• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy dostávajú budúce mamicky kufrík od gynekológa?

3. apríla 2014 
no uz som aj ja dostala kufrik,ale musela som si on poprosit :rolling_eyes: ...tiez tam nebolo bohvieco,same prospekty,jedna plienka,caro-vobec neni dobra-mozno uz je aj po zaruke,lebo som tam mala aj casopis mamina a te bol este z mineloho roka....ale ze vraj v porodnici dostaneme viacej...tak uvidime :dizzy_face:
15. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a myslim si ze kazda by to mala dostat,teda pokial si o to poziada,lebo aj na mna sestricka pozerala,ze Vy to este nemate?? :astonished: ...Dokonca mi dala ruzovy kufrik... :dizzy_face: :dizzy_face:
15. aug 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ale mám pocit že lekári si myslia že každá baba vie o tom že by mala dostať kufrík a má si ho pýtať. ja som o tom vôbec nebedela pokým som na fore nenašla túto tému... :unamused: . je veľa dievčat a hlavne mladých ktoré ani nevedia aké a nkoľko vyšetrení majú obsolvovať a potom sa na nich pred pôrodom vyziapu sestričky že nemajú absolvované všetky vyšetenia... ale to už je na inú tému.

ahojte
15. aug 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
garicka u nas tiez uz baby dostali a ja furt nič a akosi som si hu.. neotvorila
15. aug 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som myslela ze uz z tehu knizkou by sa malo dostat, ale zase moj doky vypisuje knizku hned na začiatku niekde az neskor ta neviem
15. aug 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a svagrina mala v tom kufriku aj vzorky kremiku, samponu myslim este dačo
15. aug 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj doki mi vypísal knižku hneď na začiatku a to som bola v cca 5tt... kamošky dostali kufríky hneď na začiatku, ale ako som písala vyššie, môj doki sa ma pýtal či som si ten kufrík nepýtala od sestričky, tak uvidim v piatok na poradni... :sweat_smile: . na utz som dostala taký "slabší" kufrík - vzorka caro, persil a silan a ešte jeden cumeľ. neviem prečo nedávajú všade rovnaké kufríky... :angry: však to nie je spravodlivé...
15. aug 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
my sme dostavali kufrik az v porodnici ked sa mi maly narodil, 2 dni pred odchodom domov..
15. aug 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas dostavaju az na konci tehu. Vsimla som si to uz skor, ze s kufrikmi odchadzaju mamicky tesne pred porodom. Myslim, ze by sme to ani nemali pytat, mala by to byt samozrejmost, ze to daju.
Misskkaa, myslis, ze v porodnici dostaneme este jeden? No ak bude taky isty ako ten prvy, nic moc...
Este v knizocke som na zadnej strane nasla papier, treba ho vypisat, zaslat a oni zadarmo poslu dalsi kufrik. Aspon na obrazku bola: kniha do 1.roka, flasa, vyziva, cumel, kremiky... celkom zaujimave veci.
15. aug 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivka
ja som počula že v pôrodnici aspoň v Šaci - vraj, dávajú 2 kufríky... tak uvidíme v decembri čo je na tom pravdy... a tiež som aj ja mala v kufríku papier ktorý môžem odoslať a dajú mi kufrík naviac v pôrodnici...
15. aug 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten kufrik daju v porodnici??? Ja som myslela, ze ho poslu domov. Ako zistia v ktorej porodnici si rodila???
15. aug 2009 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tie kufriky su dva. Jeden by sme mali dostat pocas tehotenstva (niekedy na zaciatku) a jeden pri odchode z porodnice. Tie prve kufriky dostavaju gynekologovia priebezne..nemaju ich stale a hned sa rozoberu...Ja som prvy dostala az okolo 28tt a to som mala stastie ze som prisla do poradne okolo obeda ked este kufriky boli. Tie co boli objednane poobede uz take stastie nemali.
15. aug 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ten od gyn. nedostala,až ten druhý v porodnici
15. aug 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, moj gynekolog ich ma naskladane na skrini. Stale, ked idem k nemu na ctg tam lezia. Mam pocit, ze z nich ani velmi neubuda
15. aug 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak potom asi zalezi od gynekologa...Moj ich urcite nema stale. Za celu dobu co som k nemu chodila do poradne, viem ze daval kufriky dvakrat a vtedy ich mal tiez poukladane na skrini. Kamoska, ktora rodila pred mesiacom a pol sa napr. kufriku vobec nedockala. mikalove: a co bolo v tom kufriku z porodnice?
15. aug 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne bolo povedane, ze ak som poistena vo Vseobecnej zdravotnej poistovni, tak kufrik nedostanem...
Kde ste poistene Vy?? A ze nedostanem ani v nemocnici, lebo VZP neposkytuje svojim poistencom :cry:
15. aug 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano kufrik by sme mali dostat aj po porode..neni to nic moc,ale potesi... :wink: ,treba vypisat ten papier co bol v prvom kufriku a mali by sme dostat aj ten druhy kde je ze vraj toho trosku viacej... :wink: ..no nechame sa prekvapit...
jankohrasko-sestra je vo VZP a dostala kufrik..treba im len na krki stupit a pekne si vypytat.. :grinning:
15. aug 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankohrasko, myslim ze poistovna s tym nic nema. Ja mam spolocnu, ta mi nepreplaca takmer nic a kufrik som dostala.
15. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankohrasko - ja som vo VZP a dostala som prvy a dostanem aj druhy...
15. aug 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie je to poistovnou, ci dostanete alebo nie kufrik. je to lekarom. ved vo vnutri su reklamne veci, akurat sa to lisi , ci byvate na vychode alebo na zapade. zapadniarky maju bohatsie kufriky, neviem ci aj prve, ale tie druhe /z porodnice /ano.
15. aug 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v utorok idem gynekologov, vsetkym dava a mne este nedali, tak si pekne vypytam! Vdaka za rady! :wink:
16. aug 2009 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja chodim do GPN - v ruzinove, BA, tak v utorok idem do poradne, ak nezabudnem, skusim sa opytat, ja tam mam milu sestru aj lekara, snad sa nezasmeju ...
16. aug 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alex
ani ty si nedostala kufrík?
16. aug 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ani mi nikto o nom nepovedal ... zeby setrili?? ale neviem, v utorok sa urcite opytam ... stoji ten kufrik za to? co tam je?
16. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som na zapade ale od gynekologa som ziadny kufrik nedostala :sweat_smile: a to som tiez v sukromnom centre...ale zato v porodnici sme kufrik dostali a bol plllnyyyy vselicoho, vzorky kremov, detska kozmetika, domestos, cumel, flaska, poharik od Aventu, rozne knizky a brozurky, nalepka na auto, vlozky do podrrdy, vlozky menstruacne, ziletka, mydlo detske, a cojaviem co este...kopec drobnosti, uz si to ani nepamatam vsetko... :wink:

chcem dalsie baboooooo, aby som dostala dalsi kufrik :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v tom mojom čo som dostala na utz bola vzorka prášku, vzorka silanu a vzorka cara, cumeľ pre mimi, februárové číslo dieťaťa a nejaké letáky. som zvedavá na kufrík čo mi dá môj doki, ak mi ho dá :sweat_smile:
16. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha, to vyzera dobre, no urcite sa na to opytam ...
17. aug 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipka: ak to nie je tajne, do akeho sukromneho centra chodis? a v ktorej porodnici si rodila?

alexandrah: potom napis, ci si kufrik dostala alebo nie. Drzim palceky :wink:
17. aug 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja som tiez uz dostala kufrik, asi tak v 3 mesiaci ale vsetko v nom bolo po zaruke.... :frowning2:
17. aug 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankohrasko - napisem!!! ked mi nedaju, tak!!! uvidia!! :sunglasses: :grinning:
17. aug 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok