Gynekológ MUDr. Kotek

nefertitka
27. aug 2013

Ahojte, poznate tohto doktora? Neviem na nete o nom najst ziadne referencie, vymenil dr. Zacka, ku ktoremu som chodila doteraz. Bola som unho uz par krat na vysetreni, bol mily, trpezlivo odpovedal na vsetko, len neviem, aky je ako odbornik....

gabikamacikova
15. aug 2016

@zuzanka21 K pôrodom už nechodí 😉

zuzanka21
15. aug 2016

@gabikamacikova Aha dobre vedieť 🙂dakujem za info

zuzanka21
30. aug 2016

@abbie123654 Prosím ťa nerobil ti náhodou 3D sono? Zaujímalo by ma či fotky aj vytlačil alebo dal iba na USB a akej boli kvality.

angels23
30. aug 2016

@zuzanka21 mne vzdy poslal na mail, ale dava aj na USB 😉

matkaras
27. okt 2016

Baby a v ktorom tt robil 3D sono ja som dnes bola na poradni a zabudla som sa opytat

zuzanka21
27. okt 2016

@matkaras mne povedal že ideál je 25-26tt.

bambi1979
30. okt 2016

Podla mna je uzasny, velmi mily ludsky pristup, ochota v neposlednom rade. Ja som zatial maximalne spokojna.

leenkaa2708
3. nov 2016

@bambi1979 @matkaras @zuzanka21 kočky prosím Vás ak ste tam teraz niekedy boli je sprístupnená online rezervácia za ktorú sa platí 10e ako to funguje v tehotenstve, že vždy sa dá dostať na ďalší termín len cez túto rezerváciu alebo termín určuje aj lekár? ďakujem za info

matkaras
3. nov 2016

@leenkaa2708 termín dava lekár, ja som si zaplatila tém tehotenský nadštandard 70€ sa mi zdá a už nič neplatim vždy ma objedná a na čas zoberie a aj skôr komunikujeme aj cez mail každú fotku mi dáva na USB a neplatim nič už iba ten jednorazový poplatok 🙂

leenkaa2708
3. nov 2016

@matkaras aha ďakujem čiže si zaplatiš tých 70e a všetko? už neplatíš za nič? či aký jednorazový poplatok ešte myslíš? tak to je dobre mňa zmiatla tá novinka s tým online objednávaním..že či to vyslovene len tak sa dá že sa tam tresneš kde chceš..to asi hlavne pre tie čo idú na preventívku raz ročne je fajn..a inak si plne spokojná ano? a aj glukózový test sa robí priamo tam? ďakujem

matkaras
3. nov 2016

@leenkaa2708 áno iba 70€ a potom už celé tehotenstvo nic 🙂 na gkukozovy test idem o 2tyzdne a robia mi ho priamo tam v ambulancii 🙂 ale ten poplatok nieje povinný môžete si platiť aj každú poradňu ale ten nadštandard sa viac oplatí ušetríte na tom 🙂 tu online rezerváciu som nikdy nevyužila vždy som prišla len tak neobjednana

leenkaa2708
3. nov 2016

@matkaras ďakujem krásne za info pomohlo, a dlho sa čaká keď nie ste objednaná na hodinu?

matkaras
3. nov 2016

@leenkaa2708. Nie niekedy tam nikto nieje niekedy je tam aj 5ludi ale ide to rýchlo no na poradne objednávajú čiže to sa platí 🙂

leenkaa2708
3. nov 2016

@matkaras ano ale to je tuším už v tom nadštandarde či nie? či platí sa zakaždým 5 či 10 eur lebo v tom rozpise čo tam patrí do tých 70e som objednávanie nenašla :D ozaj a keď som pozerala foto tam nie je oddelene sestrička a lekár a prezliekaš sa pri sestričke ale to rovno za tým závesom pri doktorovi? a ešte jeden síce blbý detail ale spýtam sa keď nosíš moč môžeš do flaštičky či sa tam musí ísť vždy ocikať papierik al. do ich pohára? Ďakujem za info

matkaras
3. nov 2016

@leenkaa2708 pokiaľ máte nadštandard už neplatíte nič 🙂

matkaras
3. nov 2016

@leenkaa2708 a na moc dostaneš skúmavku od sestry a budeš nosiť moc ona namoci papierik a vyzliekas sa až u lekára v kabínke

leenkaa2708
3. nov 2016

@matkaras ok ďakujem pekne

bambi1979
4. nov 2016

Ten nadstandart sa Ti milion krat vrati🙂)

veronkaj
4. nov 2016

no ja som sa tiež pýtala ale asi sa to oplatí tým, čo plánujú tehotenstvo, ja už určite nebudem, dcéra ešte dlho tiež nie, a platiť ročný poplatok 60 eur za to že tam raz prídem na ročnú kontrolu ktorú hradí poisťovna mi príde ako 2x uhradené. na čo potom platím poistné každý mesiac, poisťovna mu to preplatí a ešte mám platiť znovu, tiež ulzvuk že ak je treba urobia za 10 eur a ked nechcem že v štátnej tak potom ???
nehovoriac o tom že načo platiť ročný poplatok ked tým že by mal moju kartu mu mesačne platí poisťovna
naozaj dobrý len pre tehotné

zuzanka21
4. nov 2016

@veronkaj keby nie som tehotná tak si tiež nedám nadštandard. Zdá sa mi to zbytočné ked ideš ozaj iba raz ročne na prehliadku, vyhodené peniaze..

matkaras
4. nov 2016

@veronkaj je písané o tehotenskom nadštandarte nie o bežnom to je iné 🙂

soulnicka
30. máj 2017

Ahojte, a mate niekto s nim skusenost, ako reagoval ak ste v tehotenstve nehceli vsetky ultrazvuky a vnutorne vysetrenia zakazdym? Vdaka.

bambi1979
30. máj 2017

Ja som bola dnes u neho, robil mi ultrazvuk, dal video s babom na USB, vzali mi krv na prenatalny scan, pozreli moc, zmerali tlak a kecali sme 🙂) ultrazvuk je super, lebo vidis, ze je babenko ok a ako rastie..proste vsetko. Je to velmi mile podla mna.🙂

matkaras
30. máj 2017

@soulnicka mna pozel zospodu len do 16 tt sa mi zda, potom uz iba cez brusko,co je podla mna potrebne

soulnicka
31. máj 2017

@matkaras Dakujem.

linna
6. aug 2017

@zuzanka21 Ahojky, chcem sa spýtať, tiež uvažujem že sa preradím k MUDr. Kotekovi od mojej gynekologičky, bola si teda fakt spokojná so všetkým? 🙂 Ešte pred rokom si písala že ideš najprv len tak kuk či sa Ti tam bude páčiť a tak, dá sa teda nejak nezáväzne dohodnúť termín že sa prídeš popýtať alebo tak niečo? Ako to potom je keď by som sa išla preradiť, vyžiada on papiere od predošlého gynekológa či? Dík moc za info 🙂

linna
6. aug 2017

@bambi1979 Ahoj, aj Teba by som sa chcela spýtať info ohľadne tých snímkov na usb, dáva tam aj foto z poradní či len nejaké videá keď sú väčšie uzv alebo? Ako som písala vyššie uvažujem že by som išla k nemu.. 🙂 Momentálne chodím v Rači, síce len od decembra ale už dlhšie uvažujem nad týmto pánom doktorom... Pozdáva sa mi hlavne ten tehotenský nadštandard - 70€, vybavenie ordinácie atď... Tu kde som sa platí 35€ ročne ale teda to bežný poplatok aj pre netehotné, ale každý uzv 20€ atď atď no keď som si to spočítala omnoho viac sa tu oplatí ten jednorázový poplatok a teda čítam aj recenzie dobré samozrejme, zas nejde tak o tie peniaze, hlavne starostlivosť nech je ok 🙂

zuzanka21
6. aug 2017

@linna ja som s nim s nim spokojna zobral ma uz ako tehotnu.ale ja som sa uz potom rozhodla ze k nemu budem chodit lebo.sme sa priatahovali kusok od keho ambulancie.Nikdy nebol ziadny problem vserko vysvetlil vzdy ma zobral nacas dokonca aj ked som spadla a dobehla som tam hned ma bral a kontroloval babo.Ja dokonca skoro kazdy den okolo jeho domu kocikujem a vzdy ma pozdravi ked ma vidi popyta sa ako sa mam popripade kukne malu v kociku.zavolaj do ambulancie a popytaj sa sestricky ona je tiez velmi mila vaetko ti zodpovie.

linna
6. aug 2017

@zuzanka21 Super, ďakujem za info 🙂 No my sme sa z BA presťahovali min. rok v septembri, chodila som roky ku gynekologičke v Ruž. poliklinike, prehlásila som sa od decembra do Rače ale tak nepáči sa mi tam že keď som otehotnela, musela som často chodiť na uzv kvôli tomu že som špinila atď a vkuse všetko spoplatňované... proste keď som to narátala už som dala asi toľko čo u Koteka ročne a to som skončila len v 10tt tehu /potrat/, v podstate tiež by som to mala o čosi bližšie aj keď stále robím v BA.. tak stále sondujem recenzie na pána doktora atď ale myslím že tam tento týždeň cinknem a fakt sa popýtam 🙂

bambi1979
5. sep 2017

@linna vsetko, ako vidis babo, Ti da na USB kazdy krat. Aj videa aj foto. A mozes aj vzdy s niekym prist 🙂) Ja len odporucam..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre