Dr. Lichvár zo Spišskej Novej Vsi. Aký je?

ninka65
15. dec 2008

aké máte skúsenosti s Dr. Lichvárom, chcela by som si dať k nemu kartu ale neviem či je to dobrý lekár.. 🙂

sophie1981
10. jan 2009

dobre rano.... 😉

diankav
10. jan 2009

dobre rano ako ste sa vyspali

veronika1982
10. jan 2009

dobre ranko vsetkym. co nespite

sophie1981
10. jan 2009

a ty co nespis??? 😀 ..vyspali sme sa podla moznosti...mal zuroval nadraznom, takze sme skor prebdeli rano a snazili najst polohu, ako ho prisliapnut, nech sa tolko netrepe... 😀

veronika1982
10. jan 2009

no vies niekto musi aj pracovat. 🙂 🙂 aj nas maly rano u pol siestej daval budicek.. sranda ako sa jeho kopence uz zosilnuju...

sophie1981
10. jan 2009

😀 😀 ..aj Matej vstava na zvonenie budika???...my sme to jednym casom mali...asi pred mesiacom....ked zazvonil budik, tak sme sa vsetci traja zacali mrvit v posteli.... 😀 😀 ...sme sa smiali, ze rodinka uzasnych.... 😅 😅 ...tes sa na ckanie...to brucho skace ze je to az neprijemne....moje male uz asizacina pocitova menej pristoru....kopne len sem tam, ale zato sa ovela viac puci, natahuje a prevaluje....aj som rada, lebo ked kopne tak to uz sakra riadne boli.... 😲

diankav
10. jan 2009

ahojte tak ja si este pockam na tie kopance ale pri synovy ma to bolelo on kopal ako divy a dcerka ta bola leniva tu som musela sledovat ci vobec kope tak sa majte ja idem upratovat

sophie1981
10. jan 2009

Dianka...ja som zacala citit prve pohyby v 16tt....a kedze uz dve deticky mas, myslim ze coskoro bojujes.... 😵 a chces vediet coto bude??..alebo sa nechas prekvapit?

veronika1982
10. jan 2009

by som ho chcela vidiet pri tom jeho premiestnovany lebo teraz len tipujeme ze ked mi vypukne jedna cast brucha tak vzdy povieme ze to je dupka.. a co ked to je hlavicka... 🙂 biedacik tak ho buchame po hlavicke... bude asi hlupy ale to nevadi...

sophie1981
10. jan 2009

to ja uz aspon ako tak viem kde su ruky a nohy....ale male uz je otocene dole hlavou...dufam, ze uz tak ostane a zahniezdi sa....nieze si to rozmysli a ulozi sa napriec...to bude potom ai cisarak....co ja veeeelmi nechcem....

ivana2009
10. jan 2009

dobre ranko tehulky tak sa tesim sa ckanie matus ten kopka ale nie az tak casto ale niekdy uz aj boli ak neviem ci vychadza po pupocnej snure hore a skoci alebo neviem smejem sa z neho pisem o nom tak kopka 😀 😀 ja idem do mesta na klasicky nakup tak sa majte vecer sa ozvem

veronika1982
10. jan 2009

no moj ked bude ckat tak ako kope tak si to uzijem... ja mam tiez niekedy strach ze ako to tam preziva s tym pupocnikom.. 🙂

diankav
10. jan 2009

ahoj sophie tak ja by som chcela vediet ja by som necakala do porodu jedine ze by bolo otocene a by sa nedalo povedat co to je ale pri prvom my povedal asi v piatom mesiaci ze je to dievca a citim take steklenie tak su to pohyby ale nie este kopance

diankav
10. jan 2009

sophie tak dievca bude Katka ja sa volam Katarína DiankaV mam preto lebo inac to uz neslo tak mam podla dcerky Dianka

sophie1981
10. jan 2009

dianka, zaciatok bol tazky neodhalit to tajomstvo..teraz je to uz zabava, premyslat, e co to asi bude.... 😅 ..ameno Katka som chcela pre dievcatko asi stale.....Vratka vymyslel manzel, a to uz tiez davno, presadzuje si len to meno, tak som nakoniec aj zvykla nan a bude Vratko....sestra tiez ked davala meno pred 8. rokmi ze Damian, tak kazdy ze to co za meno...a terazsam Damian beha po svk... 😀

diankav
10. jan 2009

sophie to mas pravdu ved meno ako meno len nech ja babo zdrave ja by som do konca nevydrzala ja to musim vediet 😀 aspon chcem ze viem ci mam poprat vecicky od Dianky alebo Viliama a este ani Viliam meno moc nepocut napr na Chrasti take mena jak ja som dala nema nik

veronika1982
10. jan 2009

bibka tak bola som v hypernove a maju huggies 28 ks po 9,58 eur a pampers 128 ks po 77,53 eur..

ivana2009
10. jan 2009

tehulky a uz mate riadne vybavicky mne manzel doniesol pampers z rakuska za 350sk a velke balenie co u nas pytaju este raz tolko ,a my sme chceli vediet co to bude ak by bolo dievcatko tak by bola Ella ale bude matus to meno sa mi pacilo a my nemame v rodine chlapcov a manzel take meno nemaju tak som sa potesila 😀

sophie1981
10. jan 2009

dikes za infosku....to znamena, ze nakupujem tu aspon 7 baleni pre zaciatok....skusim aj huggies, aj pampers, a potom snad budem mohla prejst na lacnejsie euroshoper alebo tesco.... 😉

veronika1982
10. jan 2009

no super ty sa teda mas.. ja budem podporovat slovenske obchody asi..

veronika1982
10. jan 2009

som sa pomylila to velke balenie stoji 17,52 eur..

diankav
10. jan 2009

ahojte ja som tiez zo zaciatku pouzivala pampers alebo tie lepsie a uz ked deti tolko nekakali tak aj lacnejsie a dobry krem na zadok je bubchen ja som mala velky a vydrzal do roka a deti nemali problem z vypretou dupou tak moje skusenosti a co uz vo velkom kupujete plienky je to vyhoda kupit si lacnejsie ak sa da ale Veronika ved ak kupis pampers tam my budeme prispievat na vakciny detickom co to potrebuju 😀

sophie1981
10. jan 2009

aj mna to caka....podpora slovenska a vakcin pre afriku.... 😀 😀 ....
dianka, ja som kupila sudocream, ja to mam zase osvedcene tu z anglickych deti...som sa ponatierala zadkov s tym....ked to tak ratam tak dokopy 6...keze tie vacsie nastastie uz plienky nemali.... 😀 😝

veronika1982
10. jan 2009

ja budem podporovat asi vsetky obchody. len neviem s kadial tie eura zoberiem

diankav
10. jan 2009

neboj Veronika pocula som ze ma byt vysia materska ale az od roku2010 tak ze vraj na 8000sk este pisem v korunach

sophie1981
10. jan 2009

takze hura vyssia materska...k druhemu by to malo aj pasovat....a ty veronika...vysvetli malemu, ze musi pockat tiez do roku 2010...snad pochopy a s radostou bude v brusku kopat este 24 mesiacov......kym bude na plienky.... 😀 😀
bolo by dobre keby to zvysili....ved to je strasne ten rodicovsky......co za to skor kupit?....plienku?....mydlo....alebo nedajboze ked nemas mlieko sunar??? 🙄 😕

diankav
11. jan 2009

dobre rano tehulky tak ako ja nemozem v noci spat a cez den my to nedovolia moje deti a s tou materskou to dufam bude tak ze zvysia uz by mohli ved vzdy zvysia o100sk aby sa nepovedalo 😀 😀

sophie1981
11. jan 2009

dobre ranko.....

ivana2009
11. jan 2009

ahojteano mate pravdu ma ist hore materska na minimum to jest 8240sk tak niejak ved najvyyssi cas ak nam to tak bude tak my s veronikou budeme trpiet 3 mesiace a potom to bude lepsie pol roka mame matersku aku taku

veronika1982
11. jan 2009

no sak ten polrok budeme mat hojno a potom budeme mat........
ako si vikendovala?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre