Kde sa dá rodiť do vody?

daniki
6. aug 2014

Ahojte mamicky, velmi by som chcela rodit do vody ale nech hladam akokolvek neviem sa dostat k aktualnym informaciam ktore potrebujem....viete mi povedat kde na SVK sa da rodit do vody? najlepsie na strednom slovensku kedze ja som z LM (nasla som na internete ze v martinskej porodnicii je vana ale vraj porody do vane nerobia). prosim piste vsetky vase skusenosti a informacie ktore mate (kde sa da rodit do vody,kolko to stoji,ake su podmienky,ako sa to vam pacilo,bol partner pri vas,a co porod do vody a nastrih, a pod. dakujem moc 🙂

womankc
6. aug 2014

viem , že pred nedávnom tu písala nejaká maminka , rodila v nejakom stredisku kúsok od *Blavy , ale na rakúskej strane a bola veľmi veľmi spokojná a ani finančne to bolo znesiteľné, ale koľko to presne už nepamätám, len viem, že bola ohromne spokojná s prístupom personálu aj samotným priebehom pôrodu

Neviem či to nebol Hainburg a keď si tu dáš vyhľadať pôrod do vody vo fórach hodí ti kopu tém, možno nájdeš tam som zachytila ,že takúto možnosť majú Bojnice a Topoľčany ,

zita19
6. aug 2014

Trebisov

ivushka19
6. aug 2014

Topolcany, Trebisov, Martin.... ceny sa pohybuju cca od 150€, ale neviem nakolko je to este aktualne 🙂

daniki
autor
14. aug 2014

Moc dakujem! 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre