Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dr. Budinský, Skalica. Aké máte skúsenosti?

marcela22
3. mar 2009

Ahojte, som na začiatku svojho druhého tehotenstva. Môj gynekológ minulý týždeň skončil vo svojej ambulancii a miesto neho nastupuje druhý. Mám však možnosť prejsť aj k dr. Budinskému, ktorý robí aj v pôrodnici Skalica. Chcela by som sa spýtať, čo s ním máte nejaké skúsenosti a aké? Prvý pôrod som mala príšerný, preto sa bojím, aby som nespravila niekde chybu a nedopadla rovnako...Ďakujem!

divozienka25
3. mar 2009

Ahoj Marcela. 🙂 Ja chodím k MUDr. Budínskemu už zopár rokov, presnejšie 3 😀 Pokiaľ môžem posúdiť je to jeden z najlepších lekárov u ktorých som kedy bola, a môžem ti povedať že som ich už zopár navštívila. Má síce veľa pacientiek či už u neho v ambulancii alebo v nemocke kde trávi fakt hoooodne času, občas sa čudujem že mu to ešte nelezie krkom 😀 ale napriek tomu sa pacientke venuje, vždy všetko vysvetlí, je veľmi ochotný a príjemný. Ja ho môžem fakt len odporučiť. Čo sa týka pôrodu, tak v tom ti ešte neviem povedať - ale čoskoro budeeeem 😎 nemám vybraného konkrétneho pôrodníka, ale je veľká šanca že sa tam vyskytne nakoľko je tam dokopy 6 doktorov ktorí sa tam nonstop striedajú, ale ako som povedala on je v nemocke fakt stále.
Držím palce a pekné tehulkovanie

prom
4. mar 2009

ahoj, tak ja som tiez este nerodila, ani Dr. Budinsky nie je moj gynekolog, v tomto ti neporadim ... Ale co som mala cest ho spoznat v nemocnici, ci uz na ambulancii alebo pohotovosti, tak sa nemozem na neho stazovat. Je mlady, ale myslim ze robotu si robi dobre, nema problem informovat pacientku.. Tak ako pise divozienka25 🙂 Drzim palce 😉

marcela22
autor
4. mar 2009

Ahojte baby, ďakujem Vám za odpoveď. Dnes idem na prvú tehotenskú prehliadku a zatiaľ k tomu druhému lekárovi (ambulanica Holíč, dr. myslím Geško) ale asi si zmením na Budinského. Už som "sondovala" aj v mojom okolí a zatiaľ samá chvála🙂

Prom, ja som si zatiaľ vypočítala termín pôrodu na koniec októbra, možno sa niekde stretneme 😉
Teda ak budeš rodiť v SI.
Ja som si na prvý pôrod vybrala Myjavu a hrôza-des.

Divozienka, Prom, aj ja Vám želám veľa šťastia a krásne tehotenstvo i pôrod!

avanka
4. mar 2009

Marcelka, ja som bola u Budinskeho, ked som zacala v 13tt krvacat a bola strasne zlaty....
Ale ja osobne nedam dopustit na Dr. Cernaka a Dr Vavru, co rbia v sukromnej ambulancii pod Hajkom....ochota, uzasna starostlivost, prijemna sestricka, objednanie vzdy na presnu hodinu a aj nasledne dodrzanie casu....
Rodil ma nakoniec Cernak, lebo Vavra bol na dovolenke, mala som planovanu sekciu a starostlivost aj porod na 1 s 10 hviezdickami... 🙂

prom
5. mar 2009

Marcela22, ano, mala by som rodit v Skalici, tak mozno na seba aj narazime 🙂 Inak ja chodim k Dr. Cernakovi a Vavrovi, to su tiez strasne fajn lekari, maximalne ustretovi voci pacientkam, nikdy necakam viac ako 10 minut, maju tam zlatu sestricku... no ako pise avanka 😉 Ale Budinsky je tiez dobry, nepocula som na neho nic zle, len teda neviem ako ma vybavenu ordinaciu, ze ci ma tiez sono/ultrazvuk? Lebo chodit na UZV do skalickej nemocnice je celkom psycho ... cakas aj 1/2 dna ...

prom
5. mar 2009

takze akurat mi kamoska potvrdila, ze aj Budinsky ma ultrazvuk v ordinacii, takze no problemo...
vela stastia zelam 🙂

aliasia
6. jan 2012

Ahoj baby. Vedeli by ste mi niektorá poradiť? Dá sa k doktorovi Čerňákovi objednať cez mail? Ja som tiež u neho rodila a stretla som sa fakt s profesionálnym prístupom po všetkých stránkach. Môj terajší lekár je nič moc, preto sa chcem sa k nemu objednať a rada by som vopred ešte kým tam vôbec začnem chodiť konzultovala svoj problém a radšej mailom. Strašne sa hanbím niečo hovoriť no do telefónu alebo osobne, je jedno, či sestričke alebo lekárovi. Našla som len tel. pevnú linku do ordinácie, neviete o nejakom inom kontakte? Skúšala som hľadať na nete všelikde, no obyčajné maily k lekárom sú tuším kódované SISkou 🙂
Za odpovede dopredu moc dík. Ala 🙂

erulka77
19. dec 2012

Veľmi dobrý odborník spokojnosť na 100 percent 🙂 🙂 🙂 starostlivosť , prístup , informacie všetko povie

Tu začni písať odpoveď...

Odošli