Kežmarok alebo Poprad - kam by ste šli rodiť vy?

dubek
24. sep 2018

Ahojte o mesiac mam plánovanú sekciu táto téma tu už bola ale spred pár rokov tak sa vás pýtam maminky neviem sa rozhodnúť kde ísť rodiť či do Popradu alebo Kežmarku prvý pôrod v 2016 bol prirodzený v KK a nemala som žiadne negatívne veci akurát že som mala veľmi dlhý a ťažký porod.... Bola som tam aj teraz hospitalizovana 5 dní a všetko bolo super starostlivosť aj lekári super príjemný v Poprade som nebola ani raz tak neviem aké to tam je prosím poraďte

chrumka
24. sep 2018

Za mna urcite KK. Rodila som cisarskym raz v PP a raz v KK, a KK bol ovela lepsi, sestricky pomahali, boli ustretove, mile, doktori tiez. Citila som sa v KK ovela lepsie ako v PP. Co sa tyka samotneho cisarskeho, tak to je jedno, zakrok rovnaky aj tam aj tam. Ale ta starostlivost pred a po bola pre mna jednoznacne lepsia v KK. Aj o babatko.

dubek
autor
24. sep 2018

@chrumka presne to hovorím aj ja zákrok bude rovnaký či v PP alebo KK ale prikláňam sa asi viac ku Kežmarku

lilpump
24. sep 2018

@dubek Košice 🌷🌷

dubek
autor
24. sep 2018

@lilpump tak ďaleko by som asi nedosla😊😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre