Košice-Šaca. Lekári

julie6
16. aug 2007

Ahojte, rodili ste niektora u Dr. Tomasu, aky je? citala som referencie o mnohych lekaroch v Saci ale o nom nie. Moj manzel pozna jeho brata z predosleho zamestnania,tak nejak sme dosli k nemu a zacali uvazovat o Saci
dik julie

anci852
11. nov 2011

@rabiva Ďakujem za odpoveď, snáď bude všetko v poriadku, a malé sa narodí zdravé, to je pre mňa najdôležitejšie.

elfka.elfka
11. nov 2011

caute, pripajam nazor na Dr. Dosedlu. my mame len pozitivne skusenosti, aj pri prvom tehotenstve aj teraz pri druhom. kedze mame komplikacie, chodim tam ako na klavir a zazila som ho aj veselo, aj strasne unaveneho a zniceneho..mozno keby som prisla prvy krat a nepoznala ho aky je snazivy a ochotny a mala stastie na unaveny den, asi by sa spraval odmerane ale nie z dovodu neludskeho pristupu ale obycajnej unavy. okrem svojich sluzieb je castokrat volany na tazke pripady lebo je povazovany za skveleho odobrnika, dosiahol vela uspechov, posuva sa neustale dopredu, stale sa vzdelava. nenastrihava a mamicky zbytocne dlho netrapi, tym je znamy. taktiez robi vynikajuce utz, aj ked okolo toho vela nekeca, nezanedba ziaden detail.

meusicka
11. nov 2011

@lusinkaj 🙂 a rodila si normalne? ja som pocula ze v Saci na maminky dvojiciek tlacia skor sekciu. ja som prvu dcerku rodila v KE na Rastislavke a teraz tam budem rodit aj moje dvojicky. dr. si k porodu zajednavam, ale len preto ze cakam dve babatka, pri prvej som nic nezajednala a mala som velmi milu mladu dr. sa mi pacilo ze po cely cas porodu mi vsetko hovorila, co sa deje a pod. a napr. ked som pred tym nez uz sa konecne dalo ist do toho tlacenia a ja som uz mala pocit ze musim kricat od bolesti, tak ma este tak ukludnovala, ze je to este v pohode 😀 a ja myslela ze ma pocut az k vytahom 😝
@rabiva no veru moja skusenost ma len odradila, a tiez moju znamu prvorodicku 37rocnu z prveho usg vyhodil, lebo jej lekar ju tam poslal neskoro??? ona s placom sa sla stazovat k riaditelovi, naco bol Dosedla potom aj predvolany na kobercek. ved ona za to nemohla kedy ju k nemu posielal a okrem toho jej rovesnicky uz davno maju deticky, resp. to meranie NT sa este nedavno vobec nerobilo, tak kto ma vsetko vediet. velmi ju vystresoval a uz pritom tam sla s malou dusickou, ved kvoli veku sa uz tak ci tak bala vysledkov. mne ho robil moj lekar a ked som to Dosedlovy povedala, tak zacal hundrat, ze to si kazdy mysli ze je len tak a pod. a ze treba aj krv brat vtedy a pod. no mne krv brali a okrem toho pochybujem o tom, ze Dr. Dosedla ma prehlad o kazdom jednom usg zariadeni v ambulaciach a teda ze vie posudit ako je to meranie NT prevedene. ak chce niekoho zhadzovat, tak nech si najprv preveri fakty.

teleranka
11. nov 2011

@rabiva zazila som ho aj aj...hm len teraz neviem, kam mam ist na morfologiu, ci k nemu alebo k dankovcikovi..

rabiva
11. nov 2011

@teleranka ja som sa rozhodla ist do Sace na morfo a to aj z toho dovodu, ze som citala ze Dankovcik nerobi vzdy ten morfologicky, ze ho robi akasi ina dr a Dankovcika volaju len vtedy, ak je vaznejsi pripad, resp. si nevedia rady 😒 v ten den ako mne robil Dosedla morfologicky mi vravel, ze diagnostikoval razstep chrbtice ze je z toho trosku mimo, ale ku mne sa spraval velmi dobre, vsetko mi poukazoval vysvetlil a bez problemov povedal, co cakame 😉 ja som bola spokojna, potom mi robil usg este v 31tt a v 36tt, posl. sono v 40tt mi robil iny dr den pred porodom a D.este potom den po porode na kontrolu maternice 😎

@meusicka no to verim ze ta to odradilo, len on mal mozno vtedy zly al. narocny den, vsak sme len ludia, ale verim ze ti to zle padlo, to by istotne kazdej tehotnej a navyse ak cakas dvojicky... ale kamoska co cakala dvojky bola unho na morfo a bol k nej super 😅 tak unho je to asi loteria 😉 drzte sa

meusicka
11. nov 2011

@rabiva hmm asi hej, ja som mala mozno smolu, i ked som tam bola vlastne hned rano, tak som mala pocit, ze som mu zjedla ranajky, alebo ich musel kvoli mne odlozit 😝

lusinkaj
11. nov 2011

@meusicka rodila som v saci sekciou,sice mohla som aj normalne lebo obe boli pekne dole,ale pre riziko dvoj.som chcela sekciu aj dr.schvaloval...:-)
ako nevravim,ze dr.co som mala vybaveneho bol zly,ale no mohol byt lepsi....sice prisiel zamnou aj po porode na izbu,ale no...cakala som nieoc ine...nevadi,baby su uz velke,zdrave..vsetko bolo.o.k.
len ja som mala trosku kompl.trosku namne skusali....ci toot,ci tamto...ale je to za nami...
su aj ovela horsie pripady...ja som mala len taky malinky.....

meusicka
11. nov 2011

@lusinkaj tak to som rada a hlavne ze babatka boli ok a teraz ich uz mas aj vypiplane, ved uz maju viac ako rocok. asi to najhorsie uz mas za sebou 🙂 mne to este len caka 😅

lusinkaj
13. nov 2011

@meusicka presne najhlavnejsie je ze boli v poriadku..veru ako pises maju uz cez rok a to najhorsie je za nami..co som strasne rada...rok bol velmi tazky....urcite by som uz nechcela,nikdy...dve deti naraz su dve deti...jedno dieta je nic,je to malina.....
vela sil ti prajem....ale nezavidim a este mas aj tretie dieta.. 😖 fuuuuuuuuuuuuha........

meusicka
13. nov 2011

@lusinkaj tak mame este jednu slecnu, ale ta uz je velka a hlavne je cim dalej tym mudrejsia. na surodencov sa tesi a vo february by uz mala ist do skoky, takze to urcite zvladneme. ved budeme musiet 😀

lusinkaj
13. nov 2011

@meusicka tak ano,aj tak je to drina s detmi,predsa budes musiet ju odniest do skolky,teraz stale rano dvojicky chystat tiez...budu este malinke...no,nechcela by som...
ale presne,budete músiet zvladnut... 😲

meusicka
13. nov 2011

@lusinkaj nastastie mame skolku blizko a mala vacsinou vstava tak, ze bude moct chodit do skoky s otcom. takze on ju zoberie a poobede ju pojdem vybrat ja, alebo hoci aj svagrina ktora tam ma dcerku tiez. no a naco su babky?doteraz som svokrinu pomoc velmi nevyuzivala ale ked bude nutne, nech sa chopi dacoho aj ona 😠 😝

lusinkaj
14. nov 2011

@meusicka aha,tak potom fajn.... 😉 drzim prsty...
sak hej mame babky....dedkov...len aby potom nevykrikovali,kto ti deti vychoval.....pozname take,nie ja na vlastnych ale take pocuvam....z kazdej strany 😲

dicinka1
7. dec 2011

poznate niekto Katarínu Benovu,za slobodna Turčikova?vek okolo 30-35 rokov?

bebebrumik
20. jan 2012

@dicinka1 kto to mam byt? Pracuje v nemocnici-šaci?

dicinka1
20. jan 2012

@bebebrumik ano 😉

teleranka
20. jan 2012

a ake mate skusenosti s primarom Dr.
Richnavskym?

teleranka
14. feb 2012

nikto nic? ☹

zuzka117
2. mar 2012

baby, neviete či sa dá chodiť k dr. Dosedlovi aj do poradne? včera som bola u neho na 3D-čku a bol veľmi milý ....
🙂

bis
2. mar 2012

@zuzka117 ahoj,aj ja sa k nemu chystám bud týžden,dal ti aj fotečky?automaticky,či si popýtala?a pohlavie ti prezradil?dík

zuzka117
4. mar 2012

@bis ahoj, dal mi jednu fotku, sám od seba, nemusela som si ju pýtať, a opýtal sa ma či vieme pohlavie, ale mi sme ho už vedeli, aspon nás uistil, že to bude chlapisko....🙂

labka222
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre