Pôrodnica Zvolen alebo Banská Bystrica

jaja4321
9. mar 2022

Ahojte😊
Viem, že takato diskusia je tu už ale chcela by som vedieť aktuálne skúsenosti s pôrodnicami Zvolen a Banská Bystrica.
Za každú vašu odpoveď ďakujem

julka29
9. mar 2022

@jaja4321 pridám sa, lebo sa čoskoro chystáme do ZV 🙂 Bližšie máme ZH ale tam ísť nechcem

anyvictory
15. mar 2022

Ja som volila radšej BB, aj sme to mali bližšie. Je tam viac nadštandart izieb a ja som bola spokojná až na stravu ale to je asi všade. Ale v Zh rodila kamarátka a nevedela si vynachváliť. Že veľmi príjemný personál a nápomocný aj čo sa týka kojenia. Pýtali sa jej aj ohľadom toho čo si želá pri pôrode.

janulka1351
15. mar 2022

@jaja4321
@julka29
Ja som minuly rok v januari rodila vo ZV a za mna super. Vela ludi sa ma pytalo ci nejdem do BB ale do ZV porodnice som to mala 500 metrov tak u mna nebolo o com. Pristup personalu bol super co sa tyka aj gynekologicko porodnickeho odd aj novorodeneckeho odd. Nech som potrebovala cokolvek tak vzdy boli ochotny pomoct poradit. A pristup pri porode,lekarky boli uplne parada,klobuk dole pred nimi a porodne asistentky tie boli v pohode,len jedna nemala extra naladu ale nebola neprijemna. A porod som mala dost tazky a aj tak skoncil sekciou.