MUDr. Igor Rusňák - vaše skúsenosti

zuzka38
19. feb 2013

prosila by som o informácie, kto máte aké skúsenosti s týmto gynekológom - pôrodníkom? zatiaľ som našla na nete dobré referencie.. plus má svoju ambulanciu? ak áno kde? berie nové pacientky? vybrali by ste si ho znova ako gynekológa? Ďakujem 🙂

lilitela
19. feb 2013

@zuzka38 A to nie je nahodou ten prednosta na Kramaroch v porodnici?

zuzka38
autor
19. feb 2013

@lilitela ano asi je, ale ja som nasla na nete aj ambulanciu na astrovej 2, tak neviem ci aj tam robi.. ja co viem len z netu, tak patram dalej.. mas skusenost?

barbora59
19. feb 2013

Výborný mna zachránil pred potratom v 23 týždni , v mojom prípade to bolo o sekundu 12.Neviem či ma ambulanciu, na Kramároch je prednosta .

lilitela
19. feb 2013

@zuzka38 Nemam len ma napadlo, ze treba pozriet nazory na porodnicu na kramaroch a v podstate mas asi predstavu o jeho praci.

zuzka38
autor
19. feb 2013

@lilitela tam som praveze nic konkretne nenasla, ale dakujem 😉

pavlinkaag
22. feb 2013

ja som u neho rodila 2krát. a ak by som mala aj 100 detí, opäť by som šla za ním. je výborný. okrem toho, že je skvelý odborník, je aj veľmi príjemný, ľudský, má zmysel pre humor... no super!

trefilka
11. aug 2013

prednosta Rusnak je odbornik...to treba nechat, akurat ze ma tolko porodov ze berie to ako na pase. kazda mamicka je len cislo v jeho notese...
doplatili sme na to asi tak, ze sa asi malo sustredil pri porode a maleho nam trochu dokalicil, nasledne ho museli operovat. sice sa vyhovaral, ze toje normalne, no Urad pre dohlad priznal, ze zlomenina nastala pravdepodobe pri porode..on sa nam snazil nahovorit, ze som si to sposobila malemu sama. keby mal aspon trochu ferovostui a priznal by so chybu, az tolko bynas to nestvalo...

claudica
24. okt 2013

Pred týždňom ma operoval, patrí mu obrovská vďaka, mám s čím porovnávať, takže je to skutočný odborník, a človek s veľkým Č. Veľké ďakujem jemu a aj celému personálu na odd. gynekológie na Kramároch. 🙂

lenusa
23. sep 2014

Ja k nemu chodievam dlhé roky, mam za sebou u neho laparku, dve sekciu, zachrana pred potratom v 22.tt, ochota, Chodim k nemu pravidelne a spokojnost. Je pravda, ze ma toho vela a nove pacientky velmi neberie.... Je odborník vo svojom fachu.

lorela
23. sep 2014

Je jedným z najlepších odborníkov na Slovensku.

pribinak
23. sep 2014

Prenasala som 10 dni, musela som uz ist do nemocnice, teda moj mudr ma poslal na pozorovanie, dost neprijemne na mna tlacil, aby som si dala vyvolat porod, fakt neprijemne, reci typu, my sme tu odbornici, co si myslite, ze vam tu chceme zle a ved aj tak raz porodit musite, ...
Ale nedala som si vyvolat, lebo vysetrenia, ozvy srdiecka, tlak, prietoky vsetko bolo uplne ok, povedala som len ze nie a este raz nie a o 2 dni som porodila aj bez vyvolavacky a kopy umelej chemie

Ale inak baba na izbe ho mala pri komplikovanom porode (dieta tahali zvonom) a pochvalovala si

ciusinka
23. sep 2014

Ja som k nemu chodila roky a tiez som si ho vzdy pochvalovala, az kym neprisiel prvy problem v podobe mojho potratu a vtedy ma jeho pristup tak sklamal, ze som to este riadne dlho rozdychavala a uz som k nemu viac nesla..

mo3010
28. máj 2015

Baby prosim vás nemate na nejaký kontakt ?na jeho osobný mobil..alebo proste niekam kde sa mu dovolam..do ambulancie som uz volala a nikdy tam nie je a sestrička mi kontakt dat nechce..neviem ako sa k nemu dostať ..

7macka7
29. máj 2015

No ....ja na p. docenta nemam najlepsie spomienky....ale tak 100 ludi 100 nazorov...

radkatom
29. máj 2015

Ja som mala u neho 2 sekcie a k inemu by som neslq. Ako hovoria maminy vyssie, je velmi ludsky a profik vo svojom odbore. Bola som nad mieru spokojna. 😉

staruchova
7. júl 2017

Mňa operoval a bola som snimi veľmi spokojná a keď som niečo potrebovala a zavolala mu nikdy ma neodmietol a vždy sa mi snažil pomôcť a ak by som mala niekedy niake problémy tak jednoznačne sa obrátim naňho i keď viem že je pracovné dosť vyťažení ale je to pán doktor s veľkým srdiečkom nigdi som ho predtim nepoznala bývam 220km od Bratislavy a keď som mu prvý krát volala bol hneď príjemný po telefóne a moje prekvapenie bolo keď som prišia prví krát k nemu na kontrolu a objednal má na operáciu a povedal že má bude operovať on tak som tomu nemohla ani uveriť a potom som tam bola po 2 rokoch a znova mi stačilo len mu zavolať a znovu ten príjemní prístup nemohol si ma pamätať veď má veľa pacientiek a neodmietol má znovu mi pomohol klobúk dole pred takýmto lekárom prajem mu len to najlepšie v živote a nech sa mu darí aj celému oddeleniu 8C bola som v tejto nemocnici spokojná s celým personálom vidno že majú k tejto prací vzťah a tak by to malo byť ešte raz veľké ďakujem pán Doc. Igor Rusnák a oddeleniu 8 C VĎAKA

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre