Kto je najlepší pôrodník na Antolskej?

wera.g
22. júl 2014

Dobrý večer, prepáčte možno sa tu táto otázka preberala v iných témach, ale nikde to neviem nájsť prehľadne, aby som si vedela vybrať 🙂 Jedná sa o môj druhý pôrod, pri prvom som mala zajednaného Mudr Scholtza, spravil mi cisársky plánovane, vraj pre úzku panvu a malý mal byť podľa uzv príliš veľký /nakoniec mal 3350g, 51cm/. No ja by som rada, ak by sa dalo tento krát rodila prirodzene - môj dr, ktorý robí aj pôrodníka na kramároch tvrdí, že nevidí dôvod prečo by som prirodzene rodiť nemala, ak sa nevyskytnú iné komplikácie, že sa to skúsiť dá.. Tak rozmýšľam koho si na Antolskej zazmluvniť, či opäť Mudr Scholtza, čo sa bojím že mi spraví automaticky cisarák, preto rozmýšľam a zisťujem s ktorým máte vy maminky dobré skúsenosti, s kým by ste šli rodiť kľudne znova 🙂) Veľmi pekne Vám ˇdakujem za Vaše názory a odpovede, krásny večer Vám želám 😉

skibaby
22. júl 2014

Ahoj,ja som mala pri oboch deťoch Havaldu, oba cisársky, ale viem,že on preferoval prirodzene porody.
A musím vyzdvihnut velmi ľudský a milý pristup;)

leeenka26
22. júl 2014

Ahoj v tomto ti asi neporadim sice porodnika (aj ked som rodila na Antolskej) ale co ti viem povedat, skus na najblizsom sone si dat skontrolovat jazvu po cs. Ta vela napovie. 😉 vela stastia.

blavacka
22. júl 2014

Ja odporucam Mudr.Havalda alebo . MUDrJanac u obidvoch som rodila prirodzene...

janikak
22. júl 2014

Pri mojom porode bola Mudr. Dubčáková. Bola som spokojna.
Ale nezazmluvnovala som si ju. Ale ja nemam uzku panvu, tak az tak neviem poradit. 🙂

kobolova
22. júl 2014

Mna odrodil tiez mudr. Scholz - prvy porod zacal spontanne, nezazmluvnene, nakoniec ukonceny cisarskym pre nepostupujuci porod (mala mala 3800g a nezostupovala do porodnych ciest). Druhy krat som isla rovno za nim, kedze ma rezal prvy krat, nech posudi jazvu, chcela som rodit prirodzene, no nakoniec to skoncilo planovanych cisarskym 2 dni pred terminom ("vyzera to byt rovnako velke...), maly mal 3680g. Teraz, ked cakam tretie mi prislo, ze som sa nemala tak lahko nechat presvedcit a mohla to skusit normalne... ale clovek si povie, ze vsak doktor vie, o com hovori a nepojde proti jeho lekarskemu nazoru... No celkovo mam pocit, ze nie je nejaka velka vola doktorov dat rodicke cas a nechat ju porodit... Akoby to vsetko chceli mat uz rychlo odrodene...
Nakoniec na treti porod zakotvim v Kochu, kde mi daju sancu aj po 2 cisarskych rodit prirodzene... Nebudeme to nijako tlacit, ale zdravotne to vyzera v poriadku, takze to skusime.... Tesim sa. 😉

palinkovamaminka
23. júl 2014

Ahoj, ja si zazmluvnujem dr Malovu, ze je velmi profesionalna a aj taka, ze vypocuje, co mamicka chce. Ale osobnu skusenost nemam, zatial len od znamych co ich rodila a boli velmi spokojne. A co viem, tak ak je to mozne, tak sa snazi o prirodzeny porod. 🙂

kamila68
23. júl 2014

kobolova to by som chcela vidieť ako Ťa nechajú rodiť spontánne po dvoch cisárskych 🙂

katyt
23. júl 2014

MUDr. Havalda viem, že je za prirodzené pôrody, aj jednu známu odrodil prirodzene po prvom cisárskom a počula som aj o MUDr. Janáčovi, ak sa s ním dohodneš, že chceš ísť normálne, tak by asi bol ochotný. Ja som mala tiež druhý spontánny pôrod po prvom cisárskom, zazmluvneného som nemala nikoho, ale chodila som k MUDr. Hammerovej do poradne a tiež s tým nemala problém, dokonca bola rada, že som sa sama nerozhodla znova pre cisársky, ale chcela som rodiť prirodzene.

epana31
23. júl 2014

Mudr. Havalda jednoznacne super doktor z kadej stranky -ludskej aj profesionalnej 😉

alien2603
16. júl 2015

Prosím Vás, u koho ste nakoniec (prirodzene) rodili?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre