Je lepšia pôrodnica Skalica alebo Myjava?

kuukii
16. apr 2014

Chcela by som vedieť vašu skúsenosť medzi pôrodnicou na Myjave a v Skalici? Ako by ste sa rozhodli vy. Nejaká skúsenosť PRE a PROTI. Ďakujem 😉

galaxy
17. apr 2014

Porovnať neviem,ale so skúseností som bola v SI nemocnici veeeľmi spokojná. Teraz tam sú nové lekárky-veľmi šikovné a maminky si ich chvália, Ja som nemala problém ani so sestričkami,či ochotou.

ajkagajka
17. apr 2014

v Skalici som rodila dva krát a môžem len chváliť 🙂 prístup sestričiek aj lekárov bol skvelý. neviem, kde sa berú tie negatívne reči na adresu tejto pôrodnice. akurát z detského boli niektoré sestričky nie práve ústretové - po prvom pôrode, teraz problém nebol 🙂

katuli3nocka
25. apr 2014

Zatiaľ som počula na Skalicu len dobré, ale i zlé, ale i tak si myslím, že Skalica je lepšia ako Myjava.. Tiež sa chystám do Skalice, tak uvidíme;)

baruskas
25. apr 2014

pošlem vám fotku ako ma doriadili v skalici??? Rodila som tam pred 5 rokmi a do Skalice nikdy více! a nejsom jediná a je ich čoraz viac...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre