom cakat na niekoho, kto Ti to donesie. Univerzalnu vec, ktoru netreba, Ti tu nikto nenapise...kazda sme ina.

annamary27
1. jún 2015

nočnú košelu,lepšie je zašpiniť tú ich a nemáš problém s praním,ale jasné,že ju mám v kufri,ale pri prvej som nepoužila svoju vôbec a aj župan som nenosila,bolo teplo aj v marci.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli