Dobrý gynekológ v Ružinovskej nemocnici

mariaola
20. apr 2017

Poradíte prosím dobrého gynekológa v Ružinovskej nemocnici, ktorý má ultrazvuk v ambulancii ?
Som teraz v prvom trimestri a mám už za sebou jedno komplikované tehotenstvo...bábo s vývojovou chybou. Tak by som chcela nájsť skúseného gynekológa, ktorý si dá záležať !

Ďakujem 😉

sykorkauhliarka
20. apr 2017

na mna sa tam hnevali ze moj gynekolog ma poslal tam len koli tlaku a opuchom a nadvahe....co viem tak sa na ambulanciach striedaju...je rizikova poradna tam je Ferianec http://lekar.pluska.sk/mudr-vladimir-ferianec-p...
a este jeden ..jeho meno som zabudla....ale obaja su to velky profesionaly ale pristup maju ako ladove medvede

mariaola
autor
20. apr 2017

Ďakujem😉
Na MUDr. Vladimíra FERIANCA sú dobré ohlasi, v rýchlosti som vygooglila 🙂.
Ale z toho čo píšeš, by ma tam mal poslať môj gynekológ -ten sa nejaví ma niekam posielať...😒 ?
Asi na Ambulanciu pre rizikovú graviditu a onkoporadňu. - pod túto ambulanciu patrí Ferianec, sa zrejme nemôžem objaviť bez odporúčenia gynekológa ?
Ja by som chcela zmeniť môjho bežného gyn. na Kramároch. S tým , že kvôli mojim mynulím problémom počas tehul som chcela odborníka, ale terza neviem či tam proste môžem len, tak prísť....🙄

sykorkauhliarka
20. apr 2017

@mariaola no musela som mat listok...no oni maju asi aj svoje ambulancie... len kde netusim.....

mariaola
autor
20. apr 2017

ďakujem,no je to nie ľahké 😉

adalea
21. apr 2017

@mariaola ja chodím k Dr. Drábovi, rodila som aj u neho a vďaka nemu som dcéru vôbec donosila. Je super odborník a veľmi ľudský. Má ambulanciu aj v Stupave a v Ivanke

raszuz
21. apr 2017

@mariaola doc. Ferianec ordinuje aj v Gynaexe

mariaola
autor
24. apr 2017

@raszuz Ďakujem, žial Gynaexe si píta za každé vyšetrenie od 30e do 50 e :/.

raszuz
24. apr 2017

@mariaola to mas pravdu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre