Kufrík pre bábätko z nemocnice

ona12
12. jún 2019

Ahojte, vraj dostanem nejaké kufríky pre bábätko v nemocnici?

kristina2412
12. jún 2019

@ona12 áno,papierová krabica so vzorkami ,ja som dostala 2ks

nika3136
12. jún 2019
relaxx11
12. jún 2019

@ona12 nie v každej nemocnici to dávajú. zisti si na happybaby.sk či tvoja nemocka kde chceš rodiť má s nimi zmluvu.

potomka
12. jún 2019

Aj moja sestra takuto krabicu so vzorkami dostala, takze ocakam ze aj mne daju. Ale aj napriek tomu treba pokupit, lebo tam skoro nic nie je. Ved mi to aj ukazovala..

snehulienka8
12. jún 2019

1 davali po porode a druhu pri odchode, je tam par letakov a masticka, plienka, sacky na mlieko..ako kde. koli reklame vyplytvany papier a tlaciarenska farba..

vikusjk
12. jún 2019

Ja som dostala hadam az tri baliky, jeden od porodnice, jeden od Dovery (som poistenec Dovery) a este volaco vtedy davali od mama a ja ci ako to bolo. Boli tam aj napriklad falska na pitie Love, a take celkom prakticke vecicky. Ale to uz bolo pred 7 rokmi

julianadrx
12. jún 2019

Ja som v Nitre dostala 2 balíčky a potom ešte tretí od dôvery. Dojčenská voda na pitie, plienočka, vlhčené utierky (všetko vzorky), mastička na riťku, poháriky a sáčky na mliečko, ovsená kaša do kúpela na tú prvú kožičku, mini uteráčik, letáky, veľa letákov, očkovací kalendár a časopisy mama a ja a cd na cvičenie po pôrode...

bronik89
12. jún 2019

@ona12 az 2 taketo krabice dostanes. neboj nic, riadne ta v nemocnici nabalia😀😅 ale ako pisu zienky, su tam len male vzorky a letaky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre