Je lepšia pôrodnica Antolská či Kramáre?

elia
10. nov 2007

Poprosila by som o radu. Z pocutia viem ze v Bratislave je pristrojovo v pripade problemov babetka najlepsie vybavena Antolska - aj na najakej odbornej web stranke som citala ze Antolska patri medzi 4 najkvalitnejsie perinatologicke centra v SR s urovnou III+ - porody pred 28. tyzdnom(Kramare maju len uroven II. - porody po 29. tyzdni a Koch uroven I. - porody po 35.tyzdni). Ale logicky potom nechapem preco v spravach vzdy davaju ze problematicke babetka vozia vzdy na Kramare (siamske dvojcata,...) ked Antolska je najlepsie vybavena...

diuska24
11. sep 2010

@romy31 kamaratka si nezazmluvnovala, a co som citala na forach, vyzera to tak, ze na kramaroch su len dobri doktori 🙂 inac je to na tebe, je to dost penazi, kedze som starsia, pre mna to bola urcita istota, ze dr., ktory ma bude rodit, pozna dokonale moje tehotenske zaznamy, inac, keby som bola mladsia, kaslem na to 🙂

sasienka1
28. júl 2013

@romy31 ja teda mozem povedat len z druhej strany, pocas skoly som tam bola na praxi a velmi sa mi pacila praca vsetkych doktorov a mlade doktorky su tam uplne skvele. nezazila som ze by sa tam niekto spraval arogantne alebo inak neprofesionalne 🙂

leenkaa2708
7. sep 2016

@zuziq ty kokos tak ja som mala toto isté, akurát že ja som za to nebola, odtiekla mi hneď do poslednej kvapky voda tak som volala či prísť že áno že to sa musí sledovať tak som išla hned a bola som otvorená iba na 1cm no už od začiatku do mňa púšťali oxytocín aj na viac krát ževraj preto, aby som porodila do 12 hod a nemuseli dávať antibiotiká čomu dodnes nerozumiem a nebolo mi to vysvetlené ˇže prečo však infekciu nemusíš zásadne vždy dostať nerozumiem tomu, ak to náhodou niekto vie budem rada ak sa podelí :D budem vedieť pre druhý prípad, ja by som radšej rodila aj dlhšie bez umelých hormónov malá bola zatiaľ ok myslím že aj tie kontrakcie by boli postupné a menej intenzívne toto sa nedalo potom už ku koncu prežiť a proti bolesti nič ani epi..odbili ma že prvorodičkám sa to neodporúča..mávam veľmi bolestivé krámy tak si to viem porovnať ..a hento bola masaker a stihli to tesne na minútu do 12 hod čiže celý ten čas čo do mňa liali oxytocín elbo som sa nevedela otvoriť som skoro skapala a to nie som nejaká fifina 😀 už som potm na konci ani nevládala tlačiť a tlačili mi na brucho dve sestričky aby vyšla, klystír mi tiež zabudli dať tak mi ho dávali za 5 min 12 s tým že to mám čo najdlhšie v sebe udržať a ja už som vtedy mala tlaky na pôrod že som to nevedela ani ovplyvniť nakoniec som odkvecla pri wc vedľa sprchy že som nevládala chodiť potom až prišli dve sestry a odvliekli ma na kozu ďalej už ani sa nejdem rozpisovať ako to dopadlo..ale myslím že ten oxytocín na mňa a na malú nemal vôbec dobrý vplyv, ja nemám nič proti tomu keď to je naozaj nutné kvôli ohrozeniu života al tak ..ale takto zbytočne..podľa mňa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre