• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Doc. MUDr. Bielik. Aj vy máte pozitívne skúsenosti?

16. októbra 2017 
aka ie cakacia doba na operaciu u dr. bielika? a na konzultaciu?
2. apr 2016 o 20:00  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v novembri 2017 (36. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gagik na konzultaciu do 3 tyzdnov a na operaciu aj 3 mesiace. Zalezi od narocnosti zakroku. Ja som bola na konzultacii koncom februara a dali mi termin na polku maja. Nastastie sa uvolnilo skor, niekto im odriekol operaciu.
2. apr 2016 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@gagik
konzultacia cca 3 tyzdne sa caka, ja som mala v maji, jul termin operacie, ale ja som to musela nakoniec sama prelozit pre ms.
2. apr 2016 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elis77 ahoj,prosim Ta kde si bola na konzultaciu?Aj ja mam ist,objednaval ma moj doktor a dal mi adresu Partizanska cesta 3 ale na nete mi naslo inu:confused:.A ako si dopadla?Mam celkom strach.Dakujem za info
20. apr 2016 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snicek
na tej adrese uz doc.Bielik nefunguje, nova adresa ambulancie je: Cesta na štadion 15, B.Bystrica.
20. apr 2016 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelly3 moc dakujem za odpoved.A mozem sa spytat,ako prebieha konzultacia?Mam myom a som z toho vystresovana.dik za info
20. apr 2016 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snicek
nic sa neboj, on je velmi dobry lekar, vysetri ta, porozprava co a ako dalej. drzim palce, neboj nic :wink:
20. apr 2016 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snicek Ahoj, asi odpovedám trochu neskoro - ako pozerám :slight_smile: bola som na adrese: cesta na štadión 15, hneď kúsok od OC Europa, tam sme aj parkovali. Dr. Bielik je presne taký perfektný ako sa o ňom píše na nete. Doteraz som sa v živote nestretla s takým slušným, ústretovým, ochotným doktorom. Vôbec nepreháňam. Jediný kto mohol nadávať boli ženy v čakárni, lebo on sa mi venoval no dobrú hodinu a pol, všetko preštudoval, vysvetlil, vyšetril... Dúfam, že nakoniec všetko dobre dopadne a ja budem mať konečne po problémoch. Nemaj žiadne obavy. Držím palce, daj vedieť ako si dopadla :slight_smile:
24. apr 2016 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahojte, rozmyslam ze budem rodit v BB a hladam si dobreho gynekologa/porodnika. Na dr. Bielika citam len same chvaly preto sa chcem spytat ci vykonava aj porody a ci mozem k nemu prestupit uz ako tehotna? Dakujem
26. apr 2016 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som 4 dni po operacii, odstranovali mi 3 myomy laparoskopiou, cela operacia trvala 35 minut, a nemozem dost vynachvalit p. doktora Bielika aj celu nemocnicu v BB, vsetkym zenam ktore trapia myomy odporucam odist do BB aspon na konzultacie, p. doktor je fantasticky, velky odbornik, na Slovensku asi lepsieho ani nenajdete. Bola som predtym u troch roznych lekarov, vsetci ma strasili, a chceli rozrezat cele brucho, samozrejme, este nikde nic uz bola rec o financiach. Vsetky myomy sa daju odstranit laparoskopiou, len pre lekarov je jednoduchsie narezat brucho, nedajte sa. Ziadne lieky ako esmya nie je potrebne uzivat, je to velke svinstvo.
29. apr 2016 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@jessica30
Ahoj, veľmi si ma potešila svojim príspevkom. Poslala som Ti otázky na IP. Ďakujem Ti :slight_smile:.
16. máj 2016 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tehulka2016 nasli ste niekoho? aj ja sa snazim ale bezvysledne.
16. máj 2016 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessica30 Ahoj Jessica,ja tiež už mám termín operácie na 9.september a veľmi sa bojím..mám 4 myomya tiež mi to bude robiť doc.Bielik,lebou nás v okrese všetci boli za radikálnu operáciu odstránenie maternice,pritom po konzultácii u doc.Bielika ,ktorý ma vyšetril povedal,že to ide laparoskopicky.
Som rada,že som ho vyhľadala,lebo u nás mi ho nikdo neodporučil..tak som pátrala sama.je to zlatý ľudský človek.
Sú po operácii bolesti?Ako dlho trvá rekonvalescencia?
Prajem skore uzdravenie..
17. máj 2016 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anna110369 - Ahoj Anna, mne ho odporucila znama, a tiez som ho potom nasla na nete. Ani jeden z lekarov, u ktorych som bola mi ho neodporucali (vies pre nich je to biznis, a im je to jedno ako ta narezu, hlavne nech dostanu za to peniaze). V BB maju najlepsie vybavenie na laparoskopiu. Moja operacia trvala 35 minut, p.doktor Bielik ma v tom velku prax.
4 dni som bola v nemocnici, nebolo to nic prijemne, prvy krat som bola v nemocnici, tak som aj ja velmi bala, ale dalo sa. Mam jeden maly rez v pupku, a dalsi maly na lavej strane brucha, tieto sa mi pekne zahojili, nebude to skoro ani vidno, a najvacsi rez mam tiez nalavo dole pri bedrovej kosti, uz tak v bikini zone, asi tak 3 cm, ten sa mi nehoji pekne, ale to este chce cas. (dam si tam potom asi kerku :slight_smile: ). Kazdym dnom to bolo lepsie a tyzden po operacii som uz aj odsoferovala, aj ked s bolestami. PNka je tak 3-4 tyzdne.
Nemusis sa bat, bude to v pohode :slight_smile:
drzim palce :slight_smile:
17. máj 2016 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jessica30 Tak snaď to zvládnem aj ja..mi ženy vydržíme veľa bolesti..
ďakujem Ti za povzbudenie..len som myslela,že tak 10 PN,ale tak budem dovolenkovať v septembri :confounded:
18. máj 2016 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anna110369
ale nemusis tolko byt na pn, ja som bola 2 tyzdne, v podstate uz po tyzdni som bola ako tak oki a to som mala laparku a viacej veci mi robili, takze nebola to taka "lahka" laparoskopia u mna. mna operoval Bielik hodku a pol :wink:
18. máj 2016 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zial musim povedat ze moja posledna skusenost MUDr. Tibor Bielik bola hodne negativna.
Tento lekar ma operoval na myom a operacia prebehla v poriadku. O rok neskor, ako tehotna som sa s nim chcela dohodnut o porode aj pre predchadzajuce zdravotne tazkosti. Dva krat som sa u neho v ambulancii vycakala 4 hodiny, ked ma vysetril a odbil prvy krat, ze co od neho chcem ked mozem rodit v mieste bydliska a preco som prisla tak skoro /32 tt/ a povedal aby som prisla v 36tt. Co som aj urobila, znovu cakanie 4 hodiny a branie pacientok bez akehokolvek systemu. Nakoniec ma velmi drsnym sposobom vysetril vaginalne, uplne zbytocne kedze hned potom mi povedal ze nebude pracovat v termine mojho porodu. Spraval sa uplne sadisticky, bezcitne a bezohladne, napriklad ked som mu povedala ze mi je spatne uz 8 mesiacov povedal ze to je nezmysel. Takze okrem odbornika na gynekologiu je to asi aj vychyreny odbornik na nevolnost. Uplne otrasne spravanie. Takze ma v 36 tt. poslal ze mi ma pomoc moja gynekologicka v mieste bydliska. Ak ste mu sympaticka a ma dobru naladu tak asi to bude ok. Ale ak ho chytite v zlej nalade alebo mu nesadnete tak to ste sa mohli radsej pod zem prepadnut. Vaginalne vysetrenie super bolestive, nekomunikuje, strci do vas prsty a spara sa....nereaguje ked som jajkala ze to boli.. vagina ma bolela este dva dni...
18. máj 2016 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anaba1 ahoj ,ako tak citam zazivam presne tu istu situaciu. LPS minuly tyzden,zistena endometrioza. Dr.odporuca hormonalnu liecbu min.na 3-mesiace kym sa rana po zakrok zahoji.Aku hormonalnu Ti predpisalu,ako to nakoiec dopadlo? u
31. máj 2016 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lesko4 ahoj..ja som odmietla brat hormony na umely prechod..po prvej operacii som brala decapeptil ..teda 3/4 roka bez menzesu a endometrioza sa mi vratila skor ako ked som nebrala..podla mna su nanic tie hormony...keby niekto zistil z coho je ta prekliata endometrioza..aj stravu som na pol roka zmenila a nezabralo..citala som ze treba uplne vysadit lepok a mliecne vyrobky..ze to zabera..ale mozno nie na kazdeho..asi vyskusam zit ako zajac :slight_smile:
1. jún 2016 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anaba1 kolko inj decapetylu si po operacii vybrala ,predpisala Ti ich tvoja GYN alebo v CAR ? Mam hroznu dilemu z toho celeho,ako sa rozhodnut. Bola som u mojej GYN ona Gnrh hormony predpisat nevie, dnes v CAR mi ich tiez neodporucali,ze maximalne na mesiac mozu dat antikoncepciu a po mesiaci,aby som skusila rovno IVF. Pricom lekar ,co ma operoval,upozornoval,ze min. 3-4 mesiace je potrebna pauza na zahojenie . Stravu skusam aj ja postupne upravit, zatial sa drzim 3 dni bez peciva ,mliecne vyrobky som tiez obmedzila.
1. jún 2016 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lesko4 gynekolog ich predpisuje..mne ich pred 5 rokmi musela schvalit poistovna lebo tie injwkcie su drahe..mne v car povedali ze 3 mesiace pockat kym sa to zahoji..podla mna je to dobre pockat..mne odporucil v care dat na tie 2 mesiace injekcie ale som nechcela..za tie 3 mesiace sa endo nevrati..hormonov sa pri stimulkach este dost najeme..tak som nechala telo oddychovat..a som citala ze v zapadnych krajinach uz gnrh vobec nadavaju..uz zistili ze nepomahaju..
1. jún 2016 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky,
tiež som čerstvo po operácii submukózneho myómu v Banskej Bystrici. Mala som to šťastie, že sa dal vybrať zospodu a tým pádom som v pohode o 3 dni mohla nastúpiť do práce, samozrejme sedavej. Tejto operácii predchádzali nekonečne dlhé a silné menštruácie, anémia, hrozba môjho gynekologa hysterektomiou a 3 mesačná kúra ESMYOU, ktorá ženu dostane akoby do umelého prechodu a pri ktorej človek dúfa, že myóm sa bude zmenšovať, ale u mňa osobne boli rozmery myomu pred liečbou ESMYE a po nej rovnaké.
Ako písali kočky predomnou MUDR. BIELIK je anjel v bielom plášti a musím pochváliť aj sestričky na oddelení a celkovo personál na operačke....všetko milí, ústretoví ľudia.....až som mala pocit, že som v raji.....vlastne nie.....samotná nemocnica je v dosť dezolátnom stave, ale myslím, že dôležitejší je tu prístup, odbornosť, ľudskosť a záujem o pacienta.
Vám všetým, ktorých operácia ešte len čaká držím palce a ak máte nejaké otázky ohľadom pobytu,kľudne sa pýtajte....
13. jún 2016 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
ahojte,
chcem sa poradiť, tie z vas co už majú operaciu za sebou, a co sa týka predoperacných vysetrení, mam na sprave do nemocnice napísane: Lekarska sprava od gynekolega - tuto spravu, vysledky vysetrení(CT, MRI) - boli ste niektorá na cetečku, alebo magnetickej rezonanncii?
+ mam tam este klasicke interne predoperačné vyšetrenie - čo to všetko zahrna - bola som u obvodného doktora a sestricka ma poslala iba ku gynekologovi, že oni s tym nic nemaju:(
dakujem za radu
22. jún 2016 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@snicek CT ani MRI nie je treba, obvodny by ti mal zobrat krv a moc, potrebujes ist na EKG, na rentgen pluc, gynekolog ti tiez musis spravit vysetrenia, a k anesteziologovi.
27. jún 2016 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcela by som sa opýtať, či už niekto má skúseností s ednometriózou a s doc.MUDr. Bielikom? Mal by ma operovať. Stále čakám na konzultáciu. Mám dosť veľký strach z nemocnice ako takej a nie to ešte z operácie. Keďže mám útvary dosť veľké, laparoskopia je vylúčená. Má niekto skúsenosti teda z klasickou operáciou pod vedením doc.MUDr. Bielka?
Vopred ďakujem za odpoveď
6. sep 2016 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ohaja
ahoj, ja mam skusenosti s nim, minuly rok ma operoval doc. Bielik,, nepredbiehaj udalosti, on sam ti povie ako ta bude operovat, ja som mala uz predtym jednu operaciu ale nie u neho za sebou - tiez ma rezali a nechcela som opat sa dat rezat a on mi to urobil laparkou. Tiez mam endometriozu hnusnu.
6. sep 2016 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ohaja vobec sa nemusis bat..doc bielik je spicka..ja mam za sebou 3 laparky..poslednu robil on ..nie klasicku laparku ale laparku robotom..vraj je to setrnejsia operacia..a zda sa mi ze ramena robota sa dostanu aj tam kde ruka s nastrojom nie..doplacala som 200 eur..vraj chce v buducnosti operovat endometriozu robotom coraz viac..teraz ho pouzivaju viac na urologii tusim..co som lezala na izbe s babami tak vsetky povedali ze sa snazil co najmenej rezat brucho..musis konzultovat s nim..fakt je zlaty..a naviac po jeho laparke endometriozy so do 10 mesiacov otehotnela..prirodzene..co doteraz nechapem..lebo som myslela ze mam nepriechpdny vajcovod a po tolkych ivf.. klobuk dole pred nim..
6. sep 2016 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anaba1 ďakujem,si ma riadne potešila. Lebo môj ošetrujúci lekár vravel,že sa to nebude dať laparoskopicky.. Ale keď vravíš o tom robotovi,tak ma to potešilo. Verím teda,že doc.MUDr Bielik bude milý a verím,že teda ma nebude rezať,ak to nebude nutné.
A ešte by som sa opýtala na oddelenie. Dávajú mladé ženy s babkamk,alebo sa to snažia rozdelovať aspoň trošku vekovo príbuznejšie? Alebo je najlepšie priplatiť si za nadštandard?
6. sep 2016 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ohaja Ahoj, ja som si priplatila "nadštandard", ale v podstate je to izba v pôvodnom stave s tým rozdielom, že si na nej sama a máš k dispozícii sprchu, umývadlo, telku a kanvicu. Ale treba si to zarezerovať skôr...myslím, že majú 2....
6. sep 2016 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ohaja myslim ze to miesaju..ja som mala na izbe 50 rocnu pani ktorej vyberali maternicu..ukecana bola riadne..ale uplne v pohode sme vychadzali..chodievala som si sadnut na chodbu na slniecko a tiez tam sedavali mlade baby s roznymi problemami..tie 4 dni to vydrzis..ked nie si sama na izbe a mas s kym pokecat tak ti rychlejsie prejde cas..
7. sep 2016 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok