Hľadám gynekológa - pôrodníka v Bratislave. Pomôžete?

tessa
1. feb 2006

ahojte babeny! Ako som už spomínala na tehulkách, nie som spokojná so svojou gynekologičkou. Mám nervy už len z toho, že k nej vôbec mám ísť. Nemá ľudský prístup k pacientkam.
Viete mi poradiť nejakú novú doktorku/doktora v Ba? A či sa vôbec dá prestúpiť počas tehotenstva, keď som už evidovaná u mojej doktorky? Chodím do Prosanusu, ale nie som spokojná.
Ak niektorá máte skúsenosti s Prosanusom, budem rada, ak mi napíšete do Ip vaše skúsenosti.
Dík!

barunka
1. feb 2006

tessa, to vážne??? tak k nemu radšej nechoď 😅 ešte by to zle dopadlo...
skús si vybrať viacej lekárov a obvolať, prípadne sa tam choď mrknúť a jedného si potom vyber...

cat
1. feb 2006

Tessa, síce ti konkrétne neporadím, ale Prosanus je predsa to zdrav. zariadenie, kde zomrela tá 19 ročná Simona po plastike pŕs a potom ministerská kontrola zistila, že ani nemajú v poriadku licenciu, ani prístrojové vybavenie. A neurobili nič, iba zmenili svoj pôvodný názov na Prosanus...u nás v poisťovni sme nad tým krútili hlavou ako je to možné že im to u Zajaca prešlo.. ja by som tam teda nechodila, fakt urobíš najlepšie keď zmeníš lekára...

tinafarkas
1. feb 2006

mercy, kaska, mame spolocnu lekarku... 😎 je fakt super! vrelo odporucam

tessa
autor
1. feb 2006

od neho som prestupila k tej mojej terajsej, aby som to mala blizsie k bydlisku 😀 Navrat uz nehrozi 😀

tessa
autor
1. feb 2006

cat, ty robis v poistovni?

moniqe
1. feb 2006

ja tiez uvazujem nad zmenou gynekologicky, chodila som na Mytnu a po vysetreni som sa vzdy este mesiac liecila (neviem ci nedezinfikuje alebo co) ☹ Pocula som o Medifem, nemate niektora osobnu skusenost? A ake su tam poplatky? Asi to budu palky.

tessa
autor
1. feb 2006

Nemate niektora skusenost s prestupom k novemu lekarovi,ked vam este nevyprsalo tých 6 mesiacov, ktore musite byt u svojho lekara a vtedy nemozete prestupit k novemu?? Viem, ze to plati u obvodneho, ale neviete, ci sa to vztahuje aj na gynekologa?

barunka
1. feb 2006

tessa, myslím, že mercy ti bude vedieť poradiť, len tá je teraz chorá... tak neviem, či príde na net..
moniqe poplatky nie sú vysoké, mne tuším písali 300 alebo 500 Sk??? nie som si istá, skús im napísať mail, oni ti rýchlo odpíšu...
http://www.medifem.sk/

sisa2
1. feb 2006

moniqe, ku komu si chodila na mytnu? ja tam chodim tiez, chodim k dr. jablonkovej a teda neviem, moc nadsena nie som 😖

tessa
autor
1. feb 2006

skusim mercy IP poslat 🙂
Baru, ja im pisala pred 2 hodkami a este neodpisali 😀

barunka
1. feb 2006

mne odpísali ešte v ten istý deň to viem, ale do koľkých hodín, tak to netuším 🙂

tessa
autor
1. feb 2006

to len ja taka netrpezliva....uz sa krotim 😎

cat
1. feb 2006

Tessa, áno, v zdravotnej- Dôvere. A prestúpiť môžeš kedykolvek, ak nie si spokojná- každá taká dohoda zo strany pacienta sa dá zrušiť predsa.. 😉

tessa
autor
1. feb 2006

a ako to zrusim? Mozno kladiem blbe otazky, cat, ale som len laik 🙂

cat
1. feb 2006

napíšem ti do IP

tessa
autor
1. feb 2006

jj, dik!

moniqe
1. feb 2006

sisa2, presne k nej chodim aj ja, resp. chodila. Cakala som 6 mesiacov, aby som mohla prestupit k nejakemu inemu lekarovi. Takze asi skusim ten Medifem.

sisa2
1. feb 2006

moniqe, ja som sa k nej dostala cez kamosku, bola som viac-menej spokojna, ale niekedy ma teda dokaze odrovnat svojim spravanim 😠 tak som rada, ze nie som sama...

dorotka
1. feb 2006

tessa napis ktory z tych dvoch to bol a co tak prestupit len v ramci toho zariadenie niekto mi teraz hovoril ze jedna z tych doktoriek je fajn

alexandra
1. feb 2006

Ja chodim do Prosanusu k pani doktorke Gavornikovej a som velmi spokojna.. Naozaj velmi. ked som k nej prisla v bolestiach a zistila mi cystu na vajecniku, do hodiny som uz bola hospitalizovana u Kocha. Nehovoriac o tom, ze som za to nezaplatila o nic naviac..

dorotka
1. feb 2006

alex to vazne z tych 2000 rocne ti platili kocha? to je dobre vediet az na to ze ty tam mas tusim zle skusenosti

alexandra
1. feb 2006

dorotka ale tie sa tykaju pana primara.. A ano.. 🙂

dorotka
1. feb 2006

super to ma tesi a ja tam mam tiez dobre skusenosti aspon som zistila ze mam cystu a neliecili ma zo zapalu 😉 aj ked rezanie nemam odporucane ale pri zhorseni stavu tam mam ihned cvalat 😉

mixka
1. feb 2006

alexandra: aj mne vyberali 3 cysty. mas este nejake problemy po operacii, myslim ci mas niekedy bolesti alebo tak???

dorotka
1. feb 2006

baby tusim menime temu tato ma byt o gynekologovi pre tehulky sup do tej co je o cystach 😉

tessa
autor
1. feb 2006

no tak alex, ja mam presne tu istu co ty a absolutne nie som s nou spokojna! Je ku mne odmerana, na nic, co sa jej opytam mi neodpovie...Stale mi meni tyzden tehotenstva...Uz tam bol aj manzel so mnou a ked sme vysli von, tak mi oznamil, ze toto nie je lekar, ked nevie ani zakladne veci mi povedat, na ktore sa ako prvorodicka pytam a je odmerana...A to som mu ani nehovorila, ze mne sa javi stejne...
Preto chcem od nej odist..

dorotka
1. feb 2006

tessa ja chodim ku gazovi odpovedal mi navsetko aj mi nakresli kde tu cystu mam a v com je to rizikove a hlavne je tam najcastejsie a ja som bola dost znechutena zo zien gynekologiciek tak som isla ku chlapovi lebo predtym v povazskej som mala pocit ze to bol odbornik len povazska je daleko
no a co mozem este o nom povedat no je to chlap takze so sladkymi recami na teba urcite nepojde ale je trpezlivy ked sa pytam niekedy mi jeho vyjadrenia pridu take ze ma zaskocia aky je tvrdy ale ja mam uprimnost rada a ked je nejake percento rizika tak o tom chcem vediet iba to v prvom momente sokne neviem ako je to u tehuliek s tym nemam skusenosti ak chces este nejake podrobnosti tak v ip
takze ja by som sa normalne rovno tam spytala ci nemozes u nich zmenit lekara ze sa ti nepaci a mozno by si neprisla o investovane peniazky a kedze su sukromny mali dbat na spokojnost zakaznika 😉

tessa
autor
1. feb 2006

dorotka, ja neviem...neviem, ci by som radsej uplne nezmenila zariadenie...Viem len o 1 doktorovi z Prosanusu, ktory je aj porodnik a ten tvoj to nie je...vola sa nejako inak...a ked som sa uz sekla s touto mojou Dr.(mala som info, ze je aj porodnicka), rada by som si nasla nejakeho gyn.ktory bude uz ma zaroven aj rodit....
Ale poviem ti, ze momentalne mam z toho mojho prestupu nejak zmiesane pocity...som sa tu uz tolko info dozvedela, ze si to musim usporiadat v hlave, vybrat toho spravneho a hlavne neurobit unahleny krok...

dorotka
2. feb 2006

ved ta nenutim ale ten moj ma tiez pisane na stranke ze je porodnik tak neviem
a bola to len rada ako usetrit peniazky a dat aj tej doktorke najavo ze ma zmenit pristup ale ak si naozaj sklamana prestup pri tychto veciach je myslim dobre ak lekarovi doverujes

barunka
2. feb 2006

tessa, môj názor je, že si omrkni viacerých, porozprávaj sa s nimi, daj im jasne vedieť, čo od nich čakáš a potom si vyber toho najlepšieho, čo sa ti bude najviac pozdávať a bude mať aj ľudský prístup...
v tehotenstve budeš veľmi potrebovať dobrého lekára, a hlavne takého, ktorému budeš veriť a budeš cítiť, že robí všetko pre teba a tvoje miminko...
takže šup-šup urobiť si prieskum 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre