Je lepšia pôrodnica vo Zvolene alebo v Banskej Bystrici?

amliv28
14. jún 2016

Chcem sa opýtať na vaše skusenosti a kde by ste si vybrali skôr rodiť z týchto dvoch porodnic?Ďakujem

demetria
14. jún 2016

@baaambulkaa
V BB chodia posledny mesiac zeny na pasy do nemocnice. Co som si vsimla, vela BB gynekologov uz posledny mesiac nerobi poradnu. Ale v cakarni som stretla kopec zien, co do poradne chodili v BB a rodit sa chystali do ZV.

huahua
14. jún 2016

@amliv28 @candii ja poznám osobne dve ženy, ktoré si nemenovaného doktora pochvaľovali pri pôrode. Ale poznám aj ten zvyšok, čo sa hovorí. A odborník je, to sa mu musí uznať.

candii
14. jún 2016

@huahua je svojsky ale nie zly.. najdolezitejsie je babatko .. to su jeho slova

amliv28
autor
14. jún 2016

Mám strach z možných komplikacii kedže sa liečim na vysoký tlak a cukrovku aj koli týmto rizikám potrebujem porozmýšlať nad porodnicou

ajka_paradajka
14. jún 2016

@amliv28 no ak mas komplikacie uz teraz,myslim,ze nie je nad cim rozmyslat. V Bystrici mas lepsie vybavenie...predsa len,zdravie je len jedno 🙂

jvlo
14. jún 2016

Vo zvolene teraz pracuje Mudr.Hasko. Ak by ste sa spytali hocikoho v MT, tak je to ten najuzasnejsi porodnik aky sa da k porodu dostat

seahorse27
14. jún 2016

@baaambulkaa Tak kazdy ma inu skusenost. Ku mne sa spravala asi tak, ze ju obtazujem, ked som si isla pytat nejake info ohladne silnej zltacky, ktoru mala dcerka. Ale to bolo pred 7 rokmi, mozno pani dr. zmenila pristup...alebo skor podla nalady. A vizity su na novor. oddeleni a nie na izbe ako v BB - to je proste fakt.

baaambulkaa
14. jún 2016

@seahorse27 doktori chodia na izbu

seahorse27
14. jún 2016

@baaambulkaa Ano? Detska dr. bola kazde rano na izbe??? Tak to musi nejaka novinka, lebo som ked som tam naposledy lezala na gynde pred necelými 2 rokmi, tak tam take nic nebolo. Praveze sa maminky stale stazovali, ze nemaju ziadne info o stave deti - presne ako ja pred 7 rokmi. Vtedy bol ale velky natresk, mamicku s bábätkom sme mali dokonca aj na gyn. izbe - takze aj to bol mozno jeden z dovodov, ze to nestihali personalne. Ale co pocuvam z okolia, tak natresk je tam permanentne.

amliv28
autor
14. jún 2016

mna pred 8 rokmi prevážali zo Zv do B.B.,že ešte mám čas rodit,že si tam pojdem poležat na pár dní akonahle ma tam previezli po vyšetrení mi povedali v B.B vy možte ist rodit hned vy ste už pripravena a tak aj bolo o 4 hod. aj dačo bola mala na svete,tak asi tak

baaambulkaa
14. jún 2016

@seahorse27 ja som rodila tento rok a detska chodila kazde rano na izbu mohli sme sa pytat 🙂

miaxy
15. jún 2016

@gretagarbo super strava 😀 uz aj to.idem varit.. si pobavila 😉

miaxy
15. jún 2016

@amliv28 ano som z bb a isla som do zv hlavne lebo kamoska robila v bb porodnu asistentku a tie je negativne skusenosti vyhrali..no ako tu citam kazda ma inu skusenost..ku mne bola dr. velmi mila vsetko mi prisla potom vysvetlit kedze sa nakoniec rozhodla pre sekciu..v izbe sme boli dve za co som vdacna je pravda ze tie co tam boli tri,styri je asi moc..my sme boli dve prvorodicky takze nam bolo dajn 🙂 hl.nech ste obaja vporiadku vam prajem nech uz sa rozhodnes ze babo bude bryndziarik ako moj abo z pazravej hh daj potom vediet ako 🙂

amliv28
autor
15. jún 2016

@miaxy
Ja sa priklanam k B.B. 🙂

amliv28
autor
15. jún 2016

@miaxy
Ďakujem pekne

amliv28
autor
21. jún 2016

@selena2
@ajka_paradajka
@baaambulkaa
@huahua
@gretagarbo
@demetria
@seahorse27
@candii
Ahojte chcem Vás poprosiť viete mi poradiť či vo Zvolene je Riziková poradňa,alebo len v B.B.Ďakujem

seahorse27
21. jún 2016

@amliv28 Pokial viem, len v BB....ak sa nic nezmenilo od r. 2014.

amliv28
autor
22. jún 2016

@seahorse27
Ďakujem

07022007
22. jún 2016

Moj nazor,ani jedna 🙂 volila by som ziar.... nadherne,cistucko,vsetko nove,uzasny personal.... v zv nemam dobru skusenost a bb tiez pomlcim :D. Sliac nie je daleko od ziaru,nedam dopustit

amliv28
autor
22. jún 2016

@07022007
A majú v ziari aj rizikovu ambulanciu?

07022007
22. jún 2016

@amliv28 toto neviem,poradne som neriesila tam,takze netusim

sara07
22. jún 2016

vo Zvolene dosť pomenili doktorov, ak myslím mudr š ..o tak ten tam už nerobí,
@amliv28 iba ak sa s ním priamo dohodneš ........ja som rodila v zv spokojnoť,hlavne nové postele , mikrovlnka, chladnička, wifi na izbe sme boli dve ale miesta dost , strava ako v nemocnici no čo už, ale tak doniesli mi ,zohriala som si a bolo .......pozri si fotky na webe maju super pôrodné kreslá

sara07
22. jún 2016

@amliv28 pozri chod sa pozriet do oboch a uvidíš aký budeš mat pocit,nájdi si na web stránkach kedy sa tam dá prist pozriet a chod

dobramama1973
22. jún 2016

@amliv28 ,
Riziková ambulacia je iba v Banskej Bystrici a posiela ta tam tvoj gynekolog.
Žiar n/H rizikovu ambulaciu nema ani Zvolen.
Mne chodila kamaratka do Banske Bystrici poslal ju tam jej gynekolog chodia tam tehotne. co maju
rizikove tehotenstvo - je tam dr.Škrhlik velmi ho chvalila aj sestricku, ze je fajn 🙂
Dufam, ze som nepoplietla jeho priezvisko.

dobramama1973
22. jún 2016

@07022007
ty si sa bola pozriet v Ziarskej nemocnici je tam nieco prerobene?
v novinach pisu, ze len idu prerabat a cakaju na schvalenie od VUC,
totiz mne tam lezala teraz mamka, ale inde a nemocnica je teda dost stara ☹
bolo by celkom fajn, keby niekde v okoli postavili novu,vonavu nemocnicu 🙂

amliv28
autor
23. jún 2016

@dobramama1973
Dnes som tam akurát bola v B.B v rizikovej a nevieš či jeden z tých 2 a pôrod.ta aj odrodi?Alebo ako to je nevieš od kamosky nejaké info.?Ďakujem

dobramama1973
23. jún 2016

@amliv28 ,
ak sa s nimi nedohodnes 🙂 ,ked to na teba pride odrodi ta dr.,co ma sluzbu, ked je problem vola si starsieho lekara,ktory sluzi.
Samozrejme, ze je aj pôrodnik 🙂 ,asi zalezi podla toho ako tehotenstvo prebieha, ci je nejaky problem ku koncu a treba nieco riesit.

dobramama1973
23. jún 2016

ked chodila ona bola tam este nejaka pani doktorka - mladsia 🙂

ajka_paradajka
23. jún 2016

@dobramama1973
@amliv28 je to doktor Skerlik,mala som ho pri porode. Je zastupca primara a je naozaj skvely odbornik. A aj ako clovek je to sympos,rad zazartuje a tak 🙂

dobramama1973
23. jún 2016

@ajka_paradajka , je-je skoro som - trafila - soooryyy 🙂 🙂 🙂 ,
ale vieme koho som myslela 🙂 🙂 🙂 dik, ze si to priezvisko upravila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre