Čo si mám zbaliť do pôrodnice v Skalici?

cica257
11. júl 2014

Čakáme dvojičky - chlapčeka a dievčatko 🙂 Termín máme 6.10. a keďže som prvorodička, potrebujem trocha poradiť od skúsenejších maminiek 🙂 Rodiť by som chcela ísť do Skalice lebo bývam v Senici a počula som že Skalica je pre dvojičky lepšia ako Myjava, aspoň teda tu v okolí..Poradíte mi prosím ?

safranca
11. júl 2014

tak ja som porodila iba jedno dieta ale ved budes potrebovato iste len 2x ja som mala pre seba vlozky,uteraky,nocne kosele2 co sa rozopinaju na prsiach,hreben,sampon,mydlo,ak si vydata sobasny list ak slobodna tak papier o priznani otcovstva,balzam na pery,nohavicky,kojenecku podrpsenku,vlozky do podprsenky,slapky,hygienicke potreby
pre babo plienky mne stacilo 20na 4dni,plienky latkove2,masticku na zadok,vlhcene obrusky to je asi vsetko na co som si spomenula a blahozelam k dvojickam

emily76
11. júl 2014

ja mam tiez dvojicky a mne sa osvedcil aj vankus na kojenie. 😉 A Myjava nie je zla, len aj mne lekarka hovorila, ze ak by cosi, maju tam obmedzeny pocet inkubatorov a tazsie stavy prevazaju do TN. Takze ja som isla radsej rovno tam, aby som nebola prec od deti, ak by sa cosi pokaslalo. Ale na stastie bolo vsetko ok. 🙂 Takze to co ti napisala @safranca je uplne postacujuce. 🙂 oblecenie staci doniest pre babatka az ked vas budu prepustat, nezabudnite kupit sedacky do auta pre babatka. 😉 vela stastia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre