• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Dr. Zalzale. Poznáte ho? Máte s ním skúsenosti?

12. februára 2009 
Mlady lekar,podla mena asi nebude slovak.
Poznate ho niektora,mate s nim skusenost,poculi ste nieco?? S Ruzinovom tu uz padlo vela mien,ale o tomto dokym este nic. A ja si robim taky maly prieskum,aby som mala prehlad o vsetkych tam,lebo fakt neviem na ktoreho natrafim.
Dakujem pekne za prispevky :slight_smile:
10. feb 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kocky, to fakt o nom nikto nic nevie?? to vyzera,ako keby tam ani neexistoval :grinning:
Taky nie velmi vysoky na muza,okuliare, chudy, plesinka :wink:
Spomenie si niektora na takeho?? Diky :slight_smile:
11. feb 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,ja viem,ktorý to je,ale dobre ho nepoznám...zdal sa mi taký čudný,nie je slovák,bol taký odmeraný,no neviem,ja som nemala z neho dobrý pocit,taký nemastný,neslaný...ale to je len môj názor...prijímal ma do nemocnice,pred 2 rokmi,vtedy aj s mladým Redechom,ale bol taký vážny....viac o ňom neviem nič... :frowning2: :frowning2:
11. feb 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
particia dik :slight_smile: uz som myslela,ze som si tam takeho len vymyslela :grinning: asi nevie dobre po slovensky,tak preto bol mozno taky :unamused:
Ak si niektora este spomenie,dajte vediet. Nech mam o kazdom aspon aku taku predstavu
11. feb 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mám to meno aj napísané v prepúšťacej správe,tak som si spomenula...ale vedel dobre po slovensky....možno máš pravdu,asi sa hambil......a ty chceš k nemu chodiť? :slight_smile:
11. feb 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co sa ma co hanbit?? ved je tam on pre nas mamicky,sam sa tak rozhodol pre taku pracu. alebo mal len zly den...
co bol neochotny neprijemny,alebo nekomunikativny??
neviem u koho budem rodit, teraz este nie som v bratislave,ale ked to na mna pride tak uz budem tu byvat a rodit chcem v ruzinove. neplanujem zazmluvnit si niekoho a tak zhanam infosky o co najviac doktoroch. nevies kto by mi mohol o nom este nejake dat?
11. feb 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebol neochotný,ale taký bez nálady,taký prísny....ale nemala som s ním žiadny problém,len ako keby sa nevedel usmievať....a nepoznám nikoho,kto by ho poznal.... :slight_smile:
11. feb 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mozno tam uz ani nerobi ked o nom nikto nic nepise...
vies preto sa tak zaujimam,lebo ked su tam dobri doktori tak to nepotrebujem dopredu vediet a sa na nich pripravovat,ze sa budu ku mne pekne chovat. a zatial som tu citala za vsetci su v pohode
. ale ked niektory nie je ok, tak prave o tom chcem vediet co najviac, aby som vedela co a jak. chapes.
to je moja taktika :grinning:
a on ta len prijimal, ci si ho dostala aj na vizite alebo tak??
11. feb 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prijímal na iba, potom už nič...ale videla som ho tam v júni 2008,to som tam rodila a robil ešte tam....ale sú tam fajn dokinovia,odborníci, takže sa nemáš čoho báť...i keď niektorí sa niekedy chovajú dosť arogantne,ale svoju robotu si urobia profesionálne... :slight_smile:
11. feb 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patricia poslala som ti IP,mam jednu otazku...

snad sa mi na neho este niekto ozve.. skusim aj do temy maminy co rodili v ruzinove
11. feb 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klarka - ahoj. :slight_smile:
tak pozeram,ze sa ti okrem patricie na toho dokyho neozval nikto. a ty o nom odkial vies,si sa s nim stretla alebo ho tam videla??
12. feb 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
yara - ja ho nepoznam. ale v nemocnicnom bufete som si (ne)chtiac vypocula kratky rozhovor dvoch porodnikov :wink: :sweat_smile: , no a jeden z nich bol ten Zalzele. tak reku ze pozistujem daco... :wink: :slight_smile:
ale asi nerobi tak vela ako ostatni, lebo skoro ziadna ho nepozna.
idem na prechadzku,ked dlho nic nerobim,puchnu mi nohy :unamused:
12. feb 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si na neho tiež nespomenula,len mám doma prepúšťaciu správu s nemocky a tam je napísný.....tak mi bolo to meno známe a spomenula som si,ktorý to je...ale tiež som sa o ňom ešte nikde inde nedočítala....
12. feb 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok