Máte kontakt na Dr. Plichtovú?

nataliamsl
29. jún 2018

Dobrý deň, zháňam pani doktorku Annu Plichtovú. Viem, že pracuje v nemocnici v Ružinove. Viete mi poradiť, či aj niekde ordinuje? Ďakujem pekne.

mala_bodka
29. jún 2018

@nataliamsl ahoj, okrem toho ordinuje v Stupave v OBGYN

prihlasenemeno
29. jún 2018

@nataliamsl ahoj, ordinuje v amb. Obgyn v ivanke pri dunaji aj v trnavke.

prihlasenemeno
29. jún 2018

@nataliamsl a vydala sa - Dr. Bednarova Anna

misinka0611
29. jún 2018

Volá sa už Bednárová, vydalasa a je tehotná, ževraj na PN nedávno som čítala, že je na PN-ke no či do pôrodu alebo nie, to neviem 🙂 A ordinuje v Ivanke pri Dunaji, je to moja gynekologička.

pupava36
1. okt 2018

Dr. Bednarovej sa v auguste narodilo dievčatko je na materskej.

sara195
13. dec 2020

@misinka0611 -ešte stále neordinuje? Ďakujem

misinka0611
14. dec 2020

@sara195 Netuším. No idem 22.12 na poradnu ( prvykrat na SVK / bola som v zahraničí ) a síce patrím k nej, objednali ma k inému dr. Oni už ani neordinuju v Ivanke ale uz v BA - Trnávka.

mmoni89
14. dec 2020

@sara195 zevraj nie ,až od budúceho roka myslím e neviem presne kedy zacne, majú druhé

pupava36
4. jan 2021

Podla mojich info pani doktorka Bednarova uz zacala ordinovat ale porody ani poradne v nemocnici nerobi sa mi zda.

misinka0611
4. jan 2021

@sara195 Tak bola som 22.12. na poradni a síce patrím k nej, ordinoval dr. Chuda.

pupava36
4. jan 2021

@misinka0611 to bude asi tym ze dr. Plichtova/ Bednarova uz nerobi porody a ani poradne v nemocnici kedze sa jej narodilo druhe dieta. Ona zacala pracovat teraz od januara ale stale nepracuje v nemocnici iba v ambulancii na trnavke.

misinka0611
4. jan 2021

@pupava36 Ved ja som bola v ambulancii v Trnávke ( obgyn ) 26.1. idem na glukozovy test, ja este nechodim na poradne do nemocnice.

pupava36
4. jan 2021

@misinka0611 ahaaaa jasne. Tak ona by uz mala ordinovat teraz od januara.

misinka0611
4. jan 2021

@pupava36 Tak ked od januara ordinuje sama som zvedavá ci teda bude u nej opat alebo u dr. Chudu. Uprimne mi je to jedno, za mna obaja su fajn.

pupava36
4. jan 2021

@misinka0611 jasne to je uz na Vas. Mne osobne by to jedno nebolo. Keby tam bol dr.Drab miesto doktorky tak by som sa rovno na pate otocila a isla by som prec.

mmoni89
4. jan 2021

@misinka0611 som zvedavá aj ja co ti povie sestrička, lebo ja som sa j nej chcela objednať a povedala mi ze nepracuje ešte a dala mi termín na februára k nejakému lekárovi, meno ani nepoznám

misinka0611
4. jan 2021

@pupava36 Myslela som tak že je mi to jedno či opäť dr. Chuda alebo dr. Plichtová. S Drábom nemám žiadnu skúsenosť, no verím ze ma k nemu nebudu dávať. Ja som pri prvom tehotenstve chodila k Plichtovej do Ivanky pri Dunaji. Cele tehotenstvo, zamerne som si ju vybrala. Potom v nemocnici v Ružinove ma vysetrovala aj ona, aj Chuda aj Rybanská. Bolo leto, dovolenky... teraz som došla zo zahranicia a až do vstupu do ambulancie som nevedela kto tam bude a bol tam Chuda :D

misinka0611
4. jan 2021

@mmoni89 Tak som zvedavá teda, dám vediet , snad nezabudnem. Aj ked vlastne ani netusim ci ma nejak vysetrovat budú, kedze idem na glukozovy test. 🤔

mmoni89
4. jan 2021

@misinka0611 na glukozovom teste nie ale asi ti sestrička bude dávať dalsi termín na poradňu. No som fakt zvedava lebo som sa jej vyslovene na to pýtala ci pani doktorke Bednarova ordinuje 😉ja som tiež pri prvom aj druhom chodila len ku nej aj mi obidvoch synov odrodila.pri tretom som ku koncu už chodila k Chudovi a rodila mi aj tretieho. Bol fajn.no teraz vôbec nepoznám to meno lekára 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre