Dr. Kelij Igor, Košice. Máte s ním skúsenosti?

poleva
16. aug 2008

poznáte ho ? momentálne ordinuje v novej nemocnci PRO CARE v Košiciach
ďakujem

lubii
21. aug 2008

Aha,už viem,ďakujem, len som si nebola istá, či je to to,na čo myslím 😉

babica1
21. aug 2008

nemáš za 😝 čo

mona111
23. nov 2008

ahojte,

mam kratku skusenost s Pro Care a naozaj som zatial velmi spokojna, a co a tyka gynekologie, Mudr. Kelij je naozaj ustretovy, zrozumitelne odpovie na vsetky otazky, mne donedavna takyto vyklad velmi chybal a prvy krat nemam obavy z prehliadok, a este, jeho sestricka je tiez velmi sympaticka,

mona

deny3
29. jan 2009

Bola som u neho ešte v Šaci, horor!!! raz mi urobil hormonálny test - piaty deň cyklu, raz ultrazvuk a jeho diagnóza bola, že som v prechode /mala som 36 rokov/ a nemám jeden vaječník. Niekoľko dní som prerevala, že ostanem bezdetná. Našťastie som dala na kamarátky, zmenila gynekológa a čuduj sa svete! Hormóny v poriadku, dokonca ovulujem, a druhý vaječník mi asi zázrakom narástol! Byť v Amerike, kde sa s každou somarinou súdia, urobím to aj ja, minimálne za tú psychickú traumu.

venia22
1. júl 2010

co sa tyka dr. Kelija ja som velmi spokojna, je perfektny. Mala som problem najst normalnu gynekologicku a co sa tyka kosic urcite zimovu neodporucam ...akurat depky z nej nadlho...:((

mima263
28. nov 2010

Nenájde sa ešte niekto kto tam chodí? Nejaké ďalšie info? Toto ma nepresvedčilo ☹

andu1
7. apr 2011

caute, chcela by som referenciu od nejakej tehotnej, ktora k nemu chodi, alebo chodila. Plati sa tam osobitne za 3d ultrazvuk?

chirabell
10. apr 2011

@andu1 Ahoj, stretame sa tu 🙂 Ja k nemu idem zajtra prvy krat, napisem potom v decembrovkach ako som dopadla a aky mam z neho pocit. U mna to bude prvy krat muz lekar, doteraz som mala len zeny, ale kedze v BA som bola v procare a stacilo len prehodit karty, prislo mi to najjednoduchsie riesenie ako v uplne novom prostredi si hladat vsetkych lekarov na novo. Zo SNV to mam kusok a ked cestujeme z chalupy, tak sa tam da tiez zastavit, takze pre mna teraz najlepsie riesenie, uvidim ako budem spokojna. a do leta sa rozhodneme kde sa usadime a tam budem riesit uz len porod.

andu1
10. apr 2011

@chirabell no tak to je parada! 🙂 urcite daj vediet a drzim palce. ja idem zajtra este k Adamovi do Novej nemocnice, ale uz mam vypisane papiere, len musim pockat do konca mesiaca, preto ta otazka. Ja nemam problem s muzom ako lekarom, ide mi o odbornost a pristup a uz sa mi nechce lietat po celych Kosiciach na ultrazvuk a podobne - kvoli syncekovi. Inak zatial este stale byvame v KE, ale aj ked sa prestahujeme do PO, tak tu budem chodit do Procare, som maximalne spokojna s ostatnymi lekarmi 🙂

chirabell
10. apr 2011

@andu1 z PO to mas kusok, to sa da zvladnut 🙂 Ja to mam teraz 50mm zo SNV rychlikom a plus mhd zo stanice, neoplati sa mi chodi autom, lebo vlak je vzdy tak prazdny ze sedim v pohode. No a po prestaovani to bude horsie, lebo z HE vlak ide ovela dhlsie, tak bud autom alebo sa potom prehodim rovno do he do porodnice k niekomu...uvidim...podla toho ako sa bude tehu vyvyjat a ci budu alebo nebudu komplikacie. Tak drz palce, dnes som mala mensi sok, napisem v decembrovkach, tak dufam, ze mimi je v poriadku...

chirabell
11. apr 2011

dnes som absolvovala prvu navstevu u tohoto lekara a neviem ale tie nazory o uchylnosti mi pridu velmi divne, dr. kelij na mna posobil uplne normalne, milo, ludsky, diskutoval, odpovedal a to vsetko aj napriek tomu, ze je uz tyzden seknuty v krku a chodi na injekcie (trochu som nanho cakala, tak sestricka prezradila, ze isiel si dat pichnut)...ja by som ho odporucila skusit. Mozno nebude kazdemu vyhovovat, ale ja nemozem povedat nic zle. aspon nateraz

14petulka88
19. dec 2012

Tak baby mozte si hladat noveho gynekologa ktora k nemu chodite ☹

janie80
19. dec 2012

@14petulka88 to je ten, co skocil pod vlak? 😕 😕 😕

14petulka88
19. dec 2012

@janie80 ano ... chudak asi mal nejake problemy

janie80
19. dec 2012

@14petulka88 ☹ ☹ na minuly piatok som bola unho objednana na 3D a vo stvrtok mi volali, ze minimalne do konca roka nebude v praci a v januari este nie je iste, ze bude... ☹

14petulka88
19. dec 2012

@janie80 Tak nebude uz ☹ ☹

janie80
19. dec 2012

@14petulka88 medzitym som si uz vybavila inde na tento piatok, ale toto ma sokovalo... 😔

jankah77
19. dec 2012

@14petulka88 prave som citala tu spravu...som v soku... ja som k nemu chodila este ked robil na Areali USS, aj pocas prveho tehotenstva. Bola som velmi spokojna s jeho pristupom, bol citlivy, vysvetlil, ked som mala nejake problemy pocas prvej doby porodnej, sam od seba ma prisiel pozriet a skonzultovat stav s lekarom v sluzbe, aj ked som ho nemala zazmluvneneho.

tajomna30
19. dec 2012

veru..škoda ho☹

pupunka
20. dec 2012

Bol to pán doktor s veľkým D. Bol mojím lekárom 4 roky a bola som s ním nadovšetko spokojná. R.I.P. pàn doktor,ďakujem za všetko,ten úsmev spred dvoch týždňov,keď som bola u Vàs na kontrole mi ostane v srdci. Úprimnú sústrasť rodine.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre