Máte skúsenosť s Dr. Černou Michaelou na Šustekovej?

hiha
26. nov 2008

Má niekto osobnú sKúsenosť s danou pani doktorkou,či už negatívnu,či pozitívnu?

romanecka
30. mar 2012

@kathynka Keď je taký bežný, prečo je v dvoch štátoch EU zakázaný? A nekritizujem, len som napísala, čo mi povedala iná doktorka...

kathynka
30. mar 2012

@romanecka viete kolko liekov je v roznych statoch zakazanych a inych povolenych? aj mak je zakazany vo francuzsku, tak teraz zvysok europy nebudeme jest kolace s makom? maltofer a laktoferin su 2 najbeznejsie lieky pri lieceni anemie a nedostatku zeleza...len niektore mamicky travia prilis vela casu na nete a potom zbytocne plasia aj tie dalsie...

kathynka
30. mar 2012

resp. aktiferin....

romanecka
30. mar 2012

@kathynka však si liečte deti ako uznáte za vhodné, ja do svojho dieťaťa nebudem pchať nič naviac, čo nepotrebuje.

jolly84
20. apr 2012

ano mam len tie najlepsie, bola to moja detska lekarka a budem v tom pokracovat aj u mojho dietata - maximalna spokojnost a odbornost zo strany lekarky)))

jolly84
20. apr 2012

a uz som si ju dnes vybavila ako pediatra pre babatko 😉

chikitka
20. júl 2012

ahojte! tak ja musim napisat len to najlepsie na pani doktorku. chodila som k nej ako decko, vzdy bola vysmiata, mila, jemna pri vysetreniach, chapava. byvala som malo chorlava a tak ma videla vzdy len na povinnych prehliadkach, za to sa ma vzdy povypytovala s nadsenim ako sa mam a ze som zdrava ako ryba 🙂 byvali sme v petrzalke hned vedla v dome a ked sme sa na ulici nahodou stretli, takisto s usmevom... nechcem byt teatralna, ale dokonca mi zachranila zivot, ked som mala akutny zapal slepeho creva a nevedela som o tom, pretoze ma nic nebolelo a pri jednej kontrole mi prehmatala brucho, volala hned sanitku, a za dve hodiny som uz bola na sale.
ked som sa rozhodovala nedavno pre pediatra pre svoje babatko, bolo mi nesmierne luto, ze byvam az v dubravke a mam to k cernej tak daleko, pretoze bez vahania by som sa pre nu rozhodla.

lenik101
27. feb 2013

drahe mamicky,
akurat si hladam pediatra pre svoje babo..som zdravotnik a tak vam poviem, ze je tazke splnat vase kriteria ☹ usmievat sa neustale na deti, byt k nim milucka a jemnucka....ja som pracovala s dopselymi a viem, ze nie vzdy sa to dalo,aj ked mna mali pacienti radi,lebo som bola vzdy usmiata...treba si uvedomit, ze vy idete k lekarke pre odbornu pomoc, nie pre neustaly uzmev od ucha k uchu....pre mna je dolezitejsie,aby doktorka vzala dietatu vyter skor ako mu nasadi naslepo ATB, radsej bez usmevu,ako tlacit do deti antibiotika- ktore maju tiez vyrazne negativne ucinky na ine organy- a pri tom by slo len o virusove ochorenie....je prijemne vidiet doktorku dobre naladenu a usmievavu, ale nie kazdy den je super...Treba aj ocenit,ak vas lekarke posle bez akehokolvek vasho natlaku k odbornikovi.
aj my mame dni, kedy na mnazelov bezdovodne zvysime hlas,alebo vstaneme lavou nohou...preto si myslim, ze ci sa doktorka usmieva a rozprava s mojim dietatkom jemne, nie je az take dolezite....idem k nej ako k odbornicke.
Aj teraz chodim ku gynekologovi, ktory sa nerozplyva nad nasim babatkom. Vzdy skontrloje co treba,aby zistil spravny vyvoj, pripadne odchylky. Staci ak mi povie, vsetko je ok. Pre mna je to viac,ako by sa mal so mnou hodinu rozpravat a krasnej nozicke, ked na chrbtici su zmeny, ktore si nevsimne.... a hlavne nerobi mi zbytocne 120 ultrazvukov a nedolezitych vysetreni....zdravy rozum pouzivat aj ked nas zmahaju city!!!!!!!

lollipop1
19. nov 2014

Ahojte, nevedeli by ste mi dat kontakt na tu pani doktorku Ciernu?

hanicka_
9. dec 2015

Ja s pani doktorkou mám velmi zlé skúsenosti moje dieťa malo pásový opar a ešte sme to nevedeli a povedala že to je potravinárska alergia a moje dieťa skoro ochrnulo takže mením čo najskôr doktorku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre