Čo si vziať do pôrodnice?

28. mar 2023

prosím vás čo si vziať do porodnice? lebo veľa krát som počula že maminky si zobrali len to čo bolo na stránke pôrodnice a veľa veci im chýbalo a ešte mám otázku budem si tam môcť okúpať babatko sama? bude tam mocť mať svoje veci z domu?

pondelok01
28. mar 2023

Takuto sprsku a poctivo po kazdom wc pouzit https://www.benulekaren.sk/lansinoh-poporodna-s...

ludmilik13
28. mar 2023

ono zalezi asi aj od konkretnej porodnice, ze co poskytnu oni a co budes musiet mat. oblecenie si vezmi kludne svoje, budes babo aj kupovat, cize na to vsetky potrebne veci. oblecenie, kozmetiku pre oboch, vlozky, plienky, to je zaklad. ostatne ti uz niekto donesie, ked bude treba.

kris_tin257
28. mar 2023

Závisí od každej pôrodnice, každá to má inak... Ja som kúpala obe deti sama ukázali mi ako a bola pri mne sestrička a potrebovala som len pár veci, iba moje osobné veci ako kozmetika drogéria nabíjačky potom štuple do uší a skrabosku na oči, papuče a sieťované nohavičky. Zvyšok mi dala nemocnica

spacik_s
29. mar 2023
jenny686
6. apr 2023

Ja som rodila na Antolskej (9/22),takze budem svoju odpoveď smerovat skor na túto porodnicu...i ked sama som si brala 5oho ooovela viac veci ako odporucali. Pre dietatko len plienky, cumlik (bibs, pripomina bradavku) a flasu som brala , vsetko dali (masť na zadoček, oblecenie,perinka,deka...). Pre seba nezabudni 2 slapiek - extra do sprchy ocenis. Mala som sprej na tam dole, Cicatridila, po kazdej sprche (ktorú som davala aj 8x denne) urychli tento sprej hojenie. Poporodny vankúš! Zaberie miesto v kufri, ale mega pomohol pri sedeni.
Mala som ak vankus na kojenie, ale tak male babatko sa mi nedalo na nom ani pokusit nakojit.

2006_1211
4. jún 2023

V Galante v nemocnici bábätko kúpali sestričky a hlavne veľa po pôrodných vloziek a nohavičiek a podložiek všetky ženy po pôrode tam boli v nočných košelách až keď nás pre púšťali tak normlne oblečenie a bábätku tam dali takú košielku a na 3 a 4 den po pôrode som ho mohla obliekať už ako som chcela,pribor a uteráky a sprchový ktorý není parfumovaná je dobrý aby bábo cítil tvoju vôňu a nie parfém. Ja som si brala vlastný vankúš lebo na hentom sa nedalo spať a mala som ten vankúš poporodní na sedenie

laurikalalinka
4. jún 2023

Hlavne pevne nervy...lebo lekári a sestričky sú v práci oni sa nikam neponahlaju...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre