Koho si zazmluvniť na Kramároch?

bb6
14. jan 2015

Ahojte, Moja nenarodená dcéra má problematický nález na poslednom ultrazvuku, ktorý môže a nemusí nič znamenat. Každopádne je to pre mňa dôvod aby som uvažovala o pôrode na Kramároch, hoci pôvodne som chcela Hainburg. Koho mi radíte ako pôrodníka alebo pôrodníčku na zazmluvnenie ? Chcela by som niekoho šetrnejšieho, kto sa hneď nehrnie do rezania, strihania, či umelého vyvolávania.

pribinak
14. jan 2015

Ja ti napisem, ze ten a ten bol super, ale tebe vobec nemusi sediet, absolvuj tam par poradni a uvidis podla pristupu a styku komunikacie

liz_lemon
14. jan 2015

@bb6 skus Cunderlika, Turkotu, Rukavicovu, oni su odbornici na UTZ

mabika
14. jan 2015

na rizikove gravidity je tam dobry doktor Plank, takze urcite k nemu na uvod. A potom uvidis.

melesmeles
4. máj 2015

@bb6 ahoj. zaujimalo by ma koho si si zazmluvnila a ci si bola spokojna. chystam sa totoiz tiez rodit na kramaroch. dakujem za odpoved 🙂

zapattera
6. máj 2015

nechcem sirit klebety, ale bolo mi povedane, ze MUDr. Plank nechodi k porodom v noci....vraj si to zariadi tak, aby nemusel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre