Dr. Budinský, Skalica. Aké máte skúsenosti?

marcela22
3. mar 2009

Ahojte, som na začiatku svojho druhého tehotenstva. Môj gynekológ minulý týždeň skončil vo svojej ambulancii a miesto neho nastupuje druhý. Mám však možnosť prejsť aj k dr. Budinskému, ktorý robí aj v pôrodnici Skalica. Chcela by som sa spýtať, čo s ním máte nejaké skúsenosti a aké? Prvý pôrod som mala príšerný, preto sa bojím, aby som nespravila niekde chybu a nedopadla rovnako...Ďakujem!

divozienka25
3. mar 2009

Ahoj Marcela. 🙂 Ja chodím k MUDr. Budínskemu už zopár rokov, presnejšie 3 😀 Pokiaľ môžem posúdiť je to jeden z najlepších lekárov u ktorých som kedy bola, a môžem ti povedať že som ich už zopár navštívila. Má síce veľa pacientiek či už u neho v ambulancii alebo v nemocke kde trávi fakt hoooodne času, občas sa čudujem že mu to ešte nelezie krkom 😀 ale napriek tomu sa pacientke venuje, vždy všetko vysvetlí, je veľmi ochotný a príjemný. Ja ho môžem fakt len odporučiť. Čo sa týka pôrodu, tak v tom ti ešte neviem povedať - ale čoskoro budeeeem 😎 nemám vybraného konkrétneho pôrodníka, ale je veľká šanca že sa tam vyskytne nakoľko je tam dokopy 6 doktorov ktorí sa tam nonstop striedajú, ale ako som povedala on je v nemocke fakt stále.
Držím palce a pekné tehulkovanie

prom
4. mar 2009

ahoj, tak ja som tiez este nerodila, ani Dr. Budinsky nie je moj gynekolog, v tomto ti neporadim ... Ale co som mala cest ho spoznat v nemocnici, ci uz na ambulancii alebo pohotovosti, tak sa nemozem na neho stazovat. Je mlady, ale myslim ze robotu si robi dobre, nema problem informovat pacientku.. Tak ako pise divozienka25 🙂 Drzim palce 😉

marcela22
autor
4. mar 2009

Ahojte baby, ďakujem Vám za odpoveď. Dnes idem na prvú tehotenskú prehliadku a zatiaľ k tomu druhému lekárovi (ambulanica Holíč, dr. myslím Geško) ale asi si zmením na Budinského. Už som "sondovala" aj v mojom okolí a zatiaľ samá chvála🙂

Prom, ja som si zatiaľ vypočítala termín pôrodu na koniec októbra, možno sa niekde stretneme 😉
Teda ak budeš rodiť v SI.
Ja som si na prvý pôrod vybrala Myjavu a hrôza-des.

Divozienka, Prom, aj ja Vám želám veľa šťastia a krásne tehotenstvo i pôrod!

avanka
4. mar 2009

Marcelka, ja som bola u Budinskeho, ked som zacala v 13tt krvacat a bola strasne zlaty....
Ale ja osobne nedam dopustit na Dr. Cernaka a Dr Vavru, co rbia v sukromnej ambulancii pod Hajkom....ochota, uzasna starostlivost, prijemna sestricka, objednanie vzdy na presnu hodinu a aj nasledne dodrzanie casu....
Rodil ma nakoniec Cernak, lebo Vavra bol na dovolenke, mala som planovanu sekciu a starostlivost aj porod na 1 s 10 hviezdickami... 🙂

prom
5. mar 2009

Marcela22, ano, mala by som rodit v Skalici, tak mozno na seba aj narazime 🙂 Inak ja chodim k Dr. Cernakovi a Vavrovi, to su tiez strasne fajn lekari, maximalne ustretovi voci pacientkam, nikdy necakam viac ako 10 minut, maju tam zlatu sestricku... no ako pise avanka 😉 Ale Budinsky je tiez dobry, nepocula som na neho nic zle, len teda neviem ako ma vybavenu ordinaciu, ze ci ma tiez sono/ultrazvuk? Lebo chodit na UZV do skalickej nemocnice je celkom psycho ... cakas aj 1/2 dna ...

prom
5. mar 2009

takze akurat mi kamoska potvrdila, ze aj Budinsky ma ultrazvuk v ordinacii, takze no problemo...
vela stastia zelam 🙂

aliasia
6. jan 2012

Ahoj baby. Vedeli by ste mi niektorá poradiť? Dá sa k doktorovi Čerňákovi objednať cez mail? Ja som tiež u neho rodila a stretla som sa fakt s profesionálnym prístupom po všetkých stránkach. Môj terajší lekár je nič moc, preto sa chcem sa k nemu objednať a rada by som vopred ešte kým tam vôbec začnem chodiť konzultovala svoj problém a radšej mailom. Strašne sa hanbím niečo hovoriť no do telefónu alebo osobne, je jedno, či sestričke alebo lekárovi. Našla som len tel. pevnú linku do ordinácie, neviete o nejakom inom kontakte? Skúšala som hľadať na nete všelikde, no obyčajné maily k lekárom sú tuším kódované SISkou 🙂
Za odpovede dopredu moc dík. Ala 🙂

erulka77
19. dec 2012

Veľmi dobrý odborník spokojnosť na 100 percent 🙂 🙂 🙂 starostlivosť , prístup , informacie všetko povie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre