• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máte skúsenosti s pôrodnicou v Žiari nad Hronom?

1. marca 2017 
@smejo03 minuly rok v maji mali dve, jednu ako apartman a jednu ako izbu s postelou
12. aug 2016 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby2011 a co staly tie izby neviete ?? Ono sa to asi vopred obsadit neda ze ?
13. aug 2016 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@afamon ja som sa z porodnice v zh vratila vcera a uuuplna spokojnost.maju nadstandartnu a polonadstandartnu izbu.cena prvej 25€ den a polo 15€ den.ja som bola na polo.bola som tam 4 dni a muz platil 60€ plus otec pri porode 20€. Napis aj moje hodnotenie ak niekoho bude zaujimat co a ako: kolektiv doktorov je mlady a ochotny.nocne sluzby maval starsi lekar ale toho nepoznam.sestricky na odd. V pohode.zbytocne neotravuju,co mne vyhovovalo. Od 5 rana ruch ale to asi vsade.od 9 tej po detskej vizite sa da oddychovat.detske sestricky velmi mile a staraju sa.ja som bola v kludnom obdobi ale ked maju napor tak treba i pochopit ze nie vsetky babatka vam stihnu prebalit aby prave k vam na izbu bolo suche a vonave..strava ok.po porode som mala take hlady a malo energie ze vse mi chutilo.ja som uz 3x bola na tej polonad....izbe ale ak ma niekto zaujem tam ist staci sa len v den porodu informovat ci je volna.a ked hej daju vam ju.mozte i zajednat ale to je zbytocne...nevyhodia predsa pacientku lebo vy mate zajednane. Navstevy na tychlo nadstan... Izbach kedykolvek len treba slusne povedat za kym s hlavne kde.ostatne izby maju navstevy v jedalni.spolocne sprchy a wc ok.staraju sa o max cistotu.este pred 5 rokmi to nebolo tak.a este co sa tyka porodu. Velmi profesionalny pristup najma zo str. Porod.asistentiek.mne osobne moc pomohli.ine uz ma nenapada.proste odporucam:slight_smile:
13. aug 2016 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blanche3 ja som tak isto rodila v žiari pred necelými 2 rokmi a tak isto som bola spokojná, som z PD a aj teraz sa tam chystam napriek km :slight_smile: na izbu som sa pýtala bo teraz ked bude muž chodiť na návštevy tak racej budem v súkromí ako v tej jadalni z nimi :slight_smile:
21. aug 2016 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem rodit koncom.marca,rodila som tam pred 17 a 7 rokmi,bola som spokojná,tak potom napíšem ci sa niečo zmenilo
1. mar o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok