Dr. Ivan Vážny - Procare. Poznáte?

lucia169
11. apr 2011

Najde sa tu niekto kto ho pozna, chodi k nemu, aky je to doktor? Potrebujem si vybrat nejakeho gynekologa v procare a neviem sa rozhodnut. Dakujem

danik2
28. júl 2011

Nikdy v živote by som k nemu nešla.

sisaha
28. júl 2011

@danik2 a preco ak sa smiem spytat?

holly74
28. júl 2011

@lucia169 Chodila som k nemu, bol pohoďák...

silvik1
3. aug 2011

som rok v procare a vybrala som si jeho. bola som u neho zatial iba raz na vysetreni a bol total v pohode, milý a pre mna dost dolezite, ze ma vysetrenie vobec nebolelo, skoro nic som necitila.
@danik2 - tiez by ma zaujimalo preco nie ....

jaya47
3. aug 2011

Ja k nemu chodim vyse roka, v niektorych veciach je to dobry lekar, v zopar vsak nie. Napriklad patri k tym, co ocakavaju, ze ovulaciu ma kazda zena okolo 14. dna cyklu a ked v tom case na ultrazvuku nic nevidi, tak to znamena anovulak. Na druhu stranu, ked som ho presvedcila o opaku, isla na ultrazvuk v case podla mojich pozorovani, takze videl dokaz, tak to uz fungovalo super 🙂
Co sa tyka napriklad zenskych infekcii, tak je velmi dosledny.
Ked som bola tehotna, tak sa staral naozaj tak, ako bolo treba, ukazoval na ultrazvuku, vysvetloval. Dokonca, predtym sa mi zdal chladny, ale ked som potratila, tak sa spraval velmi citlivo.
Osobne by som ho teda odporucila skor na tehotenstvo, ale pri snazeni sa otehotniet su aj lepsi lekari. Ine zivotne situacie som s nim nezazila, tak neviem povedat 😉

silvik1
3. aug 2011

ja sa prave snazim otehotniet, este len druhy mesiac takze nestresujem, ale mam uz niekolko rokov genitalny herpes skoro kazdy mesiac a viem, ze prve tri mesiace tehotenstva je to dost nebezpecne pre plod. presla som uz sice nejakou liecbou u imunologicky, ktora to "uspala", ale clovek nikdy nevie kedy sa to vrati. tak dufam, ze je dobry aj na virusy a ze sa v nom nesklamem 🙂

holly74
3. aug 2011

@jaya47 Chichi...u mňa bol skôr skalopevne presvedčený že ms dostanem presne na 14 deň po ovulke...chodila mi tak na 16.deň...neviem prečo koťuha nepočúvala doktora... 😀

jaya47
3. aug 2011

@holly74 No hej, tie nase cykly nie a nie pocuvat lekarov 😠 Ale najst lekarov, ktori nepovazuju kazdu zenu za priemernu, tak to je tazke 😅 Ale musim uznat, ze ked som spoznala svoj cyklus, tak ma neskor zacal pocuvat a aj sa podla toho zariadil.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre