Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Máte skúsenosti s gynekológmi v poliklinike východ?

269lucka
29. apr 2012

Vyšiel mi pozitívny tehotenský test a nemám gynekológa.Súrne zháňam dobrého.Ďakujem za hocjaké rady.

ikke
29. apr 2012

vychod KDE?
zem je gulata...

mandy552
29. apr 2012

to budu Kosice 😉 😀

lili_mia
29. apr 2012

@ikke mám pocit, že Košice 🙂 neviem kde inde by takto pomenovávali kliniky, ak nie tuná, Východ, Sever, Juh, tuším aj Západ je na jednom sídlisku .. jedno mesto, 3pôrodnice, 4kliniky, plus súkromné medicínske centrum .. ja to vidím na Košice, v Blave je to inak 🙂
@269lucka hmmm nutne Furča? ja chodím k mladšej Mikulovej, mám na ňu dobré odporúčania v tehu, ordinuje na Panelovej, oproti Rastislavovej nemocnici, prípadne Stará nemocnica, zajtra sa spýtam kolegyne, chodí na Furču k jednej, čo je divná, čiže pre varovanie si vypýtam meno .. sestrička aj lekárka ju nútia chodiť na usg k Dosedlovi a pritom ona z rodinných dôvodov chce rodiť v LM, nosí jej stamadiaľ výsledky, no problém je, že je tam pečiatka iného lekára, vraj ju zdrbávajú ako malé decko, no nemá čas hľadať iného, pokiaľ vyšetrí a všetko je ok, tak nerieši a to tlačenie ku Dosedlovi berie s nadhľadom, skús v téme kde sú mamičky z Furče

Tu začni písať odpoveď...

Odošli