• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Doc. MUDr. Bielik. Aj vy máte pozitívne skúsenosti?

7. mája 2017 
@monika1791
a ako? napis :wink:
23. sep 2015 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 Fuu no som ubolena ako blazen :slight_smile: Operovali ma hodinu...a zistili mi rozsiahlejsiu endo a mala som zrasty.Z praveho vajecnika mi vybrali cysty a vymodelovali mi ho (plastika) a oba vajecniky mam prechodne...tak uvidime co bude :slight_smile:
23. sep 2015 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika1791
prechodne tak super, ja som bola teda tiez dost ubolena, ale neboj kazdym dnom sa to bude len zlepsovat uvidis :wink: mna operoval hodinu a pol.
23. sep 2015 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 No ved uz sa tesim ked ma nic nebude boliet :slight_smile:
23. sep 2015 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791
mna brucho pobolievalo skoro mesiac, konecne som v pondelok dostala po laparke ms.
23. sep 2015 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ja som mala povodne dostat zajtra a dostala som dnes...teda ak to je normalne 2 dni po laparke
23. sep 2015 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791 tak uz aj ty to mas za sebou. Super :slight_smile: . Ja este stale spinim a mrcha v nedohladne, tak som zvedava kedy pride
23. sep 2015 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, takze som tusim uz len ja na rade ? Ach, nech uz vsetky to mame za sebou a uz nech je pokoj
24. sep 2015 o 05:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka_1 ja som mala laparku 21 augusta, ms som mala dostat koncom augusta a nic, a prisla mi presne o mesiac 21 septembra, ale v pohode, aj tak som mala aj bez ms bolesti
24. sep 2015 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rozvod
neboj rychlo to prejde, mne uz ani nepride, ze som bola na laparke, drzim moc palce, kedy tam mas nastupit?
24. sep 2015 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 Ahoj.No uz to mam konecne za sebou tak super :slight_smile: Ja som mala napr.dostat menstruaciu dnes a dostala som ju vcera...2 dni po laparke...myslis ze sa to da po laparke hned?
24. sep 2015 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3
@monika1791 ja som mala dostat 7.9 podla 28dnoveho lenze ja mam nepravidelny cyklus a nikdy neviem kedy ma prist. Ja uz bolesti nemam len ma nafukuje este stale a tazko sa mi chodi na wc ale inak je to uz celkom v pohode. Tak co som citala po forach tak je mozne, ze laparka urychli prichod mrchy ale mozno je to krvacanie po zakroku, to uz musis ty citit. A ako sa citis (monika1791)? Ides aj na kontrolu k Bielikovi? A co hovoris na nemocnicu a pristup?
24. sep 2015 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 Ja sa citim ako keby ma presiel vlak :slight_smile: ja som mala iba jednu vizitu s Bielikom...a pytala som sa tam tej mladej doktorky ze co dalej a ona ze to si musite potom zajst k svojmu lekarovi o 3 dni.Hm,sestricky uplne v pohode,zlate...len keby som ten vyvod z brucha nemusela mat 3 dni.Dali mi ho dole asi pol hodky pred tym ako som sla domov,bolest neskutocna :-/ v sobotu som objednana k svojej gyn.tak uvidime co bude dalej
24. sep 2015 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791
ten vyvod z brucha uff, nam ho dali na druhy den navecer prec, uz sme ani nedufali s jednou kockou na izbe lebo to len lekar moze dat prec a nechodil, ale potom vecer prisiel :wink:
24. sep 2015 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 Tak hlavne ze uz som doma...hlavne sa dat dokopy a hura plodit deti :grinning:
24. sep 2015 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791
presne :grinning: mna trapilo tiez nafukovanie, ale hlavne aj krce a problem s wc - velka potreba :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2015 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 Ja som sa smiala ked sa ma sestricka 2 dni po operacii spytala ze : A velka potreba uz bola??Ja na nu v bolestiach ze to sa teraz aj da :grinning:
24. sep 2015 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rozvod ahoj..aj ja idem.. 29.9. nastupujem..ty kedy?
24. sep 2015 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791
@nelly3 ja mam tiez ten isty problem, nafukovanie a bolesti, resp az krce pri vyprazdnovani, to je normalne? Ja som mala redon (vyvod) 2 dni a skoro pol flasky som naplnila, ale pri vytahovany to bola bolest, au :frowning2: . Pri prvej laparke mi nefungoval a museli mi tam urobit podtlak, to bola neskutocna bolest. Ale tak mame to za sebou, tak uz len snazit sa, verit a este raz snazit :slight_smile: . Budete brat aj nejake vitaminy, cajiky alebo nieco na podporenie tehulkovania?
24. sep 2015 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 Ja som mala redon 3 dni a stacilo mi :slight_smile: idem v sobotu ku tej gynde tak sa jej vsetko popytam co bude dalej a co bude najlepsie uzivat.Tak urcite budu dobre neake caje,vitaminy a hlavne kyselina listova
24. sep 2015 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1
asi ano, ja som bola s tym aj na pohotovosti, na druhy den ako ma prepustili z nemocnice, strasne krce a tam mi urobili rtg brucha a ze nech idem si polezat na pozorovanie, to som odmietla, stacilo mi nemocnice a z toho stresu ako som cakala som bola 2x na velkej a sa mi ulavilo a bolo dobre, ale tie krce pri vyprazdnovani som mala cca 2 tyzdne, potom to preslo.
25. sep 2015 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 tak hadam to uz prejde aj mne a bude uz dobre. Aj ty sa chystas mat babatko?
25. sep 2015 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791 ja som akurat vcera citala o femibion 800 a inofolic ale neviem ci uz to mozem zacat uzivat, cajik si kupim aj ja nejaky
25. sep 2015 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 Ja sa musim popytat dr.co a uz hlavne kedy mozem :slight_smile: Mamina kolegyna mi natrhala alchemilku a praslicku ze si to mam ususit a robit si z toho caj a ked sa budem moct kupat tak si z tej praslicky spravit vyvar a okupat sa v tom ze jej to dost pomohlo,tiez ma endometriozu...ze deti uz nebude mat a este 2 nakoniec mala :slight_smile:
25. sep 2015 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka_1
jasne, ved preto som isla aj na laparku :wink:
ja uzivam akurat tak kys. listovu
25. sep 2015 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 caj alebo tabletky? A kedy si to zacala uzivat? Kolko dni, tyzdnov po laparke?
25. sep 2015 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1
@nelly3 Kolko budete baby cca na PNke?
25. sep 2015 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1
ja som zacala vcera ju uzivat :grinning: ale ja mam aj malo v tele kys. listovej tak aj preto. tabletky su to.
@monika1791 ja som bola 2 tyzdne na PN.
25. sep 2015 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791 pokym sa nebudem dobre citit
25. sep 2015 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1
@nelly3 Baby a kedy ste sli prvy krat na "velku"potrebu?:slight_smile: Ja som od laparky este nebola na WC a pri tom bolestivom bruchu si to neviem ani predstavit...a teraz co mam robit alebo co vam pomohlo :slight_smile:
25. sep 2015 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok