• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Doc. MUDr. Bielik. Aj vy máte pozitívne skúsenosti?

13. februára 2017 
@nataly12345
urcite nebude, ja som mala akoze viacej toho a v pohode:slight_smile:
7. okt 2016 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nataly12345 neboj.prve 2 dni su najhorsie ( ale stale sa da) a potom kazdym dnom ti bude coraz lepsie a do tyzdna ani nevies ze si niekde bola..upratovat a piect budes musiet stihnut pred operaciou :slight_smile: a po si uz len budes vychutnat sviatky.
7. okt 2016 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ďakujem :slight_smile: Bude mi odoberať vajcovod a ten druhý sa spriechodni, drilling, vypaľovanie vzrastov a plus ťa hysteroskopia. Po kyrete som bola za 2 dní fit len teraz neviem čo čakať, ale ďakujem za povzbudenie :slight_smile:
7. okt 2016 o 14:10  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nataly12345 to Ti zistil sonom, ze mas nepriechodny vajcovod?
7. okt 2016 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@meca ten jeden čo mi bude odoberať áno, mám tam hydrosalpinx, to mi zistili už u nás V Košiciach na 3D Utz, ale ten druhý neviem, to sa pri laparke ukáže, prefuknu ho a verím že je V poriadku a budem mať šancu na prirodzené otehotnenie
8. okt 2016 o 07:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nataly12345 drzim Ti palce :slight_smile:
10. okt 2016 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som bola vcera na konzutacii u Dr. Bielika a povedal mi, že sonom vôbec nie su znaky, že by sa malo jednať o endometriozu. Vaječníky pekné, čistí, žiadna tekutina v brušnej dutine. Endometriozu mi diagnostikovali pred 3 rokmi na laparoskopii.
20. okt 2016 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@meca tak to je dobrá správa :wink: a máš nejaké bolesti ,že si išla za ním na konzultácie, či len tak kontrolne? Lebo endometrióza pokiaľ viem je ťažko zistitelna podľa sona.
21. okt 2016 o 07:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nataly12345 mne to diagnostikovali pred 3 rokmi pri laparoskopii, ale bolesti mavam obcas a preto. Jemu sa zdalo podla sona vsetko pekne... Asi ma skusenosti a doverujem mi. Nemala som k dispozicii ani histologiu spred 3 rokov.
21. okt 2016 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, ma niektora z vas termin na laparku do BB u doc. Bielika v novembri???
10. nov 2016 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,chcela by som sa opytat,tie z vas, ktore ste si davali ricinove obklady, kolko po operacii ste s nimi zacali? Vdaka!
13. feb o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok