Pôrodnica Žiar nad Hronom

19. apr 2022

Ahojte ženy, je tu niekto s čerstvými skúsenosťami s pôrodom v Žiari nad hronom?
Zaujima ma prístup lekárov, či je tam niekto koho sa oplatí si aj zaplatiť pri pôrod, prístup na odd. šestonedelia a tak celkovo.

Uvažujem práve o tejto nemocnici nakoľko ju mám v rámci možností najbližšie (bližšie mám bojnickú ale tam by som nešla radšej ani zomrieť 🙈).
A keďže zážitok z prvého pôrodu bol dosť traumaticky, rada by som tento pôrod zvládla lepšie, s lepším prístupom lekárov aj sestričiek, s lepším vybavením nemocnice atď.
Prvý pôrod bol v Banskej Štiavnici.
Prípadne ak viete poradiť lepšiu porodnicu budem vďačná za skúsenosti🙂 už sa mi to blíži. Som veľmi citlivý človek na bolesť takže pôrodnica by mala ponúkať epidural bez problémov, nenadavat za krik pri bolestiach, nenútit za každú cenu rodiť prirodzene aj keď pôrod nepostupuje a žena je evidentne vyčerpaná na pokraji síl. Proste normálny ľudský prístup aký si praje každá jedna z nás. Ďakujem ❤

macsodiova
24. apr 2022

Ahoj ja mám síce termín 5.5 ale chodím do nemocnice na poradne a sestričky a lekári sú veľmi príjemný, keď mám nejaké otázky lekár mi vždy všetko vysvetlí ponúkajú aj epiduralku. Keď im napíšeš na FB stránku odpovedia ti na všetky otázky.🙂 Kamarátka mi tam rodila vo februári a bola veľmi spokojná aj s prístupom pri pôrode aj na šestonedelí.🙂

cecilia29
24. apr 2022

Rodila som tam 2x a pôjdem aj tretí krát. Som spokojná hlavne s prístupom lekárov a sestričiek.

nikha2809
24. apr 2022

Ja som tam rodila v 2016 a veru spokojna som vobec nebola hlavne so sestrami na novorodeneckom.Druhe som sla rodit do zv tam som bola velmi spokojna.Ale odvtedy sa tam vela lekarov zmenilo, kazda znama co tam rodila v posledom case vravi ze bola spokojna.

jedna_iva
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirka8890
18. máj 2022

@jedna_iva ja som rodila minuly rok v marci a vip izba bola 25e noc, teraz vôbec neviem či je to stále tak alebo sa to zvýšilo 🙂 a partnera som pri pôrode nemala nakoľko boli obmedzenia kvôli covidu🤦‍♀️

nikasekese
7. aug 2022

@jedna_iva ahoj. Ako si dopadla s pôrodom? Teda ak to máš už za sebou 🙂 Bola si spokojná v žiari?

jedna_iva
7. aug 2022

@nikasekese ahoj... Ano mame to za sebou🥰, ale nie ja, ale moja dcéra... Ja som zhanala len Info... Bola som s nou pri porode aj pocas hodin pred... Personal, aj sestricky boli uplne v pohode... VIP, izby boli plne obsadene, takze bola na normálnej, ale nakobiec bola aj rada, ze mala s kym pokecat...
Ja som tam tiez rodila pred 10 rokmi a uz vtedy som bola spokojná... Takze za Nás top nemocnica tu v okolí... Bojnice my nikdy neriešime, ani len pohotovosť.. 😉