• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Doc. MUDr. Bielik. Aj vy máte pozitívne skúsenosti?

10. novembra 2016 
@nelly3 Dakujem moc...a nebol tam aj cas?
2. okt 2015 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. okt 2015 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. okt 2015 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ktore ste boli u bielika na laparke, robil vam aj priechodnost vajcovodov?
2. okt 2015 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anaba1 Ahoj.Dobra otazka :slight_smile: mne na vizite povedal iba ze : " a vajecniky mate prechodne " o vajcovodoch mi nic nevravel.
2. okt 2015 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791 ja som mala volat v piatok ale neboli este vysledky tak som volala az v pondelok a v pohode poslala sestricka vysledky mailom
3. okt 2015 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi poradit, dneska idem na kontrolu k doc. Bielikovi, predtym mi prisla v ten den sms-ka, ze mam dneska vysetrenie atd. a dneska nic, ze ci nezabudli lebo nemame to najblizsie tam.
6. okt 2015 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 mne ani ked som isla na 1. Vysetrenie ziadnu sms neposlali.
6. okt 2015 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anaba1
dakujem, tak asi je to oki :wink:
6. okt 2015 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 ani mne nic neprislo ked som isla 1x
6. okt 2015 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3
Ahojcek, ani mne neposlali ziadnu sms. Drzim palce
7. okt 2015 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 Ahoj.No ako si dopadla na kontrole?
7. okt 2015 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791
dopadla som dobre, zatial to mam pekne po tej operacii, ziadna nova cysta atd. takze sup sa otehotniet :wink:
8. okt 2015 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@nelly3 super, tesim sa s tebou :blush:, aj ja mam dobre vysledky, vsetko negativne :slight_smile:
8. okt 2015 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulka_1
tak super
8. okt 2015 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1
@nelly3 Mne sa v tej histologii potvrdila iba ta endometrioza.V utorok som bola u svojej gyn.a kukala ma aj na sone a povedala mi ze akurat aj ovulujem a aj moje vajicko mi ukazala :slight_smile: ze v tomto nebude problem.Tak dufam ze nam to do pol roka vide.Od buduceho cyklu si idem aj ovu testy kupovat bo ja neviem ani kedy ovulujem :grinning:
8. okt 2015 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791
tak to ani ja neviem kedy ovulujem, aj mne sa potvrdila endometrioza, ale ja uz som mala predtym davnejsie operaciu, kde aj tam to bolo potvrdene. tak sup nato :wink:
8. okt 2015 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 Ked nevies kedy tak mi gyn.vravela ze treba sexovat aspon 3 krat za tyzden a ze do tej ovu sa tak urcite trafim :slight_smile: No sup na to :grinning: keby to bolo taka jednoduche hned otehotniet :wink:
8. okt 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monika1791
@janulka_1
cim si natierate jazvicky? ja som si terza kupila bi-oil, taky olejcek, je to na jazvy, strie atd. tak som zvedava :dizzy_face:
9. okt 2015 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelly3
@monika1791 ani ja neviem kedy mam ovu, akurat mi skoncila mrcha (bez bolesti :slight_smile: ) a v pondelok idem na kontrolu. Dufam, ze tento cyklus nam to vyjde. Mne dala dr na natieranie framikoin a pekne sa mi hoja
9. okt 2015 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1
ja to mam pekne zahojene, len na tie jazvicky male nech to mam take pekne, jasne, ze nicim to nezmizne, ale aspon trosku :wink:
9. okt 2015 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3
@janulka_1 Ja si to zatial ničim nenatieram..akurat som si to trochu namacala v repiku.Ale mam tam este male chrasticky
9. okt 2015 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 Ja som mala mrchu 2 dni po operacii tak som zvedava aka pride teraz.Beriem kyselinu listovu a duphaston aby som mala pravidelny cyklus.A ja sa tiez nevyznam v tej ovu:slight_smile: tak si kupim radsej ovu testy
9. okt 2015 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791 aj ja beriem kyselinu listovu uz vyse 2t tak verim ze to aspon trosku pomoze. A inak baby, ako sa citite? Uz ste ok? Uz vas pri "tom" neboli?
10. okt 2015 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 Ja beriem este pupalkovy olej v tabletkach.Hm .Ja idem uz po 3 tyzdnoch v pondelok do prace :slight_smile: Myslim ze som v celku uz ok len mam este chrasty na bruchu a cele brucho ma svrbi ako sa to hoji.Vajecniky ma dost pichali ked som mala pred ovu ale inac v pohode.A prvy sexik:slight_smile: som mala na 11 den a nic ma nebolelo ani neboli pri tom do teraz :wink: a ty si ako na tom?
10. okt 2015 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791 my sme maly prvy na 10 den a bolelo to a aj teraz to sem tam zaboli ale uz to nevnimam. Ja mam len tu kyselinu listovu a tak uvidim co povie dr pri kontrole, ci mi da nejake lieky (duphaston,...) ale pojdeme len prirodzene. Aj ja sa uz citim fajn len v robote mame taku zimu, ze sa mi tam vobec nechce ist aby som neprechladla :angry: a to mam sedavu robotu, len stare okna :rolling_eyes: . Som citala a aj baby mi hovorili, ze pri stimulovany ovulacie sa do 2m zvykne podarit otehotniet, nepytali ste sa na to dr?
@nelly3
11. okt 2015 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 pri stimulovaní ovulacie?Hmm..to sa ako robí :slight_smile:
11. okt 2015 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monika1791 nemam ponatia ale chcem sa na zo opytat
11. okt 2015 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janulka_1 Tak sa spytaj a potom mi daj vediet o co sa vlastne jedna :wink:
11. okt 2015 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, normálne vám závidím, že už to máte za sebou. Všetkým vám robili laparku cez pupok ? Ani jednej cez spodok ? Vlastne ani neviem, či to bude laparka, len že mi tam niečo zavedie....... No nech už to mám aj ja za sebou :(
12. okt 2015 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok