Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Čo pobaliť do pôrodnice - do starej nemocnice v Prešove?

andrea92
19. mar 2015

Aj pre mamicku aj pre dietatko .

sonik7
19. mar 2015

oficiálna verzia z pôrodnice je: pre mamičku: nočné košele, župan, hygienický balíček, vložky, pohár na vodu a polievku, minerálka, príbor, tehotenský preukaz, občiansky preukaz, karta poistenca, sobášny list, jednorazový holiaci strojček. Pre dieťatko: plienky - 8ks/deň, krém na zadoček, vatové štetôčky, vlhčené utierky, detský olej. Toto bol zoznam od nich. Potom sú iné zoznamy, ktoré sa dajú nájsť na fóre 🙂

janinah
19. mar 2015

pridala by som obuv do sprchy

bonaqa2013
19. mar 2015

Však ťa budú chodiť navštevovať tak čo ti bude chýbať donesú.

tamaruska
19. mar 2015

Pre babo len plienky, vlhcene obrusky, krem na zadok a ked chces tak nejaku ciapocku (ziadny detsky olej netreba ani vatove tycinky a plienky som mala pampers 43ks stacilo). Pre teba to co je uz vyssie napisane, hlavne vlozky, toaletny papier, pribor, pohar, obuv do sprchy jednoznacne a zijdu sa aj podlozky na postel, ja som mala co pre deticky na prebalovanie z DM. 🙂 A este prakticke su tampony do podprsenky a mast na osetrovanie bradaviek, to tam mal kazdy aj ja a dakovala som bohu za to 😀 Prilozim tu jeden zoznam ktory neni z tejto porodnice ale ja som sa podla neho balila presne podla neho pred 2 mesiacmi do starej porodnice a vsetko som vyuzila a nic mi nechybalo.. DOKUMENTY: preukaz pre tehotne, preukaz o zdravotom poisteni, obciansky preukaz,sobasny list, zapisnica o urceni otcovstva k nenarodenemu dietatu so suhlasnym vyjadrenim rodicov (ak nieste vydata a partner uznava otcovstvo-vybavite na matrike v mieste bydliska), vysledky specialnych vysetreni v gravidite, alebo z minulosti. OSOBNE VECI: nocna kosela(1-2 so zapinanim v predu,inak dostanete nemocnicnu), zupan, uterak, mydlo, kefka, pasta, hreben, papuce, ponozky, spodne pradlo, matersku podprsenku(2kusy ), vlozky do podprsenky, mast na osetrovanie bradaviek(poradia vam v lekarni), napoje(nesytene mineralne vody), toaletny papier, hygienicke vlozky, jednorazove absorbcne podlozky do postele PRE DIETA: jednorazove plienky, jednorazove vlhcene utierky PRE DIETA PRI ODCHODE Z PORODNICE: oblecenie podla rocneho obdobia, body, plienky, postolkove nohavicky, ciapka, rukavicky, ponozky, dupacky V ZIME: fusak, svetrik, kabatik, tepla ciapka, tepla deka a autosedacka a este tam je napisane NA DOKUMENTACIU PRICHODU DIETATA NA SVET: fotoaparat, videokamera, mobilny telefon s fotoaparatom 😀

Tu začni písať odpoveď...

Odošli