Kam ísť rodiť?

mommy2019
19. sep 2022

Dobrý deň chcela by som sa poradiť, aké máte skúsenosti najlepšie aktuálne s nemocnicami Břeclav, Kyjov, Bratislava-Antolská, Hainburg... poprípade iná dobrá pôrodnica.
Najdôležitejšie pre mňa je aby tam mohol byť partner celú dobu a pôrod bol čo najprirodzenejší... Ďakujem vopred.

dominidi
19. sep 2022

@mommy2019 ja som rodila pred 3 mesiacmi v ruzinove..porod trval 27 hodin co by inde uz mozno ukoncili sekciou, dotiahli to ale somnou prirodzene za co som velmi vdacna..personal v ruzinove je uzasny..

queen_mary
19. sep 2022

@dominidi porod v ruzinove som aj ja mala top, ale sestonedelie je cista katastrofa. A ak chces partnera ori sebe, tak to u vobec nie.

queen_mary
19. sep 2022

To co ty pises je tu v okoli podla mna len v Kochu. Neviem ci kyjov breclav maju take izby aj pre otca, mozno este ten Hainburg.

sss777
19. sep 2022

@mommy2019
Za mňa Hainburg nie, nemajú tam detské oddelenie a v prípade komplikácií musia bábätko previezť do inej nemocnice. Čo sa týka čo možno najprirodzenejšieho pôrodu, ten vedia v Hainburgu určite poskytnúť, len teda tam chýba tá pediatria

dominidi
19. sep 2022

@queen_mary myslim ze ziadna sk porodnica tuto moznost neposkytuje, ale ja som to pochopila tak ze chce aby bol partner pri nej pocas doby porodnej, ak chce aj nasledne dni tak to samozrejme je ina vec

queen_mary
19. sep 2022

@dominidi koch ma tu moznost, ale tusim iba 1 taky apartman 😅

zojeva
19. sep 2022

fb stránka recenzie na pórodnice a pôrodné príbehy

mimi3008
19. sep 2022

To je zvlastne co pisete, my sme obycajne okresne mesto na vychode Slovenska, porodnica je svet zdravia a je tu niekolko nadstandardnych izieb, kde moze ostat aj otecko kludne cely cas, ak su teda volne. Teda mimo korona opatreni

queen_mary
19. sep 2022

@mimi3008 ak su volne. V bratislave a v okoli volne nie su :/

mimi3008
19. sep 2022

@queen_mary aaaaha, hm🤔

basska_b
19. sep 2022

Neviem, ci Vyskov nema taku moznost s tym oteckom... preskumajte. V Ruzinove zacali strasne vymyslat s tym doprovodom, odkedy zacala korona. Najprv nesmela dula, potom ani partner, potom neockovany partner... a menia to z tyzdna na tyzden

kubkovamama
19. sep 2022

@mommy2019 pozri si Vsetín, rodinné prostredie.

majlo1234
19. sep 2022

Urcite by som sla do ciech, ani by som sa uz po prvom traumatizujucom porode nezamyslala nad nasimi porodnicami

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre