Júlovky 2009. Ktoré rodíte v nemocnici v Trenčíne?

cumliatko
1. júl 2009

Ahojte maminy - cakatelky,
chcela som zalozit tuto temu, aby sme sa tu nasli, pretoze som hladala termin julovky, ale tam zasa nie su maminy z okolia TN, potom som hladala v Trencianskej nemocnici, ale tam zasa neboli v termine jul. A ja sa chcem porozpravat o aktualnych problemoch, pocitoch pred porodom a najst si tu kamosku, s ktorou sa aj mozno stretneme v nemocke v TN 🙂 . Tak dufam, ze sa sem nahrniete, to nie je mozne, aby som bola sama, ved ked vyrazim do ulic, vidim same velke bruska, tak cakam baby ze sa ozvete a pokecame.

mandy20
27. júl 2009

ahojteeee kockyyy, skocim vam sem aby som vam povedala ze cumliatko je uz mamickooooou 😵 😵 dufam ze sa daska nenahneva ze vam to pisem ja, ale tak sa z toho tesiiiiiiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀 😀
dnes rano o pol osmej sa narodila mala nelka, daska bola sikovna, o pol piatej jej praskla voda a za tri hodinky bola malicka na svete, juuuj, veeeelmi sa tesim a zelam im obom skory navrat domov, mamicke vela dobreho mliecka a skore zotavenie sa po porode a obom vela vela zdravicka 😵 😵 podrobnejsie vam uz poda hlasenie daska 🙂
a vam ostatnym skoro maminkam zelam rychle porody a zdravucke deturence 😉

pink_lady
27. júl 2009

potvrdzujem 😅 akuraz ze to az take rychle nebolo, chudatko sa potrapila ☹

zuzujan
28. júl 2009

no super, cumliatko zo srdca gratulujem, nech si ty aj babatenko zdrave, mas vela mliecka a ste cim skor doma........som zvedava aky bol porod ked pinky pise ze sa potrapila

momo mne tiez na kazdej poradni povedia, ze to moze byt kazdy den, ze to tak vyzera a stale som pokope, dokonca teraz posledne dni sa citim uplne fit, akoby som ani tehotna nebola - tak beham po meste, po kamoskach a dnes asi umyjem okna........vsak ked sa malej u mna paci, tak este pockam

ja chcem byt najlepsie sama na izbe, ide mi hlavne o tu sprchu, vsak v nej budes aj 15x za den, takze by bolo super ju mat na izbe - ale kedze je izba len jedna tak pochybujem ze bude volna

pink_lady
28. júl 2009

mala cumliatecka je uplne ze nadherna 😵 😵 😵 maminka sa pomaly zotavuje 🙂 😉
kto by sa nepotrapil, ked prenasa vyse tyzdna a este ani vyvolavacka nezaberie 😲 a potom... 🤐 Ale casom vraj clovek na tu bolest zabudne 🙂 tak budeme v to dufat 😉

cumliatko
autor
31. júl 2009

cawte babulky moje!
Sasenka jasne ze sa na teba nehnevam, dame potom stretko niekde na mineralke 😀 . Ako vam poviem, ze vacsiu bolest som v zivote nezazila!!!!!!! Ked budem "fit" 😖 tak vam to tu popisem.
Pink lady - drz sa!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre