Gynekológ v Košiciach. S kým ste spokojné?

zuzu1111
7. júl 2009

Ahojte snažilky a mamičky 🙂
Ak ste tu nejaké z KE prosím vás o radu. Bývame s drahým už sedem mesiacov v KE a tak chcem zmeniť moju gynekologičku/gynekológa. S tou mojou doterajšou v mieste predchádzajúceho bydliska vôbec nie som spokojná a keďže sa troška začíname zaoberať myšlienkou mať bábo nechcem si len tak vybrať hocikoho, ale chcem nejaké referncie 😀 - s kým ste spokojné.
Ďakujem vám vopred za tipy.

ladenka77
8. júl 2009

Ahoj zuzu,ja chodim na Postovu,v centre mesta,Dr.Richard MATYI,mily,mlady,pokrokovy 40-tnik 🙂

lienka2
10. júl 2009

ladenka, akurat ze za vsetko si vypyta peniazky a nic navyse neurobi.. ja som mala pri nom stale pocit, ze obtazujem ked som si dovolila nejaku otazku.. hned po polroku som odisla a nelutujem 🙂

jaruska74
11. júl 2009

ja by som tiez rada vymenila gynekologicku, ale stale sa neviem rozhodnut. nepoznate D. janovskeho ma ordinaciu na Hlavnej v KE, bola som u neho raz na ultrazvuk a zdal sa mi mily......

mima263
11. júl 2009

lienka, súhlas.
mohla by som aj čosi pridať ale radšej nie...

flyangel
11. júl 2009

Mima pridaj nieco....co vies?ja tiez chodim k nemu ale je pravda ze za vsetko musim unho platit

mima263
11. júl 2009

fly IP

flyangel
11. júl 2009

Takze baby Mudr.Matyiho neodporucame... 😠 😠

katy2
11. júl 2009

Ja som sa v nom tiez sklamala..... 😠 😠 😠 akonahle to bude mozne a najdem niekoho ineho, tak od neho odchadzam.... 😠 a to viem, ze nie som sama s takymi skusenostami.... 😖

flyangel
11. júl 2009

Katy a tebe co spravil?

shaarka
11. júl 2009

fuuha, znie to tajomne. tak co vyparatil ten matyi?
ja chodim k Mikulovej na Panelovu, zda sa mi celkom fajn. Ma jemny pristup a ide s dobou. (i ked na PCO je mensou odbornickou ako ja 😀 😀 😀 ) Sestricku ma tiez velmi fajn.

mima263
11. júl 2009

aj Ty Katy? Teda 😠
Ja počkám ten polrok a beriem roha tiež.

shaarka
11. júl 2009

baby, ved sa nedajte prosit a napiste! ☹

flyangel
11. júl 2009

sHAARI...no mima ma dlhy pribeh...a ja stale co som k nemu chodila s boletami v podbrusku vkuse sa pytal ci nie preto ze mam mat ovulku alebo ci nie som tehotna...tak snad kvoli ovulke by som sa k nemu netrepala...a tot sa ma vzdy spyta...raz zistil ze mam ten zapal moc.mechura adruhy krat mi tvrdil ze to bude kvoli ovulke ale padol na riť..ked sa pozrel na usg a videl tal este dominantny folikul 😠 😠 nakoniec mi povedal ze to vidi na zapal maternice a ten debil ma skoro poslal domov ze mam ovulku 😠 😠 😠 teraz som tiez bola unho a povedal mi urobi usg za 13eur a ked chcem zistit ci som tehu tak si zaplatim este k tomu aj 5eur za hcg...za vsetko bere len prachy..

pipimiska
11. júl 2009

fly, 😲 😲 mne za nic neberie prachy,len za to plastove zrkadlo na jedno pouzitie...a inac casto mi robi usg ...ale je pravda ze casto ked som bud krvacala alebo som mala bolesti tiez spominal ovulku...

shaarka
11. júl 2009

hm, vskutku zaujimavy pristup.

jaruska74
11. júl 2009

je si tazke najst si dobreho lekara, ze by tam clovek nenechal majetok a aby bol aj odbornik a este aj mily....a este musime mat v neho aj doveru...och och bude to tazke takeho najst

flyangel
11. júl 2009

no ved toto...ze za vsetko chce prachy 😝 uz mu nedam nic...

lenka_66
11. júl 2009

dr. janovsky je stale zaneprazdneny s plnou cakarnou.dr. murinska na masarykovej je super je to vlastne dentrum kde ma sukromnu ambulanciu aj dr.dankovcik.jeden z najlepsich na prenatalnu diagnostiku na slovensku. www.3dultrazvuk.sk

zuzu1111
autor
11. júl 2009

Holky a meno Andrea Hajdu alebo Igor Olšavský vám niečo hovoria? Obaja robia v nemocnici Šaca a zároveň majú ambulancie na Vstupnom areáli U.S.Steel. Lebo mne by celkom vyhovovalo mať gynekológa/-čku aj tam, kedže bývame v Šaci, aj rodiť by som v budúcnosti chcela v nemocnici v Šaci. 🙂

anjelinka
11. júl 2009

Ahojte, no sestra chcela preniest kartu na Masarykovu, kazdy chvalil tu doktorku, ale tu niekde na nete som citala, ze vraj nie je taka odbornicka, ze niekedy len hada diagnozy, ze sa ma este vela ucit...neviem...
Ja chodim k Hoppanovi na Jazero, ma stale nove a nove pacientky, je super odbornik, ale dlho sa u neho caka na objednanie, segra isla na prednostne a cakala tyzden, inak ak idete na normalne vysetrenie, tak mate termin aj o dva, tri mesiace....a aj ked mate hodinu urcenu, nacakate sa...toto ma u neho brzdi...preto tiez zvazujem o niekom inom.

ladenka77
11. júl 2009

baby ja neviem,odo mna matyi nikdy nepytal ani halier,okrem pl.zrkadla,a usg mi robi kolkokrat tam dojdem,a nie je to malo...a vsetko mi aj vysvetli ak nerozumiem...ved napiste co zle robi....nech vieme,katy,mima...ja ho poznam prave zo sace....
zuzu ale aj saca je dobra....

mima263
12. júl 2009

baby ak ste spokojné tak OK, vy ktoré ste neboli, kľudne skúste.
Mne jeho prístup nevyhovuje. Prvá návšteva je v pohode, potom už nie.

lusinkaj
12. júl 2009

ahojte,pridavam sa k vam ja chodim k gynekologovi Mudr.Luptak Marcel na Hroncovej sidli,som s nim spokojna,chodi niekto k nemu? 🙂

jaruska74
12. júl 2009

no ja k nemu nechodim ale zatial co som tu citala, vychadza mi ze on je asi najlepsi. mam pocit ze na neho je najmenej staznosti 🙂

anjelinka
12. júl 2009

Ja by som povedala, ze dobri su aj lekari priamo z nemocnice, lenze mnohi nemaju sukromne ambulancie a clovek kym ich zozenie, potom sa nacaka...chodila som k dr. Urdzikovi zo starej nemocky, vyborny lekar, aj ma operoval, ale ked som ho chcela zohnat, tak som cakala a cakala...ale ak by som raz mala rodit, tak urcite u neho...

Ale baby piste, nech si vyberieme niekoho, tiez by som uvitala noveho gynekologa... 😉

lauritka
12. júl 2009

ste ma teda prekvapili s R.Matayom... ja som zatial spokojna. hmm katy napis mi potom IP , co sa stalo?? 😕
mna zas poslal vsade, co so mu doslova "nadiktovala" ked som chcela ´vselijake vysetrenia.
. s tym usg sa sice ja u mna raz mylil, ked miesto dom. folikulu videl cystu 🙂 ale na vsetko odpovie ked sa pytam aj normlne vysvetli, s Hredzakom v Splne sa to neda porovnat.

flyangel
12. júl 2009

No lauritka...akoze tiez mi v medicentre zistili ze mam myom a on mi povedal ze to sa nejavi ako myom a o 2mes na usg mi povedal ze je tam myom a ja mu hovorim ze uz je tam dolho a on ze ano?a ze vyrastol ale ze nie preto som tu teraz???akoze vobec ho to netankovalo 😠 😠 😠 a tiez sa ma vkuse pyta ci bolet podbruska nie je od ovulky alebo ci nie som tehu...tak snad sa kvoli ovu nebudem trepat na gyndu a cakat 3hodiny v cakarni..a ze sa to zda na ovulku a potom mi povie ze ups je to zapal maternice a dominantny folik este stale dozrieva?????a si myslel ze kvoli ovul.bolestiam som tam... 🙄 🙄 🙄 na nakoniec ovulka este sa ani nekonala

lauritka
12. júl 2009

😕 no neviem, si nie je velmi zbehly s tym usg. a co ti budu s tym myomom robit ? inac velmi dobry gynekolog je dr.Dosedla, je v Saci.. ale tiet nema sukromnu ordinaciu, len pracuje v nemocnici. skoda.. on mi robil laparku.

flyangel
12. júl 2009

no o nom som uz pocula...no ved nic mi s nim nebudu robit len tam je...a mi odporucal jeden dr v medicentre co najskor otehot.ale Matyi ze to nemusim...ze to nic nie je... 😠 😠 uplne ho to nezaujima..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre