Ktorá pôrodnica v Bratislave je naj pre pôrod dvojičiek?

marllik
4. jan 2013

Ktora nemocnica v Bratislave je najvhodnejsia na porod dvojiciek.. ? Vybavenie nemocnice v pripade komplikacii, kolko mamiciek je na beznej, nie nadstandardnej izbe, ked ma dvojicky.. Myslela som, ze budem rodit v Ruzinove, lebo to mam najblizsie, no vraj to nie je nic moc.. :( rodila ste niektora dvojicky v Ruzinove? Vdaka za kazdu odpoved.

habibi78
5. jan 2013

@marllik ja som rodila v Ruzinove, ale malu po porode previezli hned na Antolsku, tam ze su lepsie vybaveni pre rizikovych novorodencov... ak budes mat v pohode porod, tak je to jedno, vsade sa o teba postaraju rovnako.... nadstandard je vsade o tom istom...bud bude volny alebo nie...ten si rezervovat nevies... viac poradit neviem 😉

blavacka
5. jan 2013

skor by som volila Antolsku alebo Kramare, tie maju ovela lepsie vybavenie pre deticky v pripade komplikacii.
Kamoska rodila dvojicky v juli na Antolskej a vsetko v poriadku...

marllik
autor
5. jan 2013

ved to, ze ked je problem s babatkom, tak ho prevezu a mamina asi ostane v Ruzinove, vsak.. :(

zojaaa
5. jan 2013

@marllik
Ja som rodila dvojicky na kramaroch a nemenila by som, profesionalny pristup, takze som nemala ziaden strach alebo pochybnosti 🙂

liz_lemon
5. jan 2013

tiez si myslim, ze Kramare su najlepsie, lebo ak by boli komplikacie, deti prevazaju do Detskej fakultnej, a ta je tam hned najblizsie, a oddelenie patologickych novorodencov je naozaj na spickovej urovni, nie je to ani rok, co to cele prerobili, vozia im deti z celeho Slovenska, to uz svedci o kvalite a hlavne vybavenosti

strawberry17
6. jan 2013

v Ruzinove na to nie su vybaveni...odporucam Kramare

dodkap
6. jan 2013

pre rizikovych novorodencov je najlepsie vybavena Antolska a takych tam pravdepodobne z ostatnych porodnic aj tak prevezu. Co sa tyka lekarov a prostredia, Antolska sa mi zdala super. Co sa tyka novorodeneckych sestriciek, tie su vraj lepsie na Kramaroch.

jolly84
6. jan 2013

Antolska 😉

suinka
24. feb 2013

@marllik
@marllik

ahojky kedy mas termin na dvojciatka?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre