Máte skúsenosti s MUDr. Igorom Olšavským?

tjaden
26. jún 2014

ahoj mamičky, chodila som v Rožňave ku gynekologičke Poradovskej, bola výborná, teraz ju zastupuje doktor Olšavský a zatiaľ to bol jediný lekár ktorý sa so mnou nerozprával ako s deckom a nevyhodil ma za 5 minút, všetko mi vysvetľuje a stále ma nabáda aby som sa nehanbila na hocičo spýtať, som v 31tt a zatiaľ nemám problém ale každý o ňom hovorí pravý opak, nemáte s ním nejaké skúsenosti? ďakujem 😉

beatabuckova
26. jún 2014

Ahoj.Ja som tiež počula všeličo na jeho adresu,ale ja som zatiaľ maximálne spokojná,nič nezanedbáva / som vyučená zdravotná sestra,takže približne viem,čo a kedy by mali robiť lekáry/ a naozaj je milý,ľudský a priateľský. Tak, ako píšeš,môžes sa ku nemu obrátiť s hocijakým problémom. Neľutujem,že som pri ňom ostala. Verím,že to aj tak zostane 🙂

kiara2013
11. aug 2014

Ahojte. Neviete kedy maju dovolenku? Chystam sa k nemu ale nikto mi neberie telefom. Dakujem

mamka1977
26. nov 2014

ahoj ja som tiez chodila k pani doktorke poradovskej , ale zial stalo sa co sa stalo a musela som premyslat ci ostanem u zastupujuceho lekara Olsavskeho alebo nie , zostala som , na vzsetrenie som sla nervozna a podrazdena nevedela som co od neho cakat , a cuduj sa svete ten doktor je doktor z velkym D bol uplne v pohode rozpravali sme sa o mojich zdravotnych problemoch , dokonca pri prichode a odchode podal ruku , na privitanie a rozlucku , tosa mi stalo prvy krat v zivote ze lekar sam od seba poda ruku pacientke , klobuk dole pan Doktor , kiezby v roznavskej nemocnici bolo viac takych lekarov , drzim palce nec sa vam dari

poty24
17. dec 2014

Ahojte holky, aj mam skusenost s panom doktorom 🙂 Pomohol na svet mojmu syncekovi v Saci v roku 2011. Je to jeden zlaty, prijemny a mily pan doktorik, ja som s nim bola velmi spokojna, vsetko mi vysvetlil, stale sa o mna zaujimal, ci je vsetko v poriadku, ako sa citim atd... aj predporodne vysetrenia boli super, stale sa mi prisposobil ako som potrebovala, atd... Proste jednicka, skoda, ze tu uz nie je, potrebovala by som ho vo februari ☹ ... a je velky srandista 😅 😀 Takze, ste v dobrych rukach 😵 Don't worry, be happy! 😎

24daniela24
26. dec 2014

Ahojte mozem sa optat berie mdr. olsavsky v ordinacii v roznave nove pacientky?

timka25
25. feb 2015

Ahojte nemate niektora telefonne cislo na doktora olsavskeho ?

lidka80
21. okt 2015

Ahojte, Pán doktor Olšavsky je najlepší lekár.. ja chodím k nemu od roku 2000, kým ešte pracoval v Rožnave v nemocnici, pomohol na svet mojho synčeka v roku 2001, staral sa o mňa v roku 2003 keď som čakala dcérku, vždy bol milý, všetky vyšetrenia urobil a to bezbolestne, vždy som sa mohla na neho spolahnúť, v roku 2012-2013, sa tiež staral o mna s dalším synčekom a to V Šaci, kde som aj porodila, naštastie mal službu, tak mi pomohol na svet aj synčeka.. po pôrode ma prišiel pozrieť aj na izbu, spýtať sa ako sa mám... a to z Tornaľe som k nemu chodila, niky by som nechcela iného... bola som rada keď sa vrátil do Rožnavy, asi som bola medzi prvími, čo som hneď k nemu zobrala kartotéku.. som v dobrých rukách... to Vám môžem na 100 % povedať..takže vrelo odporúčam .... Velká vdaka za všetko Pánovi doktorovi 🙂

eka66
17. feb 2016

vie mi dat na neho niekto tel?

deni12m
2. apr 2017

Ahojte,ja sa u pána doktora cítim na 100%v bezpečí a som si istá že vie čo robí a robí to posledné aby pomohol

milasik10
9. máj 2017

Baby,pridavam skusenost s tymto lekarom. Nechodim sice k nemu ale bola som dnes na pohotovosti v Saci a bola som velmi spokojna. Velmi mily,ochotny lekar... vysetrenie urobil velmi dokladne,bezbolestne... ak vsetko pojde ako ma,tak by som chcela v Saci aj rodit,kiezby mal on sluzbu 👍😉

benny11
22. aug 2017

@milasik10 vrelo odporúčam pána doktora, odrodil obe moje detičky, veľká spokojnosť.....

milasik10
22. aug 2017

@benny11 Ďakujem za skusenost. Mala si ho vybaveneho ? Ako to vlastne funguje? Potom ked uz budem chodit za porodnikom,tak si mam vypytat jeho alebo ako?

zoloka2003
1. máj 2021

Ahojte dámi nevie mi niekto napísať číslo na pána doktora Olšavskeho chcela bi som sa objednať !

ewellke
6. apr 2022

Ahojte .ja iba toľko že bol môj doktor išla som ku nemu že prečo mám furt stále tie vitoki a že už tri roky som z priateľom snažíme sa k bábätko a nedarí sa opitsla som sa že čo nemôžu zato tie vitoki že čo to je somnov chcem aj visetrenie..
A on mne NATO odpovedal že vitoki ak nesrbia tak som v poho vraj každá žena to má .no to určite
A že bábätko sa mi nedarí preto aby som to robila každý boží deň aby som mala sex z mužom každý deň a budem mať tak povedal a nepovedal sex ale škaredé no viete ako ..

Jasom zabuchla dverami odišla a mama mi vibavila svojho lekára Anna Attilu môžem povedať že ten je úžasní človek najlepší doktor na svete

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre