Máte skúsenosti s pôrodnicou Stará Ľubovňa?

kingstonka
29. apr 2008

Kto ma nejake skusenosti...sem s nimi. Vdaka

bibina25
17. jan 2012

@baschmil ahoj, ja som mala sekciu v auguste minuly rok (bola neplanovana),ale uplne v pohode, spinalna anesteza, zotavenie rychle, bez nejakych bolesti a na 5. den sme boli so syncekom doma, drzim prsty

baschmil
17. jan 2012

bibina25 dakujem aj ja vam drzim palce nech ste zdravucky a rastiete 🙂 tak sa nemam coho bat..snad bude vsetko ok.. aj ja by som najradsej sla co najskor domov lebo ja mam fakt panicky starch z nemocnic, doktorov a vsetkeho okolo toho..a co si si balila do nemocnice do lubovne? lebo ja som z kk a tu mi kamosky vraveli co treba ale neviem co poskytuje nemocnica v lubovni a ci mam balit aj pre babätko..a inak aj ja cakam synceka 😀

bibina25
18. jan 2012

@baschmil ahoj, bud rada, ze planovana sekcia, ja som mala sekxiu po 12! hodinach kvoli nepostupujucemu porodu, a poviem Ti bolesti pred tym boli omnoho horsie ako po tom, hlavne si vezmi hygienicke potreby (sampon, sprchac, mydlo, zubnu pastu, kjefku, toaletny, hreben, vlozky po porode), uterak, pyzamo (ja som pouzivala nemocnice, vymenia Ti kedykolvek), zupan, tampony do podprsenky, podprsenku na kojenie, pribor, pre maleho plienky, cumlik a vlhcene obrusky. Oblecenie pre maleho na odchod staci, ked Ti prinesie manzel, ked budete odchadzat domov.

majuska451
25. jan 2012

Ahojte baby ma tu niektora termin v marci?Ja mam 17. marca ale moze sa to este trosku pretiahnut, ale dufame ze v tom marci to bude.Ako tu citam, tak mame fakt dobrych doktorov v tej nasej nemocnici.Dufam ze aj ja budem mat to srastie a budem spokojna.Zacinam pomaly pozerat co budem potrebovat do porodnice a zacnem sa uz asi aj balit.Co ked to bude skor ako cakam.

majuska451
25. jan 2012

Este som sa chcela optita davaju v nemocnici v Starej Lubovni tie boxi pri narodeni dietatka?

stojdulka
26. jan 2012

@majuska451 mne pred rokom dali jeden v nemocnici a druhý priniesol mm z dôvery ked bol malú zaregistrovať...ale ked si myslíš že v nom nájdeš nejaký "poklad" tak sa priprav na sklamanie, kopa letákov zopár vzoriek, akurát tam bola fľaša domestosu 😀 a vzorka sudokrému čo som použila (inak sudokrém je najlepší krémik na riťku na svete, určite si ho zadováž) 😉

slnieckolu
6. feb 2012

@majuska451 ahojky,ja mam termin teraz 18.feb.,zbalena cakam...;)

majuska451
7. feb 2012

@stojdulka sudokrem pouzivala aj sestra a velmi si ho chvalila.

stojdulka
12. mar 2012

možno je ešte skoro no nájde sa niekto kto ide do pôrodnice v novembri?

romanica
20. mar 2012

ja idem (: vypočítala som si, že termín by mal byť 7.11

karolina04
22. mar 2012

Ja som tam rodila už davnejšie a som z Prešova ,ale že keby som mala mať ešte jedno babo idem tam znovu 😵 velmi zlaty primar MUDr. Pružinsky aj vobec všeci boli perfektny 😵 mam len dobre spomienky x-

ivka707
16. apr 2012

@stojdulka a ja sa chystám v septembri. Prvého som mala tiež v SL sekciou🙂

stojdulka
16. apr 2012

@romanica tak to sa tam potom asi stretneme pretože ja predpokladám že 13.11.
@ivka707 takže i pri druhom ťa čaká sekcia? ja som všetky deti rodila prirodzene, bez epidurálu a s manželom a všetky pôrody boli krásnym zážitkom ....teda aj vdaka personálu, ktorí je tam skvelí 😉

ivka707
17. apr 2012

@stojdulka neviem, či aj druhe budem mať sekciou, ale väčšinou čo som tu čítala, tak asi áno.. no ja by som bola za. Manžel pracuje akurat teraz vonku, tak aspon datum by som chcela vedieť🙂

dulkagabulka
19. apr 2012

Na otvorený list o nástrihoch, adresovaný MUDr. Cupaníkovi sa podpísalo viac ako 100 žien s dlhodobými problémami po nástrihu. Mnohe z nich nam poslali svoj pribeh. Nie je to radostne čitanie , ale je dôležité, aby sa táto téma odtabuizovala.Tu je vyber z reakcii :

http://www.zenskekruhy.sk/nase-aktivity/item/12......

penelopa
12. máj 2012

Ahojte babenky!
Ja som rodila v SL( som odtiaľ priamo) kde by som aj chodila) pred dvoma týždňami sekciou a môžem napísať len pozitívne skúsenosti.
Vrelo odporúčam.
Výborný prístup personálu na ,,čele,,s primárom Mudr.Pružinským a vrchnej sestry Mgr.Sedlákovej.

katarina212
26. jún 2012

Ahojte !
Ja by som sa Vás chcela len opýtať, hovorí sa o tzv. "vsimnom" pre doktorov. Je to pravda? A je to potrebné? A aká je ta "taxa"? Nemám sa koho opýtať a bojím sa, že keď to tak je a ja nič nedám, tak ma nechajú sa trápiť a nebudú takí milí ku mne. Trochu asi háklivá otázka 😅, ale budem vďačná za každú odpoveď.

slnieckolu
3. júl 2012

@katarina212 Ja taku skusenost nemam...Dr.som nemala vopred dohodnuteho a rodila ma dr.,ktora mala sluzbu a nemozem sa stazovat.Este aj na oddeleni sestonedelia stale za mnou dosla,ako sa citim.A aj ostat.dr.boli velmi mili.O ziadnom vsimnom som nepocula...

amartina24
8. júl 2012

@katarina212 ja som davala "vsimne" vo forme znackovej palenky lebo som mala doktora vybrateho, ktoreho som chcela, aby ma odrodil 🙂 manzel mu kupil dost drahu palenkym a az potom som zistila, ze pan doktor je milovnik kvalitnych vin 😀 ale podla mna ked rodis pri doktory, ktory ma momentalne sluzbu, tak ziadne "vsimne" sa nedava 🙂

lenocka0907
11. júl 2012

ahojte, chcem sa opýtať jednu info 🙂 ked som z KK a chcem isť rodiť do SL, ako sa postupuje?neviete mi poradiť?prosíííím

aleangela
14. júl 2012

@katarina212 Ani ja som nepočula o žiadnom vsimnom.Rodila som pri tom kto mal sluzbu a som 100%spokojna.Personal vyborný 🙂

aleangela
14. júl 2012

@lenocka0907 no rada by som ti poradila,ale neviem na 100%.Skus sa opytat svojho gynekologa ci on nevie alebo skus zajst priamo do nemocnice v SL na Porodnicu.

katarina212
2. aug 2012

ahojte! Čo by som si mala zbaliť do pôrodnice v SL pre seba a pre malého? Vraj to má každá inak. Takže som trošku z toho popletená. Ďakujem.

gabikaadam
14. aug 2012

@lenocka0907 Srdečne blahoželám k dcérke. Chcela by som rodiť svoje tretie dieťatko v Ľubovni, môžeš mi poradiť, či si tam bola dopredu sa informovať alebo sa pozrieť a mala si vybaveného lekára alebo nie? Ako prebiehal pôrod? Prosím ťa odpíš, ak si nájdeš trocha času. 🙂

gabikaadam
14. aug 2012

@lenocka0907 To som zase ja. Napadlo ma, že neviem čo si mám zo sebou doniesť. pre dieťatko plienky, vlhčené utierky, krém na zadoček a cumlík. A pre seba? Pyžamo, vložky, príbor, hrnček a ešte niečo?

gabikaadam
14. aug 2012

@amartina24 Ahoj, aj ja mám termín v novembri. Zatiaľ nevieme čo to bude a chystám sa do Starej Ľubovne. Predchádzajúce pôrody som absolvovala v Prešove, ale nebola som veľmi spokojná, tak chcem vyskúšať Ľubovnu, lebo si ju každí pochvaľuje. Ako ti je?

amartina24
14. aug 2012

@gabikaadam ja som bola maximalne spokojna s pôrodnicou.....sestricku su mile, radi pomôzu, poriadia 🙂 sprchy a wcka su ciste, upratovacka kazdu chvilu chodi upratovatovat 🙂 izby su tak isto ciste, ked mas trozku spinavu plachtu od krvi alebo nocnu koselu, tak sestricky ti hned vymenia.....babatko mas skoro cely den u seba, akurat mimo ranajok, obeda, potom ked ich kupu a vecere.......inak je stale pri tebe 🙂 🙂 🙂 chces nieco este vediet? kludnes mi napis spravu 🙂

lenocka0907
14. aug 2012

gabikaadam ........ahoj, ja ti asi neporadím, lebo nakoniec som rodila v PP, mala som cisarák...ale môžem tiež PP nemocnicu iba chváliť, hlavne lekárov a sestričky...no super 🙂

gabikaadam
15. aug 2012

@amartina24 Ahoj, dnes som bola v poradni, tak je všetko ok. O dva týždne nás čaká sono v 3O. týždni, tak som zvedavá, či sa drobec ukáže. Prosím ťa, čo si mám zobrať zo sebou do pôrodnice.?Nočnú košeľu ti požičajú? Viem, že príbor a hrček, hygien. potreby, šľapky a tak a pre dieťatko plienky, navlh. utierky a kremik na zadoček. Ešte niečo? V ktorom týždni im mám oznámiť, že tam chcem rodiť?

amartina24
15. aug 2012

@gabikaadam ja som tiez dnes bola v poradni, takze naisto budeme mat opat chlapceka 🙂 🙂 do porôdnice si zober pribor, hrcek, hygen. potreby, slapky, plienky, ja som vlhcene obrusky mala,ale vôbec som ich nepouzila a kremik na zodocek som nemala vôbec 🙂 nocnu koselu si môzes zobrat svoju, ale nevidim dôvod, ze preco.....ved ona ti tam daju nemocnicnu bielu koselu....radsej zaspinit ich ako svoju, nie? 😉 no a potom veci pre babo doniest, ale to ked budes odchadzat 🙂 fuha, tak to neviem, v ktorom tyzdni sa im mas ozvat ohladom pôrodu, ved tam skus zavolat a poinformovat sa 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre