Kde rodiť v Košiciach?

buba27
16. máj 2019

Ahojte žienky,

V júli čakáme naše prvé bábätko 😍 a chcela by som sa vás opýtať na názory, osobné skúsenosti, cenník, v ktorej nemocnici, poprípade u ktorého lekára v Košiciach rodiť ? Ďakujem za pomoc.

79viktoria79
16. máj 2019

@buba27 robiť alebo rodiť?

ruzicka1989
16. máj 2019

Stara nemocnica - mudr kraus, za mna top

mar_tina8
17. máj 2019

Za mna je Saca 🔝🔝🔝a lekari su vsetci velmi mili a profesionalni. Ja som rodila i Dr. Totha a maximalne som bola spokojna 🙂skus sa pridat do skupiniek o porodniciach napr. Porodnica Saca.
Zopar znamych rodilo aj v Novej,tam chodia vacsinou rizikove rodicky,kvoli lepsiemu vybaveniu pre babatka.

sapetka
17. máj 2019

Nova nemocnica dr Rosakova. Doktorka ktora vie ci robi, ustretova. Uplna topka. Len odporucam.

15emka4
17. máj 2019

@buba27 určite Šaca 😍všetci lekári sú tam top tak isto ako starostlivosť aj o bábätko aj o mamičku ☺️

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ruzicka1989
17. máj 2019

@ptmt1011 presne 🙂ja som unho rodila svoje prve babo a vdaka nemu mam krasne spomienky na porod. A aj som mu povedala ze ked budem este niekedy rodit tak jedine pri nom. Skoda ze ma ambulanciu len v procare. A inak v starej nemocke na novorodeneckom je aj strasne zlata pediatricka, uplne uzasna bola.. Len neviem meno 😁

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
buba27
autor
26. máj 2019

Ďakujem že odpovede. 😊🤔Môžte mi ešte napísať finančne, koľko Vás to vyšlo? Dik

nice202
26. máj 2019

Jednoznačne Šaca. Rodila som aj v Novej, ale nedá sa to porovnať. Šaca ma úroveň. Izby ako v hoteli a strava skvelá. V novej papierové steny, všetko počuť. V lete horucava neskutočná, nedalo sa okno otvoriť. Proste zlé.

katulkagajdos
26. máj 2019

@buba27 ja som rodila v novej nemocnici- Dr. Rošáková. Poplatky- 30 € manžel pri pôrode, 150 €- epidurálka, 40 € - 4 noci na nadštandardnej izbe (jednotka+ samostatná sprcha) -wc mali nadstandardne izby spoločne- ale zamykalo sa na kľúčik). Pôrod som mala dohodnutý u dr. Rošakovej, ale bol normálny pracovný deň a bola v práci, čiže za to som neplatila nič. Ak by si chcela konkrétneho lekára a príde mimo služby vtedy to bolo tuším okolo 200 € poplatok ak to šlo oficiálne cez nemocnicu. Toto bol cenník rok 2017 neviem aké tam nastali zmeny, no snáď pomohlo, inak ja osobne som bola veľmi spokojná 😉

sunny15
25. feb 2020

Ahojte platí sa za epiduralku v novej resp.starej nemocnici?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre