Gynekológia v Banskej Bystrici

brunetka77
18. jan 2014

Ahojte, neviem kam mám túto tému zaradiť, ale zrejme sem. Chcem sa spýtať, či viete o nejakom dobrom gynekológovi/gynekologičke v BB? Ešte som u žiadneho nebola ale momentálne mám môjho prvého partnera, tak už by som chcela... a ešte jedna otázka ako ste sa zbavili strachu z vyšetrenia? Ja sa veľmi hanbím pred cudzími ľuďmi (to že spávam s chlapcom a bojím sa ísť ku doktorovi si nechajte..neskočila som mu do postele hneď po prvej schôdzke.. 😉 ) Ďakujem za seriózne odpovede

monikkak
18. jan 2014

ahoj..ja som spokojna s Kamenskou nieje sice pruamo v BB ale je v Slovenskej Lupci knej sa nemusis ani objednavat prides a zobere ta hned. Tak strach to je prirodzena vec ked tam pojdes prvy krat ale nemas sa coho bat len ta vysetri nieje nic bolestive mozno prvy krat neprijemne a netrva to dlho ten strach ta prejde ked uz tam budes 🙂

brunetka77
autor
19. jan 2014

@monikkak O nej som už niečo počula že je dobrá tak skúsim zrejme ku nej. A platí sa tam niečo za vyšetrenie alebo ako to je? 🙂

monikkak
19. jan 2014

@brunetka77 za bezne vysetrenie neplatis nic 🙂

sisqwa
19. jan 2014

Dr. Vodecky, velmi mily, super pristup, odpovie na kazdu otazku, len neviem ci berie nove pacientky, najlepsie zajst tam osobne a opytat sa 🙂, dovolat sa tam je obcas problem...

brunetka77
autor
19. jan 2014

A nemáte skúsenosti s doktorkou Kamoďovou (Novamed)? Prípadne MUDr. Petrovičová? Radšej by som asi išla k žene prvý krát možno časom prejdem k chlapovi ale neviem si predstaviť sa pred ním vyzliecť 🤐 😔

lenika21
7. feb 2014

@brunetka77 ahoj neviem ci si uz bola u doktorky ale petrovicovu mozem odporucit super doktorka. Len neviem ci bere nove pacientky. Musis si zistit

dobromila1111
7. feb 2014

Ahoj,ja mam dobre skusenosti s dr. Fruhwaldom. Ma dobre vybavenie,co sa zislo aj ked som bola tehu.Je chapavy,vie poradit. ambulancii si len s nim,prezliekas sa v na to urcenom boxe.Vysetrenie nebolo nikdy bolestive.Mala som gyndosku aj zenu.On je vsak lepsi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre