Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Kde teraz pôsobí MUDr. Bornay ml.?

veronika_gondova
10. máj 2016

Viem, že bol v Banskej Štiavnici, ale keďže je pôrodnica zatvorená neviem kam odišiel :(

zoelea
10. máj 2016

On je riadne dobrý doktor ☺ keď som bola hospitalizovaná,tak ma viackrát vyšetroval a jeho práca aj prístup sú super. Ja mám akurát zajtra poradňu,ale u doktorky podobenovej, tá je tiež super. Tiež som zmätená z toho teraz, lebo možno tam ani nebude 😃 ale minulý mesiac hovorila,ze by tam mala ešte byť 😈 nechcem veľmi meniť doktorku a zase si zvykať na nové. Ale viem,že on tam raz do týždňa ordinoval, skúsim zistiť ☺

zirafka86
22. okt 2016

@veronika_gondova asi neskora odpoved..ale robi v Heliose v Martine a ordinuje aj v BB v CRM

alchemilkazltozelena
22. okt 2016

Je uzasny..porod pri nom v 2014 v BB bol zazitok..velka skoda ze tu uz nie je 😢

veronika_gondova
autor
22. okt 2016

@zirafka86 dakujem nie je to neskoro 🙂

zirafka86
22. okt 2016

@alchemilkazltozelena ved toto...som sice este len na zaciatku tehu ale... ja ja by som kvoli porodu pri nom presla aj celu republiku...mam uz vela rokov doslova panicky strach z porodu az taky ze to vidim na psychologa a on je jediny lekar ktory vo mne taky vnutorny pokoj dokaze vyvolat ...asi som vadna 😀

alchemilkazltozelena
22. okt 2016

@zirafka86 odkial ho poznas? Bol fakt skvely jedno krive slovo nanho nemozem povedat..empaticky mily vzdelany pozitivne naladeny profesional atd atd..nie si vadna..on je proste top

zirafka86
22. okt 2016

@alchemilkazltozelena ja som k nemu chodila v heliose a akurat v utorok k nemu idem na vysetrenie do BB ...a presne take pozitivne emocie som mala pri nom..preto mi je tak luto ze uz nerodi..tak by som urcite neprepadala dlhorocnemu panickemu strachu z porodu...skusim sa ho na to este v utorok osobne popytat 😀 ja uz k inemu chodit ani nechcem 😀

alchemilkazltozelena
22. okt 2016

@zirafka86 daj v utorok vediet 😎

zirafka86
25. okt 2016

@alchemilkazltozelena tak dnes som bola u neho...jáááj boze taka som bola v navale pozitivnych emocii, že som sa aj zabudla ho opytat ci niekde rodí :D ale ešte nič nieje stratené, o 2 týždne takto v utorok mám u neho ďalšiu kontrolu tak dúfam, že tentokrát nezabudnem :DDD

veronika_gondova
autor
25. okt 2016

Vadna som asi len ja medzi vami baby 🙂 ja som u neho rodila vlani v banskej stiavnici a odkedy ju zavreli tak patram po nom,lebo ked raz budem cakat druhe tak chcem len jeho 🙂 najsuper doktor . Nebyt jeho tak mam cisarsky.

zirafka86
25. okt 2016

@veronika_gondova je uplne úúúžasnýýý 🙂 ja už iného dr. nechcem, dokonca kvoli nemu som ochotna cestovat z BA do BB ... po všetkom negatívnom čím som si prešla v BA u roznych gynekologov, je pre mna tento doki vykúpením a nedám na neho dopustit preto tajne dúfam, že bude niekde rodiť a tam si ho o 7-8 mesiacov najdem :DD

alchemilkazltozelena
25. okt 2016

@veronika_gondova preco vlastne v stiavnici zavreli porodnicu?

@zirafka86 spytaj sa ho prosiiiííím

veronika_gondova
autor
26. okt 2016

@zirafka86 tak ja dufam, ze aspon o rok uz bude niekde rodit 🙂

veronika_gondova
autor
26. okt 2016

To vie len Penta preco ju zavreli.

alchemilkazltozelena
19. nov 2016

@zirafka86 pytala si sa ho?

zirafka86
20. nov 2016

@alchemilkazltozelena ahojky no ano pytala :((( on uz nerodi a podla vsetkeho sa na to ani nechysta :( ma male dietatko takze aj celkom ho chapem 🙂

alchemilkazltozelena
20. nov 2016

@zirafka86 😢

dijefcatko
7. mar 2017

@alchemilkazltozelena
@veronika_gondova
@zirafka86
Ahojte, pridávam sa verným fanynkám pána doktora 🙂)) V apríli si otvára ambulanciu v Krupine, takže ja sa okamžite prehlasujem k nemu 🙂 Keďže Helios ani CRM v BB nie sú pracoviskami prvého kontaktu, využijem túto možnosť. Snáď Vás to poteší, ako mňa ;)

zirafka86
10. mar 2017

@dijefcatko fiiiha co sa to dozvedaaam 🙂 dakujem za infosku...a to on vlastne odchadza z CRM a Heluosu? ...no 23.marca mam poradnu u neho tak ho vyspovedam 🙂 este dobrou spravou by bolo kebyze aj rodit zacne ;) hned si ho zazmluvnim 🙂

dijefcatko
13. mar 2017

@zirafka86 ahoj, opýtaj sa ho, dozvieš sa určite. V BB je pobočka Heliosu zrejme, otvárali to minulý rok, ale neviem, či to patrí skutočne pod Helios. Doktora som stretla v herničke a my sme už boli na odchode, takže som toho veľa nestihla, ale najbližšie ho poriadne vyspovedám aj ja 🙂

mirpet
13. mar 2017

Aj ja k nemu chodím do CRM v B.B. Dúfam že odtiaľ neodíde. Naozaj skvelý človek, odborník lekár.

zirafka86
13. mar 2017

@dijefcatko hehehe v akej herničke? :DD on je nejaký pokrový hráč? :D tssss :DDD
to by som na neho nepovedala :D ja k nemu chodim 8 mesiacov v CRM BB lebo mame to do MT dalej, chcela som aby cele tehulkovanie bol somnou, citim sa tak vnutorne lepsie z neho ide taky pokoooooj ineho gynekologa uz nechcem 🙂 a po odbornej stranke zatial vsetko co povedal platilo

chichua
13. mar 2017

Je v Martine v Heliose.

dijefcatko
13. mar 2017

@zirafka86 Vo Zvolene je detská herňa Mixiland :D Pán doktor má dvojročnú dcérku ;)

zirafka86
13. mar 2017

@dijefcatko ahááá detská hernička :DDD vidis a ja som myslela že už hrá poker :DDD hahahahahhaha áno áno spomínal, že má malinkú dcérku 🙂

dijefcatko
13. mar 2017

@zirafka86 no vieš, tichá voda brehy myje, ktohovie, aké má neresti :D

betka717
6. apr 2017

baby, takže nové info.... Dr. Bornay už od zaciatku apríla ordinuje vo vlastnej ambulancii v Krupine, ale ostáva aj v BB vo štvrtky....

mirpet
9. apr 2017

Dobre vedieť. ďakujeme za info 🙂

00miruska001
16. jan 2019

Baby ak budete niektora Hladat info, tak pan doktor ordinuje uz iba v Krupine od 2019.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli