Gynekologické centrum Aevitas Nitra

martinka6282
23. mar 2015

Ahojte, ste niektorá pacientkou v tomto centre? Aké máte skúsenosti? Aké sú tam poplatky? Budem vďačná za každé info 🙂 🙂

kris121
18. apr 2015

@martinka6282 ahoj ja tam idem piatok a viem ze za VIP kartu rocnu chcu 50€ bo som tam volala ci musim mat hotovost alebo maju terminal takze ho nemaju musim mat hotovost ine poplatky som neregistrovala kedze cennik na stranke nieje ale ak ta zaujima nieco konkretnejsie piatok mozem zreferovat

zuzuliatko81
19. apr 2015

Ahojte, mňa by zaujímalo či je to niekto kto tam už rodil. Ďakujem

kris121
19. apr 2015

@zuzuliatko81 ahoj ja tam idem piatok a presne tuto otazku im idem polozit 😜 lebo vraj je to gynekologicko- porodnicka klinika ale ked clovek kukne stranku tak vsade je len cakaren a ambulancia ani na foto nikde nevidno ziaden operacny sal nic a hlavne cely tym je lekarka sestricka a radiolog co na porod v pripade komplikacii nepostacuje
osobne si myslim ze to bude tak ze doktorka so sestrickou pripravia mamicky na porod a mozno maju dohodu v nemocnici ze tam potom mozu odrodit a keby daco su v nemocnici
lebo nevidno nikde ziaden inkubator ani nic podobne takze v tej klinike porodi nerobia to je viac ako iste ale popytam sa a podelim sa zo svojimi novymi znalostami 😉

zuzuliatko81
20. apr 2015

@kris121 som zvedavá čo zistíš. Opýtaš sa prosím ťa či tam nerobia nejaké predpôrodné kurzy, prípadne neviete o
nejakých V NR?

kris121
20. apr 2015

@zuzuliatko81 popytam sa vsetko co sa bude dat kurzy zaujimaju aj mna teda v prvom rade ako realizuju porody vsetky info posuniem dalej

zuzuliatko81
20. apr 2015

@kris121 OK, ďakujem.

zuzuliatko81
26. apr 2015

@kris121 Ahoj, zistila si niečo nové?

kris121
26. apr 2015

@zuzuliatko81 ahoj zuzu ani nevrav nehala som s doma pomocku otazky odpovede a jasne ze ma polka veci na mieste nenapadla 😩 ale utorok idem a pisem si to do mobilu tak ten mam prirasteny k ruke tak uz hadam nezabudnem chi
otazka kurzy porod som zabudla ma napadlo len co sa mna tyka vies riesili sme moje problemy amniocentezu a tak tak aspon som sa dozvedela ze to vysetrenie z krvy uz robia aj na CARe v nitre vedla kde som chodila takze pohoda teda odber posielaju do USA a do 2tyzdnov vysledok +580€ takze super sprava pre mna ziadne amnio nemienim absolvovat
okrem toho v blave dr. cunderlik to robi a posiela to dakde tu v europe tusim londyn niesom si ista a t j do tyzdna ale zas naco sa trepat do blavy ked nitru mam pod nosom
utorok skusim nezabudnut ☺️
inak ja som si zaplatila VIP samozrejme ved som tehu tak potrebujem dokonalu castu starostlivost nielen raz za rok prehliadku to vipko stalo 50€ a nic in som neplatia uzv som dostala aj dva obrazky zadara bez poplatku
baba co sla pomne sla s dakym problemom nebola vip a platila 20€ tak tolko o poplatkoch

zuzuliatko81
27. apr 2015

@kris121 no škoda, že si zabudla. Tak budem čakať na ďalšie správy budúci týždeň 🙂 Mňa zaujímal hlavne ten pôrod a kurz. Gynekológa mám a som s ním spokojná ale už nerobí pôrody. Čo sa týka tej amniocentézy-nie je to 100 percentné a navyše ti môžu poškodiť plod takže ja som na tým ani neuvažovala.

kris121
27. apr 2015

@zuzuliatko81 no ja na nu tiez nejdem koli rizikam zaplatim si krvny test sice ma to bude stat 580€ ale budem mat istotu

kris121
27. apr 2015

@zuzuliatko81 mrzi ma ze som zabudla dufam ze rano nezabudnem idem na krv 😜

kris121
28. apr 2015

@zuzuliatko81 ahoj tak som scapovana a posuvam infosky 😜 nezabudla soooom. takze pani doktorka ma atestaciu aj s porodnictva ako aj sestricka ma diplom porodnej asistentky co v minulosti aj vykonavala avsak porodom sa nevenuju. takze je to ako som si myslela ze to by museli mat zmluv z nemocnicou na porody a to je komplikovane a hlavne by to uz casovo nestihali takze takto
cize vykonavaju len to co je na webe cize poskytuju gynekologicku starostlivost a starostlivost o tehotne a to je vsetko
no asi som ta nepotesila 😞 ani mna to moc nepotesilo kedze v nitre v ziadnom pripade rodit nemienim takze aj mne sa to komplikuje teda ak dozijeme porodu co pevne verim ze hej
no nic tak mi ostane zalozny plan rodit v rakusku. co uz je to sice trochu odruky ale co si navyberam 😕
u teba teraz ako? ake moznosti zvazujes ako nahradu porodnice?

zuzuliatko81
14. máj 2015

@kris121 poslala som ti IP

ivana793
16. mar 2016

Ahojte baby, k tym poplatkom... ak si zaplatim 50e rocne, tak to pokryje vsetky zakladne vysetrenia?
lebo ja chodim k jednemu lekarovi, tiez v NR, platim 70e rocne a vobec s nim niesom spokojna.....

kris121
16. mar 2016

@ivana793
ahoj ja mam predplatene to VIP a maximalna spokojnost som tehotna a za nic neplatim dokonca aj 3D mam v tom baliku a vsetky vysetrenia bezne som mala v cene doteraz
jedine za co som si platila bol trisomy test v 12tt ale ten sa plati vsade nakolko ho ziadna poistovna nepreplaca

ivana793
16. mar 2016

okej dakujem! 🙂 tak sa tam preradim..

radeonka
3. okt 2016

Žienky, môžete skúsiť pozrieť alebo porovnať poplatky v cenníkoch na stránke cestakdietatu

catherinah
3. okt 2016

Jedna nevýhoda tam je: majú veľmi veľa pacientiek a ja tam mám vždy pocit, že sa strašne ponáhľajú. Aj ked som objednaná v systéme (čo by malo byť 15 minut), tak ma vybaví za 5 minút.

lenka15101510
27. aug 2017

Ahojte, zvazujem lekarku v AEVITAS vidim, ze tato diskusia je uz dost stara. Tak som sa chcela spytat ako to tam funguje teraz, ake su tam poplatky VIP ale aj mimo VIP a ci ste celkovo spokojne.
Za vsetky postrehy velmi dakujem 🙂

mimik07
10. okt 2017

@lenka15101510 ahoj, vidim ze ti nikto neodpovedal, no mozno si uz aj tam.
Ja som u nej od maja, platila som len 20€ rocny poplatok, ziadne vip. A starostlivost ako tehotna mam dokonalejsiu ako inde. Kazda poradna sono. Nevedela som do dnes ze ma aj 3D sono, urcite by som to vyuzila.
Ja som tu asi najspokojnejsia ako doteraz hocikde inde

lenka15101510
11. okt 2017

Dakujem za odpoveď 🙂 ja som teraz na začiatku tehu a premýšľam nad zmenou lekárky,s tou mojou som spokojná tiež mi robila pri prvom dieťati sono každú poradňu ale nechce sa mi z NR za ňou dochádzať do SA. A čo sa týka termínov aké sú tam čakacie lehoty? Alebo keby som mala nejaký problém môžem sa tam objaviť aj bez termínu?

mimik07
13. okt 2017

@lenka15101510 ahoj. No neviem, ale tato to mala tak,ze uz tehotne pacientky neberie. Neviem ci sa v tom nieco zmenilo. Ja som stihla k nej prestupit ako netehotna, k 1.5., a b polke maja som otehotnela. Moj byvaly dr.mi nechcel nic riesit ohladne toho, ze som mala uz zly hormonalny profil a chcela som s novym manzelom este dieta, posledne. Byvaly dr.mi povedal ze ked nechcem na umele, nic mi riesit nebude. Tak som ho vymenila, Vondrakova mi chcela pomoct v tom prirodzene, no ani nemusela. Asi mi vela pomohla aj psychika,ze ona ma iny pristup.
Co sa tyka terminov, ked som tam bola v utorok, som pocula ako vravela viacerym, ze na mesiac dopredu uz nema vobec volne. Inak je to tam v pohode, vzdy ked tam idem, potom vzdy dostanem sms na kedy som zasa objednana. Oni to robia tak, aspon sa im tam nenavali kopec neobjednanych a nemaju tam chaos. Ale ked mas problem mozes prist, ale najlepsie tak rano hned a oni ta potom medzi objednane strcia a vybavia.
Ale inak skus sa spytat, ci ta nevezmu, aj ked si uz tehu. Na nete podla ich stranky si vyggogli a mas tam cislo, zavolaj a spytaj sa. Ja som tam velmi spokojna

jahodka11611
23. okt 2017

@lenka15101510 ahoj chcela som sa len spytat,aj si zistovala,ci by ta vzali,ked si uz tehu?ja by som chcela zmenit gynekologa,ale uz som v 20tt tak neviem,ci by ma vzali...dakujem za odpoved 😉

lenka15101510
28. okt 2017

Jahodka11611 nakoniec som to ani nezistovala. Taká som rozbehana,že ani nevnímam ako letí čas 😀

jahodka11611
28. okt 2017

@lenka15101510 nevadi,ja uz som zistila...tehotne pacientky nepreberaju...

alzbeta222
31. jan 2018

Ja som si zaplatila 50 eur, ale zbytočne. Nikdy ma nezobrali na konkrétny čas, majú kopec pacientok a nestíhajú sa im venovať. Vždy je to max 5 minút v ambulancii a ked sa niečo spýtam mám pocit že otravujem...sestrička je náladova, niekedy protivna a drzá. Inak som spokojná, hlavne s čistotou a novou ambulanciou. Len ten prístup mi niekedy vadí...

catherinah
31. jan 2018

@alzbeta222 presne ten isty pocit z nich. Nestihaju.

26nika
7. feb 2018

Ahojte ako to je u nich s obiednanim lebo chcela som sa obiednat online a tam mi ukazuje že všetky dni maju obsadene to znamená že ma ani nezoberie na vyšetrenie skor ako v marci

catherinah
7. feb 2018

@26nika no ved toto hovorim. Skus jedine zavolat. Ona Ta niekde da, samozrejme zas na ukor ostatnych pacientiek.

mishicca
7. feb 2018

Treba napisat mail sestricke...urcite odpise, rano maju vzdy volny termin na urgentne pripady, ako aj inde. Ved vas nenechaju s mykozou po antibiotikach behat mesiac...mozno je sestricka niekedy naladova, ale kazdy je len clovek, vy ste sa v praci vzdy usmievali a vtipkovali? A tehotne pacientky si lekari medzi sebou z principu nevymienaju NIKDE. Je to kvoli prvotnym vysetreniam krvy, ktore su velmi drahe... Ja som tu spokojna. Odporucam.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre