• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dobrý očný lekár pre dieťa v Nitre. Kam ísť?

9. júna 2015 
ahojte nenasla som ziadnu podobnu temu,viete mi prosim poradit nejakeho naozaj dobreho ocneho lekara pre deti v nitre? hlavne ustretoveho, nasla som nejaku dr. hasilovu ale nebola ani ochotna vyziadat si maleho dokumentaciu od byvalej ocnej v bystrici co je trochu daleko aby som ho vzala pod pazuchu a sla si pre nu a hlavne ju ani len tak do ruky nedaju :frowning2: vdaka
12. máj 2008 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katia - skús na pešej doktora Marka čo má aj očnú optiku - ku mne bol veľmi ochotný vždy :wink:
12. máj 2008 o 20:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katia,
do. Klobušická v nemocnici. vrelo odporúčam, je super!
12. máj 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
diky baby a su to prosim vas detsky alebo pre dospelych? vdaka ak ,ate nahodou kontakt budem vdacna za ip :wink:
13. máj 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katia,
dr. klobušická je určite detská. Ja tam s malou chodím, kvoli tomu, že je predčasne nar. a bola na operácii očiek kvoli retinopatii. V ba nám ju odporučili, vraj chodí k nim na školenie ako sledovať takéto deti.
Kvoli čomu chodíte vy na očné?
13. máj 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my mame anizokoriu ale nevedia z coho tak maly musi byt stale sledovany. oki tak ju skusim vdaka
14. máj 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, vidim, ze tuto temu ste uz davno preberali, ale u nas je to teraz akurat aktualne. Kam ste nakoniec isli a ste spokojni? Dakujem. Alzbeta
6. máj 2013 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zsola URCITE ODPORUCAM :slight_smile: Panu doktorka Klobusicka je vyborna
27. jún 2013 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
očný lekár pre dospelých dr. Anton Hanáček, pre deti Klobušická :slight_smile:
9. júl 2013 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dr. erika klobušická je veľmi dobrá, ordináciu má v nemocnici na špitálskej
7. sep 2013 o 14:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zdravim chcela by som sa spytat ako pracuje pani klobusicka treba sa objednat alebo len prist
9. feb 2014 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte poznate doktorku janu mattovu??neviem kto je Klobušicka bo my sme dnes v nemocke boli s dcerkou a bola tam dr.duranova a vobec neodporučam!!!preto hladam milu,ochotnu hlavne dobre vybavenu pre male deti!kludne aj sukromu...
31. mar 2015 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi prosím povedat kde by som našla Dr. Klobušickú????
dakujem
9. jún 2015 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daduska v seredi v poliklinike, nedavno sme u nej boli s neustale hnisajucimi ockami aj napriek tomu, ze sme par krat boli u dr.Hasilovej v NR.....kedykolvek pojdem opat za nou do Serede, maximalna spokojnost, o pristupe k pacientom, vratane babetiek ani nehovorim :slight_smile:
9. jún 2015 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem veľmi pekne za info ja som bola v tom, že je v nitre ....
9. jún 2015 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@daduska ano, bola este do sept.2013 v Nitre, ale uz je prestahovana do Serede...velka skoda pre Nitru, ale kto ju pozna, ale este aj nepozna a nema problem za nou vycestovat, tak nie je o com :slight_smile:
9. jún 2015 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok